Dildo alebo vibrátor?

Ako vibrátor, tak dildo ponúkajú veľa možností ako si okoreniť sexuálny život, ako si spríjemniť intímne chvíle a ako dosiahnuť slastného orgazmu. Medzi oboma pomôckami existujú rozdiely, a preto si každý musí vybrať tú, ktorá mu vyhovuje viac.


Dildo pochádza z anglického jazyka av preklade znamená umelý model mužského penisu. Niektorí z nás si však stále pletú dildo s vibrátorom. Kým je vibrátor vybavený vibračným motorčekom, s ktorého pomocou dochádza k zvyšujúcej sa intenzite zážitku pri jeho používaní, dildo je pouhopouhým modelom, ale väčšinou podstatne vernejším au mnohých žien aj viac obľúbeným. Jeho obľúbenosť je určovaná predovšetkým jeho verným modelom. Dildá sa vyrábajú z úplne zdravotne nezávadných materiálov. Na výrobu sa používajú jemné a nedráždivé materiály, ktoré sú častokrát aj dizajnovo veľmi vydarené.

Dildá ako ženské erotické pomôcky

Ako je známe, orgazmus je zdravie prospešnú záležitosťou. Má pozitívny vplyv na ľudskú psychiku a pomáha tak k duševnej vyrovnanosti. Už v 19. storočia boli vyrobené špeciálne terapeutické vibrátory, ktoré liečili hysterické ženy. Dildo sa z mnohých rôznych dôvodov vyskytuje v mnohých domácnostiach, kde sa stáva príjemným spoločníkom osamelých žien alebo erotiky si užívajúcich mileneckých párov. Ženy, ale dokonca aj veľa mužov, si s dildami hrajú vo svojich osamotených chvíľkach, alebo v milostných partnerských životoch.

Prečo si zaobstarať dildo?

Dildo dokáže príjemne spestriť intímny život partnerov. Dildo poskytuje svojim užívateľom krásne chvíle v tých najintímnejších momentoch. Dildo dokáže pomôcť vymaniť sa z manželského stereotypu, ktorý veľmi často ovplyvňuje spolužitie manželov. Ak sa Vám zdá, že sa Váš sexuálny život zastavil na jednom bode a nikam sa nepohne a nerozvíja, zauvažujte, či nie je práve teraz najvhodnejší čas pre obstaranie si dilda. Dildo je tiež perfektným darčekom pre Vašu partnerku alebo najlepšiu kamarátku, o ktorej viete, že ju takýmto darčekom rozhodne neurazíte.

Dildo vs. Vibrátor

Nepleťte si dildo s vibrátorom. Vibrátor je známejší než dildo a je považovaný za najčastejšie používanú a najobľúbenejšie erotickú pomôcku žien. Mnoho ľudí si však dildo zamieňa práve s vibrátorom. Všetko pramení iba z ich nevedomosti. Spravidla, ten, kto nemá s erotickými pomôckami skúsenosti, nemusí rozdiel medzi dildom a vibrátorom na prvý pohľad poznať. Hlavný rozdiel medzi týmito dvoma erotickými pomôckami je ten, že vibrátor je vybavený vibračným strojčekom a počas svojej činnosti teda vibruje, kdeždo dildo nie.

Vibrátor

Vibrátor sa stal v posledných niekoľkých rokoch pre mnoho žien úplne samozrejmým doplnkom ich sexuálneho života. Vibrátor dokáže žene nahradiť skutočného muža v oblasti sexu, a častokrát ju dokáže uspokojiť tak, ako sa to doposiaľ žiadnemu mužovi nepodarilo. Vibrátor nikam neponáhľa a plne Vám poslúži, kedykoľvek budete mať na chvíľky strávené s ním chuť. Jeho schopnosť uspokojiť ženu pramení predovšetkým z jeho funkcií a tvarov. Vibrátor, rovnako ako dildo, neužívajú len osamelé ženy, ktorým chýba sex, ale slúži aj ako erotický doplnok pre šantenie s partnerom, alebo pre chvíle, kedy je žena práve sama doma a dostane chuť na sex. Niekedy je bohužiaľ vibrátor tiež jedinou možnosťou, aby žena dosiahla orgazmus, ale zaplať pánboh za neho.

Zaobstarať si vibrátor alebo dildo?

Záleží, čo žena od erotické pomôcky očakáva. Vibrátor je opatrený elektronikou a motorčekom, ktorý spôsobuje vibrácie, zatiaľ čo elektronika riadi ich silu, pulzy, ktoré sa dajú korigovať podľa potreby. Vibrátor môže žene poskytnúť oveľa viac rozkoše ako dildo. Dildo je peniaze bez vibrácií a bez elektroniky. Na rozdiel od vibrátora je častokrát omnoho viac ohybný ako vibrátor a je realistickejšie v tvaroch. Každá žena uprednostňuje v erotických chvíľach niečo iné, každú z nás vzruší niečo iné. Ak sa nemôžete rozhodnúť, či si kúpiť vibrátor alebo dildo, určite neurobíte zle, keď si zakúpite oba tieto výrobky a sami posúdite, s ktorým pomocníkom budete radšej a častejšie tráviť voľné chvíle.

Análny alebo vaginálny vibrátor?

Aj v dnešnej modernej dobe je stále mnoho odporcov análneho sexu. Je každého vec, čo mu vyhovuje, čomu dáva prednosť, čo ho vzrušuje. Sú ľudia, ktorí už skúsili análny sex, ale táto praktika im nič nepriniesla, a už sa k nej ani nemajú potrebu vracať. Sú ale aj takí, ktorí keď skúsili veľmi opatrne a bezpečne análny sex, radi ho praktizujú naďalej. Análny a vaginálny vibrátory sa líši v mnohých ohľadoch, ako v tvare, tak aj umiestnenie elektroniky a neodporúča sa používať jeden vibrátor pre oba otvory. Ak radi experimentujete aj po análny stránke, kúpte si vibrátor špeciálne pre túto oblasť.

Výhody vibrátora a dilda

Obe dve erotické pomôcky ponúkajú niekoľko výhod, pre ktoré je dobré ich vyskúšať. U vibrátora môžete využiť určité funkcie, ktoré zintenzívni sexuálny prežitok. Môžete zapnúť vibrácie, u ktorých môžete voliť ich intenzitu. Môžete využiť funkciu a využiť impulzov tepajúca z vibrátora. Vy už sa potom nemusíte ani veľmi snažiť, koľkokrát stačí priložiť vibrátor na klitoris a oddávať sa rozkoši, ktorá vyvrcholí v orgazmus. Vibrátor Vám skrátka môže uľahčiť prácu a vy s jeho pomocou dosiahnete ľahšie orgazmu. Dildo vyzerá na rozdiel od vibrátora vážnejšie, realistickejšie, ako skutočný penis. Mnoho žien a dievčat vzruší len samotný pohľad na stoporený penis, a ten istý pocit u nich môže vyvolať pohľad na dildo. Naozaj vyzerá ako verná kópia penisu, ako tvarom, veľkosťou, žilnatostí, skrátka všetkým. V tom spočíva jeho veľká výhoda. Ďalším plusom je, že je vyrobený pružného materiálu, mäkučkého, jemného, ​​a je radosť s ním pracovať. Vďaka svojej ohybnosti je schopný uspokojiť ženy lepšie ako vibrátor, napriek tomu, že nie je dildo opatrené vibráciami. Dildo sa vyrába v najrôznejších tvaroch a veľkostiach. Dildo môžete zakúpiť dokonca z akrylátu alebo z kryštalického skla. Naviac si môžete zaobstarať dildo, ktoré dráždia ako dámske prirodzenie, tak aj análny otvor naraz.

Ideálna dĺžka a šírka vibrátora alebo dilda

Každá žena je iná a každá má rada iné veľkosti. Niektoré vyžadujú nadpriemerné rozmery, iné sa uspokoja s priemerom alebo miernym podpriemer. K tým najpredávanejším modelom patrí dĺžky 17-20 cm. Vždy sa odporúča zaobstarať si dlhšiu vibrátor. Dlhšie vibrátor sa lepšie drží av prípade, že by Vám jeho dĺžka nevyhovovala, nemusíte používať celú jeho dĺžku a máte k dispozícii vždy rezervu. Pokiaľ ide o výber sily obvode, odporúča sa zaobstarať si vibrátor s postupne sa rozširujúcej hrúbkou as väčším alebo s vystúpeným žaluďom. Tieto vibrátory alebo dilda patrí teda k najpredávanejším. Zákazníčky zrejme vie, prečo. Vibrátor o také hrúbka zastrčíte vždy len toľko, koľko je Vám príjemné. Stimulácia pošvy s postupne sa rozširujúcim vibrátorom patrí k tej najúčinnejšie. Hrúbka vibrátora alebo dilda súvisí s materiálom, z ktorého je erotická pomôcka vyrobená.

Dildo alebo vibrátor?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky