Spoznajte muža podľa spodného prádla

Muži, na rozdiel od žien, si nechávajú svoje vnútorné pocity pre seba.Len máloktorý muž Vám povie, aká je jeho pravá tvár, a čo od neho môžete vlastne očakávať. Miesto vypytovaní sa môžete sústrediť na časť jeho oblečenia, konkrétne potom spodnú bielizeň.


Iste, ako sa dopracujete k tomu, aby Vám muž poodhalil, aké spodné prádlo nosí, môže ubehnúť nejaký ten týždeň spoločného chodenia. Ak teda práve nenosí nohavice tzv napoly žrde, kedy Vám potom postačí len zablúdiť pohľadom na jeho spodnú časť tela, a hneď budete môcť vedieť, ktorá bije. Istý pech môžete mať, ak by ste narazila na muža, ktorý zásadne odmieta sex pred svadbou. Lenže, už samo toto poznanie by Vám mohlo napovedať, s kým máte tú česť. Ak budete trpezlivá, a dočkáte sa momentu, že sa ocitnete len v spodnom prádle, nezabudnite sa pozrieť, aký kúsok odevu zakrýva jeho mužstvo. A ak by ste sa snáď vyzliekali po tme, tak využite príležitosť, až sa budete opätovne obliekať, alebo si muž odskočí na toaletu. Vďaka spodnej bielizni totiž môžete poodhaliť, čo za muža je Váš súčasný partner.

Spodná bielizeň s postavičkami, srdiečkami

A začneme pekne veselo. Sú muži, ktorí Vás svojím bielizňou môžu pomerne prekvapiť. Medzi mužmi nájdete takých, ktorí čo do spodného prádla nie sú žiadnymi nudnými patróny. Po stiahnutí nohavíc na Vás vykuknú trenírky, či boxerky, ktoré nebudú len farby šedej, čiernej, alebo bielej. Uvidíte na nich roztodivné postavičky, srdiečka ai Možno, že Vás v prvý moment napadne, že sa jedná o dětinského muža, ktorý ešte nedospel. Nenechajte sa však mýliť. V každom mužovi síce pretrváva do istej miery dieťa, ale v tomto prípade pred Vami nie je dospelé dieťa, ako sa možno domnievať. Pred Vami môže stať muž sebavedomý, neobávajúci sa vytŕčať z radu, muž, ktorý je pre každú zlobu, dokáže si zo seba urobiť srandu, av neposlednom rade je extrovert.

Vykukujúce spodnú bielizeň

Tiež vykukujúce spodnú bielizeň hovorí o značnom free mužovi, ktorý sa nebojí, že bude jeho bielizeň videné. Takýto muž naopak cielene chce, aby ostatní videli, ako sa od ostatných odlišuje, ako nemá žiadne zábrany a predsudky. Muži, ktorým zámerne pozerá spodnú bielizeň, sú skôr mladšieho veku a chudší atletické, či svalnaté postavy. Je len malá pravdepodobnosť, že by ste uzrela muža staršieho veku, navyše trochu oplácanějšího, ako mu zámerne trčí z nohavíc spodnú bielizeň. Ak sa tak stane, potom je to skôr náhoda. Spodná bielizeň, ktoré mužom schválne vykukuje, býva kolikráte značkové, belostné, s výraznou širokou gumou. Taký majiteľ chce na jednu stranu svoju rádoby ležérnosťou ukázať, ako je voľný ako vták. Lenže jeho ležérnosť je naopak do detailu premyslená. Čo napokon sú aj účesy tzv vstanem a idem. Takéto účesy dajú mnohokrát svojim majiteľom poriadne zabrať, aby bolo docielené akoby neupravenosť, ale dokonalé neupravenosť. A tak je to aj u vykukujícího spodného prádla. Voľnosť, nespútanosť, ale aj zahľadenosť do seba, puntičkárstvo, to všetko môžete nájsť u takého muža.

Muž, ktorý nosí trenírky

Mohlo by sa zdať, že klasickým trenýrkám už odzvonilo. Avšak je to rovnaké, ako u dámskej spodnej bielizne, kedy nájdete ženy, a nie je ich málo, ktoré nosia klasické "poctivé" bavlnené nohavice, tzv bombarďáky. Nenechajte sa teda mýliť, ak by ste chodila s mužom, ktorý nosí "staré dobré trenírky", nejedná sa o žiadnu starú školu, či muža, ktorý je úplne out. Čo je typické pre trenírky? Je to ich voľnosť, vzdušnosť, pohodlie, kedy muža nikde nič nezväzuje, neškrtí, neobmedzuje. A svojím spôsobom trenírky podľa týchto parametrov dokazujú, aký je muž, ktorý ich nosia. Takýto muž sa nechce zviazať žiadnymi pravidlami, príkazy, a to, ako v škole, v práci, tak v osobnom živote. Dirigovať ho, manipulovať s ním, nasmerovať ho smerom, kam chcete vy, vám môže dať značnú fušku. Z toho dôvodu u neho uspeje nežné pohlavie, ktoré nebude veliteľkou, dirigentkou, naopak mu nechá voľnosť, ktorú potrebuje. Muž ocenia, ak dokážete byť uvoľnená, usmievavá s dobrou náladou. Príliš stresovaná žena pre neho nie je práve výhrou.

Skúsené milovanie s mužom, ktorý nosí trenírky

A ako to bude s mužom, ktorý nosí trenírky v posteli? Ani tu nemusíte očakávať nudu, hoci by ste možno predpokladala iba misionársku polohu. Muž Vás naopak môže milo prekvapiť svoju iniciatívou, kedy Vám ukáže, ako silným a skúseným milovníkom je.

Muž, ktorý nosí boxerky

Vedľa trenírok, slipov, patrí boxerky k nejčetnějšímu spodnej bielizni, ktoré muži nosia. Pre boxerky, rovnako ako slipy, je typické obopnutie, na rozdiel od trenírok. Obopnuté boxerky však nič nemajú spoločné s tým, že by snáď aj samotný muž bol rezervovaný, odťažitý apod Naopak, muž, ktorý nosí boxerky je veľmi zábavný, rád si užíva život plnými dúškami. Nevšímavosť, upjatost u neho určite nehľadajte. Muž miesto zakřiknutosti a upjatosti, je otvorený, spoločenský. Na rozdiel od mužov, ktorým vykukuje spodnú bielizeň, nemá muž s boxerkami dôvodu, aby sa pred ostatnými okato predvádzal. Avšak aj napriek tomu má rád, keď je o neho záujem, a aj on sa opačnému pohlaviu rád páči. A v podstate to isté vyžaduje od svojej partnerky. Zakřiknutost, malé sebavedomie, tichosť, lítostivost, ženy s takými vlastnosťami a postoji k životu, u neho nemajú moc šancí. Nechýba Ak Vám zdravé sebavedomie, vážite si sama seba, máte svoju "cenu", potom môžete muža s boxerkami osloviť, a byť jeho životného partnerkou.

Vášnivý sex s mužom, ktorý nosí boxerky

A aký bude muž, ktorý nosí boxerky v posteli? U neho môžete očakávať nespútanú vášnivosť. Pri slastných okamihoch je pre neho dôležité uspokojenie jeho, ale aj Vaše. Muž, ktorý nosí boxerky je skutočným chlapom, s ktorým v posteli nezažijete nudu, žiadnu živej duše. S ním si rozhodne nebudete hovoriť, kedy už bude konečne koniec. Možno, že áno, ale skôr z iného dôvodu, než z toho, že by bol sex uťahaný, nezaujímavý.

Muž, ktorý nosí slipy

A naši "trojku" uzavrú slipy. Tie sú rovnako obopnuté okolo mužským bokov a jeho mužstvo, ako boxerky. Opomenieme to, že príliš tesné bielizeň nie je zrovna doporučované lekármi, so zreteľom na splodenie potomkov, či neskoršie problémy s prostatou. Čo sa Vám vybaví, keď sa povedia slipy? Nie je to náhodou ich elegancie, čistá línia, kedy zakrývajú všetko, ale súčasne nikde nič neprebýva? Tak, ako na Vás slipy pôsobí, taký môže byť aj muž, ktorý ich nosia. Muž je rád za gentlemana, za pravého muža, ktorých nie je práve veľké množstvo. A akým ženám sa muž najradšej dvorí? Musí to byť skutočná žena, tj nežné pohlavie, ktoré je krehké, zraniteľné, ktoré potrebujú ochranu, mužské rameno a silné objatie. Z toho dôvodu sa mužom, ktorí nosia slipy, viac pozdávajú ženy krehké, štíhlejšie postavy s romantickou dušou. Superžena, ktorá si vie so všetkým rady, nepotrebuje vlastne muža v žiadnom ohľade, len pri milovaní, taká žena by u nich neuspela.

Stereotypné sex s mužom, ktorý nosí slipy

Pozor však, gentlemani, uhladenie muži Vás síce môžu nadchnúť pri dennom svetle, ale v posteli s nimi môžete zažiť nudu. Ak ste skôr typom ženy, ktorá rada experimentuje, teší sa z nových sexuálnych praktík, nemá rada zažitý stereotyp, potom zrejme s týmto mužom nebudete po sexuálnej stránke spokojná. Muž, ktorý nosí slipy je skôr konvenčné. Akonáhle nájde polohu, ktorá vyhovuje jemu aj Vám, potom sa jej drží zubami nechtami, a nemieni ju meniť za inú polohu. Nie je práve typom, ktorý by sa chcel púšťať do nezvyklých polôh.

Muž, ktorý nosí tangá

A určite by sme tiež nemali zabudnúť na mužov, ktorí nosia tangá. Aj takí sa nájdu. Tu sa môžete vžiť do svojej kože. Ak nosíte tangá, čo tým sama sledujete? Nie je to náhodou dokázanie ostatným, aké máte sebavedomie? Nechcete ukázať to najlepšie zo svojej postavy, zvodné obliny Vašej postavy? A tak to má aj muž nosiaci tangá. Takýto muž však môže byť veľmi zahľadený sám do seba. Od ostatných očakáva záujem, obdiv, pozornosť, pochlebovania.

Dôležitosť vlastného uspokojenia u muža nosícího tangá

Pre muža, ktorý nosí tangá, nebude na prvom mieste Vaše uspokojenie, a možno, že ani nie na mieste druhom. Pri milovaní sa bude pozorovať, ako dokonalé a krásne je jeho telo. Dokonca môže mať v spálni zrkadlá, aby mohol pri milovaní sledovať, ako pracuje jeho svalstvo. Ak nechcete hrať druhé husle v sexe, potom snáď vezmite spiatočku.Spoznajte muža podľa spodného prádla

Spoznajte muža podľa spodného prádla


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky