Tipy na erotické darčeky

Užívate si so svojou drahou polovičkou romantické chvíľky plné vzrušenia a maznanie alebo viete o niekom, kto tomuto "športu" holduje? Čo tak obohatiť váš sexuálny vzťah nevšedný erotickou pomôckou či darovať tieto neobvyklé darčeky svojim známy


Erotického tovaru je snáď rovnako veľa, ako je sexuálnych polôh, ak nie viac. A samozrejme je z čoho vyberať. Záleží na každom, čo komu vyhovuje a na akom stupni sexuálnej aktivity sa nachádza. Radi by sme v tomto článku poukázali na niekoľko tipov, ktoré vám spestria váš sexuálny život a môže ho pozdvihnúť na vyššiu úroveň, a hlavne aké pomôcky a veci sa hodí ako darček vašim blízkym či známym.

Erotické hry - na začiatok to najlepšie

Nie je nič lepšie ako si z partiou priateľov, či len so svojím partnerom zadovádět v erotickom aj menej erotickom duchu. Jednou z tých známych stolných hier je nepochybne Harašeníčko, ktoré má v sebe ukryté dve hracej plochy. Prvá sa nazýva Človeče, odviaž sa!, Ktorá je určená skôr pre viacerých hráčov a kde plníte najrôznejšie zábavné a bláznivé úlohy. Druhá hracej strana sa nazýva Hard core, iste preto, že už má v sebe viac erotičnějších úloh a dalo by sa povedať, že slúži ako náhrada za predohru, na ktorú bezpochyby len tak nezabudnete. Ďalšie zaujímavé hry sú napríklad Rozkoš, laškovanie, Sexy hrátky, atď, samozrejme všetky s rovnakým cieľom.

Erotické a sexuálne hry nikdy nesklamú a nikdy neurazí, ak ich budete chcieť niekomu darovať.

Masky a erotické prevleky

Máte radi nové veci a radi sa hráte na niekoho alebo na niečo, kým nie ste? Tak to určite máte skúsenosti s erotickými maskami a ich využitím. Tí z vás, kto masky a prevleky pri sexe ešte nevyužili, verte, že niekedy nejde len o hranie, ale aj o posilnenie vášho milostného života. Převléknutím sa za niekoho alebo niečo iné vám dodá do vášho sexuálneho vzťahu nový náboj a niekedy aj druhý dych. A aké sú najatraktívnejšie prevleky a masky?

Veľmi obľúbené sú stále a bezpochyby klasické policajné prevleky, prevleky zdravotných sestričiek ale aj rôzne žartovné, napríklad maska ​​Supermana, čertica a čertov, playboy zajačikov alebo všelijakých zvieratiek. Niekedy postačí len krásne sexi prádielko, maska ​​cez tvár alebo len obyčajná páska na zaviazanie očí a vaše herecké schopnosti nebudú brať konca.

Erotické masky a prevleky sú ďalším zaujímavým nápadom čím obdarovať vašich priateľov.

Nafukovacie panny a panáci

Ďalším veľmi obľúbeným darčekom, skôr žartovným, sú nafukovacie panny a nafukovací panáci. Ak sa rozhodnete týmto zvláštnym predmetom niekoho obdarovať, myslite to skôr zo srandy, lebo by si to mohlo veľa ľudí vyložiť po svojom, a iste nechceme nikoho uraziť. Ale ak tieto veci máte naozaj radi, je mnoho druhov nafukovacích pán aj panákov, ktorí by naozaj mohli stáť za to. Rôzne druhy sex shopov ponúkajú nafukovacie panny, ktoré akoby z oka vypadli najznámejším porno herečkám či hercom na svete alebo si užiť v štýle historickom, s Kleopatrou, či s jednou zo známych herečiek Pamelou Anderson.

Veľmi nezvyčajné sú nafukovacie zvieratká, napríklad oslík, kravička či ovečka, ktoré sú bezpochyby najextrémnejším erotickým tovarom.

Masážne oleje

Veľmi zaujímavým darčekom môžu byť rôzne voňavé a aromatické masážne oleje či gély. Masáž s partnerom môže byť jednou z najerotickejšie chvíľ a opäť tak nahradiť klasickú predohru. K tomu sú ale potrebné masážne oleje s vôňami ovocia, jazmínu, eukalyptovej, levandule a iných exotických arómu vôňou.

Erotická čokoláda

Zvláštnym i zábavným darom môžu byť čokoládové dobroty v mnohých erotických tvaroch, napríklad penisu, čokoláda s motívmi Kámasútry alebo hanby bonboniéra. Veľmi dobrým pomocníkom pre predohru môžu byť čokoládová a jahodová perá, ktoré sú určené pre Body Painting, čiže maľovanie na telo. Obsahujú čokoládovú a jahodou príchuť, takže čo príde potom, už necháme len na vašej fantázii.

Luxusným darčekom môže byť aj čokoládová masáž.

Putá

Netradičným darčekom a pomôckou pri milostných hrátkach sú bezpochyby putá. Väčšinou všetky sex shopy ponúkajú putá a rôzne zadržiavacie postroje, z ktorých sa bez druhej pomôcť len tak nedostanete. Druhov a tvarov pút sa ponúka naozaj veľa a je len na vás, ako drsný máte radi sex. Napríklad napodobeniny väzenských pút, putá na nohy aj okolo krku, a tie najobyčajnejšie sú väčšinou obalené plyšovým návlekom, vďaka ktorému si neodrie ako ruky či nohy, tak aj nepoškodíte časti postele.

Vibrátory

Originálnym a dnes už klasickým darčekom sú nepochybne vibrátory a robertka. Ak sa rozhodnete darovať niekomu túto hračku, máte na výber z tisíc druhov, tvarov, elektrických i obyčajných a dokonca is mnohými motívmi a napodobeniny, napríklad vibrujúci tučniak, krtko a mnoho veľkostí napodobenín naozajstných penisov. Ďalej ich môžeme rozdeliť aj podľa materiálu, na gélové, gumové, silikónové, z latexu, vodeodolné, atď

Kondómy

Klasické kondómy, ktoré predávajú v bežných obchodoch určite všetci poznáte. Avšak ako žartovný darček sú veľmi originálne kondómy s najrôznejšími motívmi zvieratiek, všelijakých potvoriek či napodobenín vecí, ako je dom, veža, strom a mnoho ďalších. Veľmi zaujímavý je aj fosforeskujúce kondóm, ktorý sa ale neodporúča používať ako ochranu a skôr slúži len na pobavenie.

Sexy bielizeň

Sex shopy ponúkajú mnoho luxusného, ​​jednodielneho či dvojdielneho prádielka, korzety, košieľky, šortky a nohavičky, ale aj rukavičky, podväzky, šaty, topánky, náhrdelníky či náušnice a rôzne sexy kostýmy. Vyberať je naozaj ž čoho a každý si príde na tú svoju. Samozrejme predávajú spodnú bielizeň nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Napríklad veľmi zábavná sú žartovné tangá s podobou rôznych zvierat.

Erotické knihy

Veľmi vhodným darčekom je erotické čítanie, ktorú môžete venovať každej vekovej kategórii, samozrejme s 18 rokov a viac. V obyčajných kníhkupectvách aj v niektorých sex shopoch ponúkajú knihy o sexe as ním spojené rôzne aktivity a témy, napríklad prečo je sexuálny život tak zdravý, ako si udržať mladšieho partnera, návody ako uspokojiť svoju drahú polovičku a iné ďalšie spisy o sexe, romantike, o mužoch a ženách.

Ostatné - ostatné možné erotické veci sú aj vhodnými darčekmi pre vašich priateľov a blízkych.

 • Erotické vankúšiky
 • Boxy a kufríky na erotické pomôcky
 • Erotické knihy
 • Dámske a pánske sexy kalendára
 • Rôzne darčekové balíčky
 • Prívesky
 • Venušine guličky
 • Nafukovacie vankúšiky so zabudovaným vibrátorom
 • Hojdačky a stoličky pre milovaní
 • Pomôcky do kúpeľne
 • Bičíky

 

Všetky tieto uvedené veci ponúkajú sex shopy ako na internete, tak iv kamenných obchodoch, stačí len správne hľadať a hlavne výber je viac ako neobmedzený. Ak niekto tieto spomínané veci považuje za dosť extrémny dar, hanbíte sa alebo napríklad nemáte dostatok peňazí, potom verte, že najväčším darom ste vy sami, a ak sa obväz obrovskou červenou mašľou, váš náprotivok bude mať čo rozbaľovať.

Tipy na erotické darčeky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky