Chudnutie sexom

Ak sa povie chudnutie, potom sa nám na mysli dostanú menej či viac drastické, obmedzujúce diéty, vysiľujúce cvičenie, kolísavá nálada spôsobená vypätím ai Chudnutie však nemusí byť výlučne len o obmedzení. Chudnutie môže byť aj príjemné.


Ako by sa Vám páčilo dosiahnuť vysnívané postavy, bez toho aby ste sa museli podrobovať diétam? Cvičenie sa však nevyhnete. Ach áno, teraz možno začnete vzdychať, že Vás čaká cvičenie, fyzicky úmorná aktivita. Nie je však cvičenie ako cvičenie. U tohto typu cvičenia sa zapotíte, o tom niet pochýb, ale nebudete musieť dvíhať činky v posilňovni, či behať desiatky kilometrov. Môžete ostať pekne v pohodlí domova, a využiť romantického prostredia Vašej spálne. Oným cvičením je totiž vychutnávanie si blízkosti druhej osoby, a to milovaním.

Partner suplujúci cvičebné pomôcky

Pri tomto spôsobe chudnutia, pri tomto cvičení nemusíte kupovať žiadne špeciálne cvičebné pomôcky. Jednu však predsa. Bez nej by ste sa vlastne neobišli. Nemožno však hovoriť len tak o hocijaké cvičebný pomôcke. A ani sa nejedná o pomôcku, ako takú. Nezaobídete sa bez milujúcej osoby, s ktorou budete tráviť hriešne sladké chvíľky. Spoločným užívaním si, sa budete môcť pýšiť krajšia, pevnejšie, hladšie a štíhlejší postavou. Štíhlejšia teda v tom prípade, ak stratenú energiu hneď nedoplníte prísunom prázdnych kalórií. Avšak, predsa len sa vám môže hodiť nejaká tá cvičebná pomôcka a doplnok. Doplnkom by mohlo byť zvodná spodná bielizeň. A pomôckou potom nejaké tie erotické hračky, čo Vy na to?

Závislosť na chudnutie

Môžeme byť závislými na rade vecí, ale aj na ľuďoch. Niekto nedá dopustiť na čokoládu, iný na cigarety ai Závislí však môžeme byť aj na diétach, chudnutie. Vďaka diéte totiž môžete mať postavu, ktorú ste predtým mala, či nemala, ale snívala o nej. Diéty, respektíve ich výsledky môžu doslova zmeniť životy. Asi len máloktorá dievča, žena, by si odoprela možnosť byť atraktívnejšie. Atraktívnejšie aspoň pre seba. Aj keď slovo aspoň je v tomto prípade oveľa viac. Aj keď to môže vyzerať, že sa dievčatá, ženy líči, pekne obliekajú, dbajú o seba, z dôvodu, aby sa páčili náprotivku, robí tak predovšetkým pre seba. Nie je na tom nič zlé, páčiť sa sami sebe. Nie je to len pekná tvárička, postava, ktorá mnohokrát rozhoduje v osobnej, ale aj profesionálnej stránke života.

Závislosť na chudnutie bez vedľajších účinkov

Naša tvár, postava, je našou vizitkou, ktorú obrazne povedané dávame napospas. Tiež chudnutie môže byť závislosťou, s ktorou sa môžeme stretávať. Môže sa však jednať o príjemnú závislosť, bez vedľajších účinkov. Bez vedľajších účinkov teda v tom prípade, že pri prípadných nezáväzných sexuálnych hrátkach nezabudnete na ochranu toho najdrahšie, čo máte, na Vaše zdravie.

Vystúpte aspoň o jednu zastávku skôr

Možno ste v rámci rôznych rád tiež čítala, že chudnúť môžete aj inými fígľami, než len tvrdou drinou v posilňovni. Možno ste čítala, že pre seba môžete urobiť veľa, pre svoju postavu, vystúpite ak o zastávku skôr, než obvykle a zvyšok pôjdete pešo. Ale áno, pretiahnete sa, spevníte svalstvo, zoštíhlite. Na výrazné zoštíhlenie však príliš nečakajte. Pri chudnutí sexom nemusíte vystupovať o zastávku skôr, naopak ponáhľajte domov. Tam na vás bude čakať Váš milujúci náprotivok. Môžete ho prevzali romantickým večerom, chutným pokrmom a vášnivú prežitú nocí. Už taká polhodinka vášnivého sexu "v pravidelných dávkach" môže zmeniť nielen Vašu postavu, ale aj život, ako taký. Vzťah, ktorý Vám prípadne zrovna moc neklapalo, sa môže nielen plne vzkriesiť, ale tiež plne oživiť, dostať nový smer. Uvidíte, že chudnutie sexom bude mať vplyv nielen na vašu telesnú schránku, ale aj vnútorné rozpoloženie, dušu.

Diéta, pri ktorej Vám nehrozí anorexia

Keď sa tiež povie diéta, tak ju môžeme mať spojenú s podvýživou, anorexiou. Súčasná doba kladie nemalé nároky na naše znalosti, skúsenosti v profesijnom živote. Súčasná doba však tiež kladie požiadavky na náš vzhľad, postavu, pozri vyššie už spomínaná "naša vizitka". Stačí si len zapnúť televíziu, zalistovať v časopise s módou, a môžeme uvidieť krásne, oduševnené, a predovšetkým štíhle dievčatá a ženy. Avšak nebudeme si ani nahovárať, že postava tiež hrá svoju kľúčovú úlohu v práci.

Ak je diéta potrebné, voľte uvážlivo

Vžite sa teraz do postavenia zamestnávateľa prestížnej firmy, ktorý vypísal výberové konanie na recepčný, tlmočníčky, obchodné asistentku apod Bude stáť pred otázkou, pre ktorú z adeptiek sa rozhodnúť. Pred ním budú stáť rovnako vzdelané, skúsené dievčatá, ženy, kedy jedna bude atraktívnejšieho, štíhlejšího vzhľadu, než tá druhá. Keby ste boli Vy zamestnávateľom, ktoré adeptce dáte dané voľné miesto? Ak je pre Vás diéta veľmi dôležitá, a nezaobídete sa bez nej, potom siahnite po takej, kde Vám nehrozí, že stratíte kontrolu sama nad sebou. Takú diétou, či skôr chudnúce praktikou môže byť práve milovanie.

Chudnutie sexom si užite

Chudnutie sexom však neberte ako povinnosť, súťaž, zautomatizovanie činnosť pod Verte, že úspech nespočíva len v samotnom sexe, pohyboch, ale aj vo vnútri Vás, ako ste nastavené, ako danému veríte. Ale to je prakticky so všetkým. Ak do niečoho idete, ale len na pol plynu, tj vnútorne o tom nie ste presvedčení, neveríte tomu, potom ani výsledky nebudú v takom meradle, v akom byť môžu. Ak k chudnutiu sexom však budete pristupovať s nadhľadom, nebudete nad ním premýšľať tým spôsobom, že musíte, ale naopak, že chcete, potom sa pre Vás chudnutie sexom stane zábavou, čo aj je, nedáte ak sexu iný rozmer.

Pri chudnutí sexom hrá nemalú rolu partner

V podstate sme sa stále bavili o Vás, aj keď sme sa úzko dotkli aj Vášho partnera, ktorý je vlastne druhým aktérom Vašej "chudnúce stratégie". Chudnutie sexom môže brať ako spestrenie, tj nemusí sa jednať o žiadne méty, štafety apod Určite nie je na mieste, aby ste Váš náprotivok de facto do sexu, milovanie nútila. Takýto sex by Vám moc radosti nepriniesol, nieto požadovaných výsledkov, ktoré v hĺbke duše očakávate. Sex je predovšetkým príjemnou, intímnou záležitosťou dvoch ľudí, ktorí sú naladení na podobnú nôtu. Sex je spestrením vzťahu, rozhodne nie je aeróbnym cvičením, ako takým. Na druhú stranu sa však pri ňom môžete oveľa viac zapotiť, spáliť omnoho viac kalórií, ako pri spomínanom aeróbnom cvičení. Avšak v tom prípade, že Váš sex nie je tzv mŕtvy, kedy ste konvenčné, a napríklad využívate len misionársku polohu, kedy Vy ležíte na chrbte, zatiaľ čo partner sa "snažia". Je snáď úplne jasné, že tadiaľ s najväčšou pravdepodobnosťou cesta za chudnutím, dosiahnutie sexy kriviek, nepodarí.

Buďte to vy, kto bude z páru aktívna

Nie vždy máme energiu, chuť, náladu na milovanie. Hodiny pomaly ukazujú blížiace sa polnoc, a druhý deň idete do práce? Potom asi ťažko budete sršať energiou, ktorú pri milovaní zúročíme. Našťastie tu však máme voľné dni, víkendy a dovolenky, ktoré môžu vynahradiť absenciu milostných dní. A keď ste už odhodlané pre chudnutie sexom, tak preto aj niečo urobte. Niečo viac, než len odhodlanie sa. Buďte to vy, ktorá bude v páre aktívnejší, aspoň občas. Uvidíte, ako túto zmenu Váš náprotivok privíta. Uvidíte, ako bude príjemne prekvapený, aký smer Vaše milovanie nabralo. A uvidíte, že v konečnom dôsledku to nebudete len vy sama, ktorá bude aktívnejšia. Aj náprotivok sa viac zapojí. A tak budete môcť očakávať lepší výsledný efekt, viditeľnejšie bonus v podobe štíhlejšie postavy.

Chudnutie sexom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky