Realistické vibrátory

Partner nemusí byť práve v nálade a vibrátor sa dá považovať za už takmer obyčajnú vybavenosť súčasnej ženy v dospelom veku. Možno patríte k ženám, ktorým nejaký pestrofarebný spoločník s vibráciami práve neprirástli k srdcu.


Partner nemusí byť práve v nálade a vibrátor sa dá považovať za už takmer obyčajnú vybavenosť súčasnej ženy v dospelom veku. Možno patríte k ženám, ktorým nejaký pestrofarebný spoločník s vibráciami práve neprirástli k srdcu a radi vsadíte na niečo "prirodzenejšieho". Medzi vibrátory veľmi ľahko objavíte aj skutočne vyzerajúce vibrátory.

Realistické vibrátory a ich druhy

Realistické vibrátory majú rôzne intenzity vibrácií. Stačí si nastaviť obľúbené tempo a orgazmus na seba nenechá dlho čakať. Stačí sa pozrieť na vibrátor a uvidíte, že mu nechýba povrchové žilkovanie, predkožka, žaluď, semenníky a prirodzené zahnutie. Výrobcovia sa riadia proporciami rôznych mužov, teda aj vyrobené penisy majú rôznu dĺžku, šírku a tvar. Zoženiete flexibilné a ľahko tvarovateľné. Dopriať si môžete aj vodeodolné druhy na používanie vo vani alebo počas sprchovania. Zvádzať vás môžu veľké varianty, ale tu pozor, pretože sa môžu zavádzať podstatne horšie. Samozrejme vždy nezabudnite na vhodné lubrikačné gély, ktoré zabezpečia zavádzanie bez odrenín a iných nepríjemností.

Intímne priateľ s menom

Skutočne vyzerajúce vibrátory sa vyrábajú z polotuhé aj tuhé vulkanizovanej gumy, z mäkkého gélu alebo z klzkých materiálov a tvrdšieho latexu. Dopriať si môžete aj silkonové vibrátory a druhy z hitoch materiálov, ktoré sa skoro nedajú rozoznať od skutočnej kože. Navyše dotyky vám privodí samé príjemné pocity. Na výber máte širokú škálu rozmanitých odtieňov farieb, čokoládové, čierne a ružové kusy. Okrem vibračných modelov si vyberiete aj medzi nevibračními. Váš intímny priateľ môže kľudne mať nejaké pekné meno, priateľ určite pochopí. Aj samotní výrobcovia nenechávajú svoje zhotovené vibrátory nepomenované a vďaka nim sa do vašej postele ľahko dostane napríklad Steve, Mick, Henry, Max, Harry alebo Marcelo. Je pochopiteľne na vás, či im necháte cudzokrajné meno alebo je pomenujete po česku.

Realistické vibrátory


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky