Venušine guličky Brno

Nevšedný zábava na všedné dni pre ženy aj mužov. Reč je o Venušiných guličkách, vďaka ktorým môžete prežiť nevídanú rozkoš napríklad aj pri obyčajnej chôdzi alebo upratovania domácnosti. Ako na ich použitie sa dočítate v ďalších riadkoch.


Venušine alebo tiež vaginálne guličky sú erotickú hračkou, ale aj zdravotné pomôckou určenou pre ženy aj pre mužov.

Jedná sa o telieska tvaru gule, teda dve guličky priemerne o veľkosti od 2,5 - 3,5 cm. V každej z guličiek je dutina, v ktorej je umiestnená menšia gulička z ťažšieho materiálu. Malá gulička vo vnútri sa pri pohybe vo vnútri pohybuje a tým odovzdá svoju energiu späť guľôčke väčšie. Vďaka tomuto pohybu dochádza k stimulácii vagíny. Stimulácia je tým vyššia, čím aktívnejší sú pohyby. Na trhu sú k dostaniu rôzne druhy a typy guličiek, či už materiálovo, cenovo, váhovo, veľkostne aj farebne rôznorodé.

Táto ženská erotická pomôcka vznikla v Číne asi pred 3000 rokmi. Od 50. rokov 20. storočia je známe aj iné použitie než len pre vlastnú rozkoš, možno ich využiť aj ako metódu na posilnenie panvového dna. Ide o tzv Kegelove cviky pri ktorých posilňujeme svaly panvového dna, kedy vložením do vagíny dochádza k samovoľnému sťahovania svalov panvového dna. K tomuto cvičeniu je vhodné voliť guľôčky o menších rozmeroch a vyššej váhy, tzv tantrické guličky. Venušine guličky ako zdravotná pomôcka sú aj prevenciou inkontinencie, ktoré trpia ženy spravidla po pôrode vplyvom oslabenie svalov panvového dna. Žena podvedome drží guličky vo vnútri tým, že sťahuje svaly, aby nedošlo k ich vypadnutiu.

Pasívne tým posilňujete a nie jeden muž to ocenia, pretože ruku na srdce dámy, žiadna z nás nechce počuť: "Máš ju vyťahané!". Staňme sa teda neprekonateľnými ženami a milenkami, ktorým muži neodolajú.

Cenová relácia guličiek sa široká a odráža väčšinou aj kvalitu guličiek samotných. Najlacnejšie plastové guličky, bývajú spojené medzi sebou kratším povrázkom a sú ukončené šnúrkou dlhšom tvoriacim očko, za ktorý sa dajú guličky po vložení do vagíny vytiahnuť. Drahšie typy guličiek sú vyrábané zo silikónu a to aj spojka medzi nimi, vďaka tomu sú menej hlučné a dajú sa lepšie čistiť. Najluxusnejšie a teda aj najdrahšie guličky je možné aj vyvárať, pretože sú vyrobené z medicínsky čistých silikónových zmesí alebo striebra alebo chirurgickej ocele. K dostaniu v sex shopoch sú aj vibračné modely, tzv dvojité vibračné vajíčko.

Ako vybrať Venušine guličky s ohľadom na použitie?

Vaginálne guličky, ktoré sú osobné erotickou pomôckou, získavajú rastúcu obľubu u žien aj mužov bez rozdielu veku. Pozrieme sa, aké typy guličiek sú k dostaniu a ako sa dajú použiť. Rozlišujeme guličky pre dlhodobé nosenie, pre análne použitie a do postele.

Venušine guličky pre dlhodobé nosenie

Od takých to guličiek očakávame, že aj pri dlhodobom nosení nám budú stále pohodlné. Musí byť z príjemného a mäkkého materiálu a súčasne čiastočne tvarovateľné. Dôležitou vlastnosťou je aj vodeodolnosť - u modelov, ktoré sú lacnejšie dochádza k prieniku vody k vnútornej guľôčke, a pretože tá je kovová dochádza k hrdzaveniu. Šnúrka je ideálny silikónová, pretože na rozdiel od lacnejšie tkané šnúrky je lepšia možnosť čistenia. Bežná bavlnená nasiakne a nie je preto hygienická.

Guličky pre dlhodobé nosenie môžu byť hladké silikónové, gélové alebo z chirurgickej ocele, ale dajú sa zohnať aj guličky s tzv Nody (väčšinou gélové), čo sú malé výstupky na povrchu guličiek, čím umocňujú pri nosení pocit rozkoše.

Využiť tieto guľôčky môžete pri každodenných činnostiach ako je napríklad, nakupovanie, upratovanie, jazde na bicykli. Čím viac pohybu, tým viac slastného vibrovanie guličiek vo vnútri vagíny.

Venušine guličky k análnemu použitie

Tieto guľôčky využijú ako muži, tak aj ženy. U týchto guličiek je najdôležitejšie kvalitný spojovací materiál medzi nimi. Šnúrka sa nesmie nikdy uvoľniť, a preto musí byť dokonale spojená s guličkami, toto býva problémom u najlacnejších guličiek do 150, - Sk. Veľmi oceníte aj očko na konci spojenie, za ktoré guličky jednoducho z konečníka vytiahnete.

Venušine guličky pre hrátky v dvoch

Spoločné šantenie v spálni si môžete spestriť zavádzaním, vyťahovaním a iným hraním si s Venušinými guličkami. Ak ste v používaní začiatočníci, zaveďte si guličky až po styku, pretože vagína bude už roztiahnutá a teda samotné zavedenie jednoduchšie. Môžete experimentovať podľa toho, ako vám to vaše fantázie umožní. Zaobstarať si môžete venušine guličky v tvare futbalového, tenisového alebo ragbyovej lopty, v tvare jahôd alebo jabĺčok, hladké alebo s výstupkami, elipsovité alebo okrúhle.

Sexuálne hrátky si môžete spestriť aj tak, že partnerka si venušine guličky zavedie do pošvy a následne partner zasunie penis.

Pre ľahké zavedenie použite vždy lubrikant, aby bolo zavedenie jednoduchšie. Lubrikant vyberajte podľa toho, z akého materiálu sú vaše guličky vyrobené. Pre silikónové guličky je vhodný gél na vodnej báze, pretože silikónový lubrikant by mohol, povrch guličky narušiť rozleptáním.

Ako s Venušinými guličkami posilňovať?

Cvičiť s touto hračkou sa dá mnohými spôsobmi, ale väčšina z nich má rovnaký priebeh.

Potom čo nalubrikujete guličky si ich strčte do pošvy a špagát alebo očko nechce trčí von, tak aby bolo možné ťahaním za povrázok guličky vybrať. Potom sa postavte a snažte sa zovretím svalstva guličky v sebe udržať, tak aby vám sami nevypadli. Podľa veľkosti a váhy guličiek to bude buď ľahšie, alebo ťažšie cvičenia. Interval posilňovanie môžete z počiatočných pár minút predlžovať na dlhšiu dobu.

Ďalším cvičením môže byť také, kedy si Venušine guličky zasuniete do pošvy a ťahaním za povrázok sa je pokúsite vybrať, ale zároveň sa ich stlačením pošvového svalstva pokúsite udržať v sebe. Tým budete kombinovať ako posilňovanie, tak aj rozkoš.

Princíp použitia

Venušine guličky môžete použiť pred sexom v rámci milostnej predohry, pri upratovaní, pri chôdzi na nákup, do mesta alebo na prechádzku. Dajte pozor na to, kde práve ste, nie je vždy žiaduce docieliť orgazmu potrebné na zumbe. Aj ženy bez partnera je ocenia. Niektoré guličky sú pri pohybe počuteľné, pretože dochádza k ich treniu. Ak nechcete byť tzv počuť, vyberte guľôčky z vhodného materiálu. Čím mäkšie tým menej počuteľné.

Pred zavedením venušiných guličiek, použite vždy lubrikant a to opäť s ohľadom na materiál guličiek. Lubrikanty na vodnej alebo silikónovej báze umožní ľahšie zavedenie.

Postup pri zavádzaní:

Jednou rukou roztiahnite pysky a druhou rukou uchopte guličky za spojovací stred medzi guličkami. Najskôr zavediete jednu guľôčku a následne zatlačíte do vagíny aj guličky druhú. Ak ste začiatočník, bude vám viac vyhovovať pevnejšie spojenie silikónové medzi guličkami ako bavlnený povrázok, ktorý majú najmä lacnejšie typy vaginálnych guličiek.

Pri análnom použitie je vhodné sa najskôr dôkladne vyprázdniť. Postup zavedenia bude podobný, len dvoma prstami roztiahnite konečník. Pri zavádzaní buďte uvoľnení.

Po použití guličky najlepšie vyvarte, ak to materiál dovoľuje. Ak to nie je možné, guličky mechanicky pod vodou očistite a vložte ich do antibakteriálneho roztoku. Drahšie silikónové guličky sú celkovo potiahnuté hypoalergénnym silikónom, teda sú hygienickejšie. Nezabudnite však, že nie všetky guličky sú vodotesné.

Venušine guličky Brno.

Venušine guličky sa tiež môžu využiť jednoducho pre spevnenie svalov panvového dna, podobne ako taoistickej "jelenej cvičenie" alebo v modernej spoločnosti známej Kegelove cviky. Podobne ako Kegelove cviky, Venušine guličky a iné tvarované pomôcky sú odporúčané gynekológmi a pôrodníkov k zväčšeniu elasticity vagíny a na zlepšenie kontroly nad močovým mechúrom. Čo má samozrejme vplyv aj na sexuálny zážitok a výkon. Ľahká inkontinencia moču napríklad pri kýchnutí, zasmiatie, ktorá pribúda s vekom, môžu byť liečené práve touto erotickou hračkou.

Samotný účinok venušiných guľôčok ako erotického stimulátora je podľa sexuológov sporný. Efekt je buď malý alebo žiadny, ale tantrické učenia alebo taoizmus tieto hračky uznáva ako veľké pomocníkmi k zlepšeniu kontroly a objavovanie citlivé stránky užívateľky.

Venušine guličky Brno


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Venušine guličky Brno

Jehnice