Dilda XXL

Neuspokojíte sa s málom? Je pre Vás bežný priemer okolo 15 - 20 cm príliš málo, nieto aby ste si mohli užívať rozkoše skutočne plnými dúškami a dosýta? Potom Vás môžu zaujať dilda XXL, ktorá čo do dĺžky i priemeru rozhodne netroškaří.


Máte tú smolu, že Váš náprotivok nie je zrovna moc "vybavený"? Hovoríte si, keby bolo možné si na prvej schôdzke povedať "miery"? Lenže k tomu, aby sme "týmto" pri zoznamovaní začali, ešte nenastal ten správny čas, a možno ani nenastane. Na druhú stranu to však ani nebude potrebné. Kde sa totiž "nedostáva", môže vo významnej miere pomôcť náhradník, a to vskutku majestátne veľkosti.

Dildá XXL realistického vzhľadu

Niekto nemá rád náhrady, respektíve super moderné náhrady, ktoré čo do vzhľadu zďaleka nepripomínajú mužský penis. Ak aj Vy nie ste zrovna fanúšikom do ultramoderných tvarov, farieb ai, potom ešte nie je nič stratené. Ponuka erotických pomôcok, a to vrátane vibrátorov a dild, je vskutku bohatá. A tak si môžete zakúpiť dildo, ktoré nielen vyzerá ako mužský penis, ale aj na dotyk je pomerne jeho vernou kópiou. Čo sa týka realistického vzhľadu, tak nechýba ani žilkovanie, tvarovaný žaluď, semenníky. Jediný "nepatrný" rozdiel je v tom, že oveľa dlhšia. Dilda XXL sú skutočnými macky. Ostatne, posúďte sami. Dildá XXL môžu dosahovať aj dĺžky cez 37 cm a priemerom cez 5 cm.

Dildá XXL - nielen telová farba

Preferujete prirodzenosť so všetkým, teda aj čo sa týka vzhľadu, respektíve farby? Aj tu sa Vám môže želanie ľahko splniť. Zaobstarať si totiž môžete skutočne realistického pomocníka o rozmeroch XXL, ktorý je navyše na prvý pohľad na nerozoznanie do penisu. Jeho telová farba vo Vás bude evokovať, že k Vám prišiel na návštevu jedinečný samec. A ak by pre Vás tej prirodzenosti a napodobňovania bolo až príliš, potom môžete urobiť "ústupok", či zmenu v tom, že si zakúpite dildo v čiernej farbe.

Dildá XXL - čierna farba

Takéto dildo XXL a ešte k tomu v čiernej farbe bude napovedať, kto v "Vašej domácnosti" velí a má hlavné slovo. Avšak ako žena ho môžete pomerne veľmi ľahko skrotiť. Stačí si ho poriadne osedlať a dať mu zabrať. Kto vyjde z tejto divokej, nespútanej jazdy úplne "suchý", sa ukáže za pár, či desiatok minút. Jazda však rozhodne nemusí byť jediná. Po krátkej prestávke si môžete dať repete. Váš čierny spoločník potom rozhodne nebude na pochybách, že ste to Vy, kto ovláda svoje vášne a dáva im naplno voľný priechod.

Dildá XXL - mäkkosť a poddajnosť

Dostala ste chuť na dlhšie a ešte dlhší? Avšak, čo do tvrdosti zrovna nemusíte mať tvrdšie a ešte tvrdšie? Potom Vás určite poteší výber modelov. Môžete si totiž zaobstarať skutočne dlhého stoporeného macka, ktorý je však príjemne mäkký, ale nie zase tak, aby nebol výkonný, a zároveň je poddajný. V tomto prípade teda rozhodne nemusí byť znamienko rovnosti medzi maximálnou dĺžkou a maximálnu tvrdosťou. Bezpochyby Vám ide o dosiahnutie slastných pocitov, rozkoše, kedy sa dildo bude vnárať do Vašej mäkké jaskynky.

Dilda XXL


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky