Obrovské Dildo XXL

Je dildo vašou obľúbenou erotickou pomôckou? A dávate prednosť dildům skôr menším alebo väčším? Dildá sa vyrábajú v mnohých veľkostiach, od "vreckových" verzií až po "obrami" dlhé aj niekoľko desiatok centimetrov.


Niektoré ženy majú radšej malé dilda, iné oveľa viac vzrušujú a priťahujú obrovská maxi dilda.

Ako veľká sú dilda XXL?

Dĺžka dild s označením XXL môže byť 20, 30, niekedy až cez 40 centimetrov. Priemer dild XXL však väčšinou nijako extrémne nepresahuje klasické rozmery, pretože potom by bolo príliš ťažké dildo zaviesť. Preto mávajú aj dilda XXL priemer väčšinou do 6 centimetrov. Ak uvidíte dildo nielen s výraznou dĺžkou ale aj priemerom, pôjde skôr o žartovný alebo dekoračný predmet, nie o dildo reálne použiteľné k dráždeniu pošvy.

Pre koho sú vhodné dilda XXL?

Obrovské dildo nie je vhodné pre každú ženu. Aj keď sa vám môže obrovské dildo na pohľad páčiť a vzrušovať vás, nie je vôbec isté, či pre vás bude jeho použitie zároveň aj príjemné. Maxi dildo sa hodí pre ženy, ktoré uprednostňujú silný tlak v pošve a hlboký prienik. Svoje využitie nachádza XXL dildo tiež pri BDSM praktikách.

Prečo sú dilda XXL tak dlhá?

Podľa sexuológov pre väčšinu žien platí, že do pošvy je možné preniknúť dildom (penisom, vibrátorom, ...) maximálne do hĺbky 15 centimetrov, bez toho aby došlo k nepríjemným pocitom až bolesti či dokonca zranenia. Napriek tomu mávajú dilda XXL dĺžku výrazne väčší, niekedy aj cez 30 alebo dokonca až 40 centimetrov. Prečo sú teda dilda XXL tak dlhá, keď rovnako nie je možné celú ich dĺžku využiť? Dôvodom je to, že pre niektoré ženy sú výrazné rozmery maximálne vzrušujúce a príťažlivé, hoci vedia, že rovnako nevyužijú celú dĺžku. Ďalším dôvodom je to, že čím je dildo väčšia a dlhšia, tým je tiež ťažšie. Preto prebytočná dĺžka XXL dilda slúži na jeho uchopenie rúk a pohodlné manipuláciu. Niektoré dilda mávajú aj prísavku, takže je možné umiestniť ich na hladkú podlahu, na sklo či na kachličky.

K čomu sa XXL dildo príliš nehodí?

Pre svoju mohutnosť sa dildo XXL príliš nehodí pre jemné dráždenie klitorisu. Pre jemné klitoriálnu dráždenie okolí pošvy si radšej kúpte špeciálne dráždítko, ktoré je zvyčajne aj vibračné.

Z akých materiálov sa vyrábajú XXL dilda?

Medzi najčastejšie používané materiály pre výrobu XXL dild patrí silikón, latex, gél či tvrdý plast. Dajú sa však kúpiť aj dilda XXL vyrobená zo skla, porcelánu alebo kovu.

Dildá XXL verzus muži

Zvažujete že svojho partnera požiadate, aby sa vašich sexuálnych hrátok mohlo "zúčastniť" tiež vaše obľúbené XXL dildo? To by ste si však mali veľmi dobre rozmyslieť. Muži totiž všeobecne nemajú radi tie erotické pomôcky, ktoré slúžia ako ich náhrada. A ak by ste svojmu partnerovi ešte navyše ukázala XXL dildo, mohol by to vnímať ako provokáciu alebo výsmech voči jeho penisu, ktorý rozmerov XXL dilda nedosahuje. Ak napriek tomu chcete pri sexe s partnerom XXL dildo použiť, určite si o tejto veci s partnerom najskôr v kľude porozprávajte.

Obrovské Dildo XXL


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky