Prostitútky musia nosiť reflexné vesty, rozhodla radnica

Kňažky lásky v meste Els Alamus na severe Španielska, postávajúci na krajnici cesty, sú "ohrozeným druhom". Hrozba, že je zmetie niektorý z prechádzajúcich vozidiel, je natoľko reálna.


Že mestská rada rozhodla - neviestky musia nosiť žlté či oranžové bezpečnostné vesty!

Tie síce zahaľujú ich vnady a krivky, zato vraj chránia ich životy a zdravie, píše server spiegel.de. V Španielsku platí nariadenie, že každý, kto sa pohybuje pešo na rýchlostnej ceste alebo v jej blízkosti, musí byť oblečený do žltej vesty, aby bol už zdali dobre vidieť. A pretože starosta mesta Els Alamus, Señor José María Bea, ctí zákony a predpisy stopercentne, rozhodol sa obliecť do "žltej" aj služobnica sexu mávajúce u ciest na prechádzajúce vodiča.

Preto povětrnice, ktoré ešte donedávna lákali klientov svojimi výstrihy a bujnými vnadami

Teraz na krajnici do diaľky septembra žltou či oranžovou farbou. Tým podľa mestskej rady v Els Alamus "napĺňajú literu zákona". Starosta Bea navyše prikázal mestským strážnikom, ktorých veliteľom je z titulu svojej funkcie, aby každé šlapke, ktorú pristihnú na ulici bez vesty, namieste uložili pokutu vo výške 40 eur. Časom sa tak ochranné vesty - vedľa minisukní, vysokých čižiem a výrazných pančušiek - môžu stať neoddeliteľnou súčasťou tradičného oblečenia poskytovateliek sexu u cesty.

Prostitútky musia nosiť reflexné vesty, rozhodla radnica


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky