Vibrátory zo silikónu od firmy Fun Factory

Ďalšou novinkou v sortimente sexshopov sú silikónové vibrátory a robertka značky Fun Fact ory. Tieto vibrátory a robertka sa vyznačujú veľmi pekným dizajnom a nemenej kvalitným materiálom. Všetky výrobky Fun Faktory sú vyrobené zo zdravotneho silikónu.


Ďalšou novinkou v sortimente sexshopov sú silikónové vibrátory a robertka značky Fun Fact ory

Tieto vibrátory a robertka sa vyznačujú veľmi pekným dizajnom a nemenej kvalitným materiálom. Všetky výrobky Fun Faktory sú vyrobené zo zdravotne nezávadného silikónu. Tento špeciálny silikón je vhodný pre použitie v medicíne, kozmetickom a potravinárskom priemysle. Je nejedovatý a nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

Tieto vibrátory jasne dokazujú, že erotická hračka môže byť veselá, pekná a kvalitne vyrobená. Verím, že milý dizajn prispeje k odbúraniu predsudkov a uľahčí prístup k erotickým hračkám bez ohľadu na pohlavie.

Materiál a kvalita

Všetky výrobky Fun Factory sú vyrobené zo zdravotne nezávadného silikónu. Tento špeciálny silikón je vhodný pre použitie v medicíne, kozmetickom a potravinárskom priemysle. Je nejedovatý a nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Je dobre umývateľný a chuťovo aj pachovo neutrálny.
Všetky erotické hračky vyrobené z tohto materiálu sú mäkké, ale nestrácajú potrebnú pevnosť. Veľmi rýchlo sa prispôsobí telesnej teplote, čo umožní ich príjemné zavedenia. Všetky erotické hračky FunFactory sa používajú v spojení s lubrikačným prostriedkom.

Pri výrobe erotických hračiek nie sú používané škodlivá lepidla. Čisté spracovanie, absencia akýchkoľvek pachov a bezchybná funkčnosť.

Vibrátory boli na začiatku 20. storočia veľmi rozšírené (vo Vedeckom múzeu v Londýne nájdete cez 40 exemplárov). Ženy si mohli vibrátor jednoducho a pohodlne kúpiť u zásielkovej služby, reklamy na vibrátory sa objavovali v ženských časopisoch a magazínoch pre domácnosť. Potom sa však vibrátory začali používať v pornografických filmoch ako sexuálne pomôcky, čo poškodilo ich povesť. Na ďalších 50 rokov zmizli z bežného života a boli ponúkané len ako "prístroje na masáž krku".

Zhruba pred dvadsiatimi rokmi sa tieto pomôcky v súvislosti s emancipáciou žien začali opäť verejne predávať

V súčasnej dobe sa za uvedomelého a citlivého muža považuje ten, ktorý svojej priateľke kúpia na Valentína vibrátor. Vlastníctvo vibrátora dnes svedčí o tom, že si je žena vedomá svojej vlastnej sexuality av prípade "potreby" nečaká na muža a dokáže sa sama uspokojiť. Odhaduje sa, že v Spojených štátoch má svoj vibrátor každá štvrtá žena, a jeho použitie je hojné aj pri partnerskom styku.

Dnes sú k dostaniu vibrátory všetkých tvarov, farieb i veľkostí. Široká ponuka je aj v oblasti použitých materiálov nielen u vodeodolných a bezdrôtových prístrojov. Stačí si len vybrať!

A čo vy? Používate pre spestrenie sexu erotické pomôcky? Ak áno tak aké?
Napíšte mi Vaše skúsenosti do komentárov.

Vibrátory zo silikónu od firmy Fun Factory


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky