Mám virtuálneho milenca. Je to nevera?

"Si to najkrajšie stvorenie, aké som kedy videl," napísal mi môj internetový milenec. Neznámy muž, s ktorým niekoľko večerov trávim horúcim sexom po internete. Nikto o tom nevie a ja sa sama seba pýtam, či som svojmu manželovi neverná.


Je mi 35 rokov a vydatá som celkom osem rokov

Predtým sme spolu so Zdeňkom dva roky chodili, takže sa poznáme zhruba desať rokov. V sexe nám to vždy klapalo, aj keď odjakživa som ja bola tá aktívnejšia a občas som mávala pocit, že Zdeněk sex skoro ani nepotrebuje. Zvyčajne som sa musela večer prvý pritúliť a jasne naznačiť, o čo mi ide, aby sa chytil. Sám od seba v podstate nikdy nezačal.

Ale keď už na milovanie došlo, veľmi sa mi to páčilo

V manželstve samozrejme časom nastala trochu rutina, ale boli sme spolu spokojní. A vyložené šťastie prišlo is narodením našej dcéry pred dvoma rokmi. Teda aspoň to šťastie rodinné. S tým partnerským to začalo byť trochu horšie.

Zrejme bola chyba, že som si priala, aby bol manžel pri pôrode

Ale pravdou je, že už predtým sa prejavoval trochu zvláštne. Akonáhle bolo isté, že som tehotná, okamžite začal odmietať všetok sex, bál sa, aby mi neublížil. Našťastie sa mi podarilo ho nakoniec (s výdatnou podporou chytrých kníh aj prostredníctvom spoločnej návštevy môjho gynekológa) presvedčiť, že milovanie v tehotenstve opravu nie je zakázané a stačí len trochu zmeniť zaužívané zvyklosti, aby sme si to obaja naplno užili. Aj tak by som ale naše intímnosti v tých mesiacoch do pôrodu spočítala na prstoch jednej ruky.

K pôrodu sa Zdeňkovi moc nechcelo

Nenútila som ho tvrdo, ale naozaj som stála o to, aby tam bol, mala som pocit, že si tak budem pripadať bezpečnejšie. Lenže v tomto manžel trochu zlyhal. Akonáhle mi začali bolesti, vyzeral, že jemu je ešte horšie, namiesto utieranie potu z čela mal čo robiť, aby neomdlel, a keď došlo na samotný pôrod, vyzeralo to, že doktorom dáva viac zabrať on než to, čo sa deje medzi mojimi nohami .

Nutné mu priznať ku cti, že aj napriek viditeľné utrpenie zo sály neutiekol a vytrval až do konca

Ale ako by sa tam niečo medzi nami zmenilo. Samozrejme som si to nevšimla hneď, v šestonedelí som mala čo robiť sama so sebou a aj potom ešte pár týždňov trvalo, než som sa cítila vo svojom tele zase dobre a dostala chuť aj na sex. Terezka bola výnimočne hodné bábätko, neplakala, spala hodiny v kuse, a tak ani nebol problém si na intímnosti nájsť čas.

Lenže problém sa ukázal byť vo Zdeňkovi

Najskôr sa vyhováral, že je ešte skoro, že by ma to bolelo, že mi nechce ublížiť, že by to vzalo mlieko na dojčenie a ďalšie nezmysly. Vysvetľovala som mu, že to, ako sa pri tom budem cítiť, musím najlepšie vedieť ja, a že ja by som bola ten prvý, kto by sa v prípade nespokojnosti ozval. Trval si ale na svojom ďalšie dve mesiace, než som ho musela skoro znásilniť!

Sex potom ani za veľa nestál, z jeho strany mi to pripadalo len ako snaha mi vyhovieť, aby som dala pokoj, a tým pádom som si to neužila ani ja. Samozrejme to spoznal a so slovami "tak vidíš, ja ti to hovoril" všetok telesný kontakt zas na dva mesiace skončil.

No a v rovnakom duchu to pokračuje dodnes

Netuším, čo sa Zdeňkovi honí hlavou, hovoriť o tom nechce, len dookola opakuje, že to toľko nepotrebuje a že našou hlavnou starosťou je dcéra. Čo je pravda, ale to predsa neznamená rezignovať aj na tú mileneckú zložku vzťahu!

Musím priznať, že chvíľu som uvažovala, že pôjdem a podvedie ho s prvým chlapom, ktorého stretnem

Sex mám rada a táto situácia ma frustrovala. Lenže aj keby som to naozaj chcela urobiť, s malým bábätkom to ide dosť ťažko! Skôr zo zúfalstva som nakoniec zabrúsila na internetovej zoznamky. Vôbec som sa s tým nestrapkali, prihlásila sa do kategórie "Chcem sex" a napísala inzerát.

Odpoveďou mi prišli stovky, vyzerá to, že polovica chlapov v tejto krajine lovia ženskej na internete!

Vôbec som netušila, čo si s tou záplavou počať. Nakoniec som rozklikla inzerát zložený z mojich obľúbených čísel. To, čo dotyčný písal, ma celkom zaujalo, a tak som mu odpovedala. Napísal mi hneď ten večer a boli to ešte pútavejšie riadky než predtým.

Páčilo sa mi, že hneď nešiel priamo k veci, ale vymenili sme si pár všeobecných mailov

Vysvetlila som mu stručne svoju situáciu, on odpovedal, že s manželkou nespia už roky. Postupne som si začali písať odvážnejšie a po dvoch týždňoch sme si začali vymieňať erotické maily. Naše riadky boli čím ďalej odvážnejšie, zverovali sme so svojimi fantáziami, postupne sme prešli na formu, že všetko prevádzkujeme spolu.
Nakoniec Petr (neviem, či sa tak naozaj volá) navrhol, že by sme si mohli miesto mailov chatovať. Zaváhala som. Dovtedy som mala pocit, že všetko je v poriadku a ide len o nevinné písanie, ale toto už bolo trochu viac a začala som si pripadať previnilo. Napriek tomu som neodolala. Môj manžel pracuje na smeny, a tak aj po večeroch av noci bývam niekedy doma sama.

Jeden večer sme sa teda zišli na chate - a bolo to úžasné

Prežila som prvý virtuálny sex vrátane vyvrcholenie a na druhej strane to zrejme bolo podobné. Od tej doby sa takto schádzame zhruba dvakrát týždenne. Pred niekoľkými mesiacmi sme pridali aj webkameru - máme ju nastavenú tak, že nie je vidieť tvár, len časti tela. Neviem, či je to tým, že robím niečo, čo nemám, ale strašne ma to vzrušuje a na každý večer strávený takto pri počítači sa hrozne teším.

Na Zdeňka už som prestala naliehať

Cítim sa síce previnilo za to, čo robím, ale zároveň mám aj zlosť na manžela. Vôbec mu nevadí, že spolu nespíme! Už si ani nepamätám, kedy sme sa milovali naposledy. Keď spolu zaspávame, objíme ma, dá mi pusu, ale nič viac. Najnovšie výhovorka je, že to nemôžeme robiť, keď je s nami v rovnakej miestnosti malá Terezka.

Väčšina ľudí by asi moje počínanie označila za neveru. Asi to tak je, ale pripadá mi, že tým nikomu neubližuje. A tak, kým sa to neprevalí, v tom budem pokračovať.

Mám virtuálneho milenca. Je to nevera?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Mám virtuálneho milenca. Je to nevera?

simon | 07.07.2016 13:07
Nevydim na tom nic zle tiez to praktizujem

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky