Recenze gelového připínáku s koženkovým postrojem

Pripínací penis už dávno nie je len záležitosťou lesbických párov. Veľa mužov objavila svoj análny otvor a nechajú sa od svojej partnerky poriadne pretiahnuť. Oplátku im to môžu urobiť stále tvrdým a stopořeným dildom.


Pripínací penis už dávno nie je len záležitosťou lesbických párov. Veľa mužov objavila svoj análny otvor a nechajú sa od svojej partnerky poriadne pretiahnuť. Oplátku im to môžu urobiť stále tvrdým a stopořeným dildom. Pre tieto hry sú na trhu pripínací dilda, tzv Strap-on viď. tento článok. Na výber je ich na trhu niekoľko, dnes Vám popíšem jeden, ktorý ma veľmi zaujal.

Sexshp - Cunarny.cz

Funkčnosť

V balení tohto Strap-on nájdete hneď dve gélová červeno prefarbená dilda. Obe sú v tvare penisu. To väčšie má na tele navyše výrazné žily. Užšie dildo je určené prevažne na dráždenie análneho otvoru. Obe dildá sa nasadzujú do koženkového postrojku a drží tam len pružnosťou gélového materiálu. Otvor v koženke by si rozhodne zaslúžil aspoň lemovanie. Pri častých výmenách dild rozhodne dlho nevydrží a natrhnutiu okrúhleho otvoru znamená stratu schopnosti držať dildo. Popruhy sa uťahujú cez krúžky, nie sú použité žiadne pracky.

Materiál

Výhody a nevýhody gélu sme si už popísali u iných hračiek mockrát. Po namazanie gélom na vodnej báze sú príjemné a klzké.

Hodnotenie

Tvarovanie v realistickom prevedení môže niekomu vyhovovať a niekomu zasa menej, rovnako je to aj s rozmery. Ako sme už písali koženkový stredný diel a jeho kruhový otvor nie sú práve pripravené na častú výmenu dilda. Na tele vyzerá Strapon veľmi efektne. Popruhy by mohli byť o niečo mäkšie, po čase sa začnú nepríjemne zarezávať, hlavne v páse. Pri použití je dildo príjemne pružné a klzké. Dobre drží smer a vydrží aj tvrdšie prirážanie.

Parametre

  • rozmery väčšieho dilda dĺžka 18cm priemer 4 cm
  • menšie dildo má 13 cm a priemer 3 cm
  • postroj je nastaviteľný na každú ženu.

Recenze gelového připínáku s koženkovým postrojem


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky