Wake-Up-Vibe = Vibrátor do nohavičiek ako budík!

Teda ja tvrdím, že budík by sa mal volať "Vzbudík" alebo "Probudík", a že by mal budiť príjemne a jemne. Síce existujú tzv inteligentný budíky, ktoré snímajú fázy spánku a prebúdzajú vás v ideálny okamih v "ľahkom spánku", al


Teda ja tvrdím, že budík by sa mal volať "Vzbudík" alebo "Probudík", a že by mal budiť príjemne a jemne. Síce existujú tzv inteligentný budíky, ktoré snímajú fázy spánku a prebúdzajú vás v ideálny okamih v "ľahkom spánku", ale jednak sú drahé, a jednak vyžadujú snímače na tele a Treťjak ich účinnosť je diskutabilná. Určite tiež poznáte systém, kedy dospávací budík sa SNOOZE funkciami je na nočnom stolíku, ďalšie potvora je nalíčená vo väčšej vzdialenosti od postele a posledný - veľký chrómovaný břinčíl, je na tanieri plnom drobných mincí, ktorý leží na gitare a tá je položená na skrini na druhej strane izby ...

Takže ako na to, aby prebudenie prebiehalo nadmieru príjemne?

Riešením je Wake-Up-Vibe!

Každý, kto o tejto hračke počujú, alebo jej uvidia, sa usmeje a vyhlási, že je to pekná picovina. Ospravedlňujem sa za použitia takého výrazu, ale v tomto prípade je to nevyhnutné, pretože je to neuveriteľne trefné. Áno, ide o budík, ktorý sa používa do nohavičiek a budí vibráciami dámy na intímnych miestach. A s najväčšou pravdepodobnosťou nielen dámy. Rad treniek alebo slipov má vpredu dvojitú vrstvu a určite by nebol problém to vyriešiť aj u pánov.

Princíp je viac ako jednoduchý. Zahnutý trojuholníkový tvar dokonale sadne do lona a je už na použivatelce, či si nechá aktívnejší časť skôr v priestore hrádze, vagíny alebo bližšie ku klitorisu. Každopádne silné vibrácie - priamo na klitoris - by asi mohli znamenať budenie šokom, a tak vrelo odporúčam to testovať v najmenej citlivé oblasti a až časom experimentovať s citlivejšími body. Pochoptelně je potrebné použiť dobré nohavičky - skôr športové. "Trinitivriti" by vzbudíka asi na svojom mieste neustrážil.

Wake-Up-Vibe - obal a obsah balenia

Balenie je štandardné, ale určite nie obyčajné, takže predpokladaný účel - skvelého, účinného a nežne úsměvného erotického darčeka - splní dokonale. Papierová krabička s integrovaným blistrom obsahujúcim vlastný vibrátor má v spodnej časti menší krabičku s nabíjačkou, návodom, hygienickým saténovým vreckom a jemnou maskou na oči. K nabíjačke sú preložené redukcia na väčšinu svetových noriem zásuviek a vlastné adaptér môže mať na vstupe napätie 100-240V a 50 aj 60Hz. Takže vlastne celý svet v jednom vrecúšku.

Wake-Up-Vibe - nabíjanie

To by snáď ani nebolo treba popisovať, ale jednoducho vybalíte nabíjačku, zvolíte národnej redukciu do zásuvky, nacvakneme jej na nabíjačku, odšpuntíkujete vibrátor a zapojíte konektor do dierky. Pri nabíjaní svieti na adaptéri červená LED dióda a po plnom nabití sa zmení na zelenú. Zašpuntíkujete a môžete sa veselo budiť.

Moje rozhodnutie o teste výdrže akumulátora bola strašná hlúposť. Vrčí to tu vedľa mňa už 3 hodiny a začína ma z toho bolieť hlava. Kto to mohol tušiť

3:5 hodiny prevádzky a stále jede ...
4 hodiny prevádzky ... Magorárna :-) - Kto by sa tak dlho uspával alebo sa budil???
Zapol som to v 18.25 a je 23.20. Niektorý testy ma nebavěj - nemôžem to nikam zastrčiť, pretože by som nepočul, kedy sa to vypne. Tak bzučíme ďalej. Má hlava je včelín ...

01.30!!! vydržal som!! Žiadam špeciálny odmenu za tú pakárne - ale akumulátor vydržal neuveriteľných 7 hodín prevádzky!! Tak to sme tu ešte nemali!!

Nastavenie a ovládanie Wake-Up-Vibe:

Vždy ma zaujíma, do akej miery je zariadenie "User Friendly" - teda či ho možno ovládať bez podrobného štúdia návodu. WUV (Wake-Up-Vibe) má v podstate 5 tlačidiel. Stredné tlačidlo je On-Off a okolo je medzikružie s funkciou joysticku = doľava, doprava, hore a dole.

Ovládanie má zámok, čo je super pre pesimistka, ktoré by sa báli, že by to mohla ruka šátralka v noci omylom vypnúť alebo přeštelovat potrebné na nechcené 3 hodiny ráno. Zámok sa aktivuje stlačením stredného tlačidla. Ale ak píšem "súčasné stlačenie", tak tým myslím sakramentsky rýchly súčasné stlačenie. Až ma prekvapilo, ako to musí byť fakt rýchlo za sebou. Po aktivácii nastavovania sa rozsvieti krásne modré podsvietenie displeja - skvelé pre manipuláciu v tme.

Vlastné ovládanie je už intuitívne a kto mal niekedy digitálky, tak to zvládne. Stlačením a podržaním tlačidla "vpravo" = (>) sa aktivuje nastavenie budíka. Tlačidlo hore zvyšuje hodnoty, tlačidlo dole je znižuje. Stredné tlačidlo je "OK" a posunie kurzor z hodín na minúty. Posledný nastavovací hodnota je druh vibrácií, ktorých je celkom 6. Uzavrie sa to stlačením stredného OK tlačidla.
Rýchlym stlačenie (>) (opäť veľa rýchlym) sa deaktivuje alarm. K jeho aktivácii je potrebné alarm znovu uložiť z nastavenia.
Pridržaním tlačidla "vľavo" = (<) sa aktivuje nastavenie normálneho času v 24 hodinovom systéme a postup je zhodný s nastavením budíka (mimo voľby vibrácií)

Wake-Up-Vibe - manuálna prevádzka:

Logicky by bolo nezmyselné, aby sa taká vecička nedala používať i na uspávanie, takže pridržaním stredného tlačidla sa aktivujú vibrácie. Potom je možné vibrácie krúžkom prepínať a používať túto bezchybnú vecičku ako normálny vibrátor.

A tu som sa naozaj zľakol. Keby som bol ženská (alebo chlap s dvojitými trenírky) a toto mi začalo vyčíňať v rozkroku v spánku, tak sa ľaknutím rozplácnu na strop. Takže z manuálneho dráždenia som sa vypol, nastavil vzbudíka a čakal dlhú a nervózny minútu

Wake-Up-Vibe - vzbudíkování:

Dokonalé! Dokonalé, dokonalé, dokonalé ... A ešte raz dokonalé. Vibrácie sa totiž zapnú v takmer neviditeľné intenzite okolo 20% výkonu a cca po 6-10sec sa pomaly zvýši. To sa niekoľkokrát opakuje sa stále vyššou intenzitou, zrýchľovaním vibrácií a skracovaním medzier. Maximálna úroveň už úplne zaručuje, že už budete hore. A už je len na Vás, či to necháte zvoniť na dobu potrebnú pre skutočne atraktívne prebudenie. U mužov by som to neodporúčal, pretože je vedecky dokázané, že orgazmus muža intenzívne uspáva. U žien je to naopak a prežitý orgazmus je prebúdza do plnej aktivity.

Takže už žiadne funkcie SNOOZE (dospávania) už nie sú potrebné.

Wake-Up-Vibe - záver

Osobne mám pocit, že toto patrí medzi vôbec najlepšie erotické darčeky ...

  • Elegantný a ľúbivý vzhľad
  • vibrácie začínajúce od najjemnejšie
  • jednoduché ovládanie
  • dobíjacie = žiadne batérie
  • manuálnu prevádzku - ako bežný vibrátor pre masturbáciu
  • úžasný a dokonalý vzbudík, ktorý je vzhľadom na jeho účel veľmi vlhkuodolný
  • neuveriteľných 7 hodín prevádzky!!

Užívanie nočných-ranných antibiotík sa stane príjemným okamihom, ale čo je dôležitejšie: páni (nielen Tí, ktorí majú rannú erekciu) - kto z nás by si neprial, aby sa vedľa neho ráno prebudila roztúžená partnerka, ktorej mokrozkrok si nepraje nič iného ako trochu ranná divočiny?

Wake-Up-Vibe = Vibrátor do nohavičiek ako budík!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky