Pôžitok z análneho sexu

Análny sex je sexuálna praktika, ktorá je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. V skorších dobách bol síce análny sex vnímaný ako technika sexu, ktorú používajú len gayovia, ale v dnešnej dobe je čoraz obľúbenejšie aj medzi heterosexuálnymi pármi.


Čo sa análneho sexu v heterosexuálnom páre týka, aktívnym môže byť ako muž, tak aj žena. Existujú totiž špeciálne nasadzovacie penisy, vďaka ktorým môže aktívnu úlohu pri análnom milovaní veľmi ľahko prevziať aj partnerka. Pre mnoho heterosexuálnych osôb je análny sex niečo, čo stále vnímajú ako veľmi neprirodzenou sexuálne techniku, ktorá je vhodná len pre homosexuálov. Po vyskúšaní análneho sexu však väčšina ľudí rýchlo zmení názor.

Je príjemnejšie análny alebo vaginálny styk?

Análny sex je veľmi príjemný pre väčšinu žien i mužov, aj keď to tak nemusí byť hneď na prvýkrát. Análny sex totiž vyžaduje určitý tréning, jednoducho povedané, je potrebné sa túto techniku ​​najskôr naučiť - potom väčšina ľudí ľutuje, že ho nevyskúšali už skôr. Avšak môže byť análny sex vážne ešte príjemnejšie a intenzívnejšie, než klasický vaginálny styk? Na túto otázku nemožno odpovedať úplne jednoznačne. Niekto by povedal že áno, iný zase že nie. Záleží totiž na osobných preferenciách, ale aj na tom, či je pri análnom styku v pasívnej úlohe žena alebo muž.

Prečo je análny sex tak príjemný?

Prečo je vlastne análny sex tak príjemný a ospevovaný? Dôvodom je to, že v tesnej blízkosti konečníka sa u ženy nachádza Grafengergův bod, tzv bod G, ľudovo nazývaný aj ako ženská prostata av prípade mužov je zase v tesnej blízkosti konečníka umiestnená prostata, ktorá je občas pre zmenu nesprávne označovaná ako mužský bod G . Pri análnom styku je ženský bod G alebo mužská prostata dráždené (podľa toho, kto preberie pasívnu úlohu). Práve toto robí z análneho styku veľmi obľúbenou záležitosť. Sám o sebe síce konečník na sexuálne dráždenie citlivý nie je, pretože neobsahuje nervové zakončenia. Za erotogénnu zónu je však považovaný zvierač, ktorý nervové zakončenia má a ktorý je pri análnom styku samozrejme tiež dráždený. Dráždenie zvierača a bodu G alebo prostaty je tak to, prečo je análny sex veľmi atraktívne záležitosťou a prečo sa stáva čoraz obľúbenejšie aj medzi heterosexuálnymi pármi.

Možno pri análnom styku prežiť orgazmus?

Ešte príťažlivejším robí análny styk fakt, že pri análnom styku je možné prežiť análny orgazmus. Samozrejme nemáme na mysli klasický mužský orgazmus, keď muž ejakuluje v aktívnej úlohe do partnerkinho zadočku. Análny orgazmus prichádza vtedy, ak orgazmus prežije pasívny partner. Inak povedané, ak muž análne uspokojuje svoju partnerku a ona aj bez dráždenia pošvy prežije orgazmus, jedná sa o análny orgazmus. Naopak ak žena análne dráždi muža a on bez dráždenia penisu začne ejakulovať, došlo u neho k análnemu orgazmu. A ako je vôbec možné prežiť orgazmus len pomocou dráždenie análu? Za análny orgazmus je v prípade ženy zodpovedné práve dráždenie bodu G cez stenu konečníka av prípade muža zase dráždenie prostaty cez konečník.

Pôžitok z análneho sexu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky