Nafukovacie vibrátor

Vibrátor je jedna z najobľúbenejších sexuálnych pomôcok. Výrobcovia sú si tohto vedomí, a tak vibrátory neustále vylepšujú. Moderné vibrátory sa vyznačujú lepšou funkčnosťou a dizajnom. Jedným z druhov vibrátorov je tiež nafukovacie vibrátor.


Pôvodné využitie vibrátora bolo k čisto lekárske účely. Vibrátor slúžil na liečbu hysterických žien. Hystéria sa chápala ako ochorenie maternice. V prípade, že žene a jej maternici nebola venovaná dostatočná pozornosť, stávala sa žena nepokojnú a prichádzala hystéria. V roku 1896 vzniká prvý vibrátor na parný pohon a po 20 rokoch je parný vibrátor nahradený vibrátorom elektrickým. Dnes patrí vibrátor medzi najobľúbenejšie erotickú pomôcku žien. Vibrátor je skvelým spoločníkom pre ženu bez partnera alebo pre páry. Tiež vzhľad vibrátorov sa s časom menil a dnešnej vibrátory už nemusí nutne predstavovať mužské pohlavné orgány. Súčasné vibrátory majú dokonalý dizajn a tvar, ktorý sa dokáže v maximálnej miere prispôsobiť žene. Vibrátory sa dnes dajú zakúpiť vo veľkom množstve tvarov, farieb, veľkostí a materiálov. Vibrátory sa vyrába z plastu, kovu, gélu a jednou z možností je aj nafukovacie vibrátor.

Nafukovacie vibrátor

Keď si nie ste istí, aká veľkosť vibrátora je tá najlepšia, je vhodné vyskúšať nafukovacie vibrátor. Vibrátor je vyrábaný z latexového alebo silikónového obalu a ten sa dá jednoducho nafúknuť. Vibrátor sa vám plne prispôsobí a vy si môžete dopriať chvíle slasti.

Nafukovací vibrátor - materiály

Nafukovacie vibrátory sa vyrábajú zo vzduchotesných materiálov, najčastejšie používané materiály sú latex a silikón. Jednou z najdôležitejších vlastností týchto materiálov je elastickosť, nafukovacie vibrátory tak môžu zväčšiť svoje rozmery až na dvojnásobok.

Ako vyzerá nafukovacie vibrátor

Nafukovacie vibrátory sa predávajú v bežných tvaroch ako klasické vibrátory. Rozdiel je v možnosti dofukovanie vibrátora, zo spodnej časti vibrátora vedie hadička, ktorou sa môže vibrátor nafúknuť do potrebnej veľkosti. Nafukovacie vibrátory sa ďalej vyznačujú svojou tvrdosťou a malou pružnosťou. Väčšina nafukovacích vibrátorov má schopnosť iba jednoduchých regulovateľných vibrácií. Nafukovacie vibrátor môžete zakúpiť vo veľkostiach 14 až 17 centimetrov, vďaka nafúknutie sa hrúbka vibrátora môže zmeniť z troch a pol centimetrov až na trojnásobok. Ceny nafukovacích vibrátorov sa pohybujú od 400 do 1 000 Sk.

Vibrátory

Erotický priemysel ide dopredu neuveriteľným tempom. Súčasným trendom je vyrobiť predovšetkým funkčné erotickú pomôcku. Moderné erotické pomôcky sa vyznačujú dizajnom a diskrétnosťou. Vibrátory dnes svojím tvarom môžu pripomínať rúž, morskú pannu alebo farebnú hračku. Mnoho žien má ale stále nepríjemný pocit zo sexshopov, a preto sa rozhodne pre nákup sexuálnych pomôcok cez internet. Nákup cez internet nám zaručí, že pri výbere správnej sexuálnej pomôcky nenarazíme na svojich známych. Zaujímavé je, že napríklad vo Švédsku sú určité erotické pomôcky v predaji v lekárňach. Ženy tu môžu nakúpiť vibrátory a vyhnúť sa tak nákupu v sexshopoch. Otázkou zostáva koľko z nás by bolo ochotných nakupovať vibrátor v lekárni.

Nafukovacie vibrátor


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky