Voňavé prádlo

Markéta sedela za žehliacou doskou započúvaný do príjemných melódií z rádia. Mňa hudba taky priviedla do uvoľnenej nálady, napriek tomu som pozornosť venoval skôr pohybom Markétiných štíhlych paží.


Ich ladné pohyby ma doslova fascinovali. Viem, čo sa svojimi rukami dokáže za kúzla v mojom rozkroku.

Všimla si, že na ňu pozerám

Usmiala sa, sem tam po mne hodila očkom, a ďalej sa venovala žehlenie. Kontrolovala, či na ňu stále hľadím. Predstierala, že sa jej urobilo teplo od žehličky a rozopla si o dva gombíky viac na blúzke. Začal som ju pozorovať nielen so zaľúbením, ale aj so vzrušením. A to narastajúcim, pretože si, určite schválne, vyberala z koša iba kúsky svojho spodného prádielkom a podozrivo dlho ho dráždila v prstoch, rozprestierala pred sebou a znova přerovnávala. Keď si takto pohrávala asi s tretími nohavičkami, môj kolík len slintal obdivom. Krv vo mne začínala vrieť. Markéta moc dobre vie o mojej záľube v jej bielizni. Mám rád jeho hebkosť i vôňu, samozrejme hlavne keď ho má na sebe, ale spoľahlivo ma dokáže vzrušiť aj takto osamote.

Oslovila ma ako prvý

Hlasom miernym, napriek tomu plným vzrušenia, mi hovorí, že by chcela vidieť môjho chlapca a pozerať sa, ako si ho naháňam. Občas taká želanie má, rovnako ako ja sa rád pozerám, ako si sama Rejdy prstíky v piecke. Len som teda natočil kreslo na ňu, pohodlne sa v ňom uvelebil, stiahol si nohavice po kolená a začal si preťahovať kožičku cez žaluď. Zreteľne som videl, ako Markéta tají dych pri pohľade na moje nadržané péro. Stále intenzívnejšie sa hrala s jedným kúskom obzvlášť zvodných nohavičiek. Moje obľúbené, takmer priesvitné nohavičky s bohatým krajkami. Čuchali k nim a spokojnú grimasa mi dávala najavo, ako veľmi krásne vonia.

Po chvíli dráždenie natiahla ruku mojim smerom a nech si tiež čichnu

Vstal som zo svojho miesta as nohavicami stále u kolien a perom v ruke si išiel pre svoju dávku opojnej vône. Vzal som si nádherné biele gaťky z jej dlane a pekne zhlboka nabral do nosa ich aróma. Krásne vzrušenie ešte dotvárala Margitin drobná rúčka, ktorá mi jemne masírovala guľky.

Zrejme ale mala lepší nápad, ako ozvláštniť našu hru. Vzala z koša ešte jedny nohavičky, prešla je žehličkou a ešte rozpálenej je priložila na môj jemne tečúcou žaluď. Zasyčal som čiastočne bolesťou, predovšetkým ale návalom nesmierneho vzrušenia. Začala jemne pumpovať. Aj tak špička citlivého perie napínala látku dosť intenzívne. Bolo neskutočné nechať sa naháňať, mať pohľad spojený s mojou milenkou a pri tom ešte čuchať k jej rajcovním nohavičkám. Margitin dotaz, či mám chuť sa vystriekať, bol len reakciou na moje stále nepokojnejšie oddychovania. Moje semeno začalo presakovať látkou v nasledujúcich desiatich sekundách. Ako mi látka trela precitlivený žaluď, trepal som sa ako ratlík. Striekala sa mi krásne.

Markéta potom roztvorila vypusteného nohavičky a priložila si ich k nosu. "Teraz vonia ešte lepšie."

Voňavé prádlo


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky