Návod na použitie venušiných guličiek

Možno, že aj Vám sa neraz stalo, že ste po určitom nákupe buď márne pátrali po návode na použitie, alebo ste mu nerozumeli, aj keď bol v českom jazyku. A intuitívne ovládanie, ktorým sa chváli rad výrobcov, nemusí vždy "fungovať".


Chýbajúce, alebo nie práve všetko hovoriaci návod sa môže tiež týkať erotického tovaru. Čo v prípade, že si zakúpite niektorú z erotických pomôcok bez českého návodu, či nezrozumiteľného, ​​len s kresbou a pod? Spýtate sa pri najbližšej príležitosti Vašich priateľov, známych, kolegov v práci? Asi najskôr nie. Ak uvažujete nad kúpou venušiných guličiek, či je už máte doma, možno privítate nasledujúci návod, rady a tipy, ako venušine guličky používať, aby Vám priniesli čo najväčšiu možnú rozkoš.

Venušine guličky

Je prakticky jedno, aké venušine guličky čo do materiálu a povrchu si zvolíte, a to z hľadiska použitia. Iná stránka veci samozrejme je, že Vám môžu určité venušine guličky vyhovovať viac, prinášať neopísateľnú rozkoš, iné zasa menej. Každá dievča, žena môže byť inak citlivá, vnímať inú rozkoš ai Chce to vyskúšať, čo Vám bude najviac vyhovovať. Okrem toho, toto skúšanie určite bude stáť za to. Každý deň si môžete dopriať slastných pocitov, kedy si urobíte tzv vlastné miniprůzkum, ktoré venušine guličky pre Vás budú favoritom číslo jedna.

Návod na použitie venušiných guličiek - kam patrí

Použitie venušiných guličiek je vskutku intuitívne záležitosťou. Môže sa však ľahko stať, že dôjde k vloženiu venušiných guličiek do iného otvoru. A potom môže prísť zbytočné rozčarovanie, že Vám venušine guličky nič neprináša, alebo naopak je Vám ich použitie značne nepríjemné. Aby ste sa mohli tešiť zo slastných pocitov, ktoré ponúkajú výrobcovia venušiných guličiek, treba ich vložiť nie do úst, či análneho otvoru, ale vagíny.

Návod na použitie venušiných guličiek - používanie oboch

Nie náhodou sú venušine guličky dve. Môžete si síce vsunúť do vagíny jednu venušine guličky, ale s tou tzv moc muziky neurobíte. Konkrétne môžete očakávať približne polovičný účinok, možno aj menšie. A tak, ak sa chcete dočkať maxima prežitkov, potom použite obe venušine guličky, ktoré si vsuniete do vagíny. A je v podstate jedno, či si ich vsuniete sama, alebo v rámci milostných hrátok požiadate Váš náprotivok.

Návod na použitie venušiných guličiek - využitie gélu

S Venušinými guličkami je to v podstate ako s vibrátorom. Ak nie ste zrovna dievčaťom, ženou, ktorá to má rada tvrdo, respektíve na sucho, potom môžete použiť zvlhčujúceho gélu, obzvlášť, ak nie ste sama vlhká. Prvýkrát môžete použiť gél a sama uvidíte, či ho bolo potrebné, alebo nie. Venušine guličky ľahko potrite gélom a jemne, postupne jednu po druhej vsuňte do vagíny.

Návod na použitie venušiných guličiek - jednoduché vybratie

Možno Vás napadne otázka, čo ak sa Vám venušine guličky "niekam" zakotúľa a Vy je z vagíny nedostanete. Takéto obavy sú prakticky zbytočné. Venušine guličky sú k sebe jednak spojené povrázkom a ďalšie špagát, za ktorý práve venušine guličky ľahko vytiahnete, uvidíte u jednej z guličiek. Princíp vyťahovanie venušiných guličiek je obdobný ako u menštruačného tampónu, na ktorého konci je tiež povrázok. Po vytiahnutí stačí venušine guličky umyť, uložiť do "tajnej skrýše" a mať ich pripravené na ďalšie dobrodružstvo.

Návod na použitie venušiných guličiek


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Návod na použitie venušiných guličiek

Anonym | 08.10.2015 17:42
http://www.sexshop-crazy.sk/venusine-gulicky.html

Re: Návod na použitie venušiných guličiek

Lana | 28.10.2015 14:01
Uz trapnejsi clanok ste napisat nemohli?

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky