Chudnite sexom!

Diéta vedúce ku krásnemu telu nemusí byť založená na odriekania chutných jedál a sladkostí. Naše telo nemusíme pri pomyslení na krásne štíhle krivky trápiť nejedením toho, čo máme radi.


Je dokázané, že existujú a fungujú aj iné rozumné metódy, ako sa "zmenšiť" do oblečenia menšej veľkosti. Jednou z takýchto metód je sex.

"Sexuálna diéta" ​​ako životný štýl

Pravidelným a vášnivým sexom môžete získať viac, než si dokážete predstaviť. Okrem telesného a psychického pôžitku všeobecne podporujete svoje zdravie v mnohých smeroch. Sexuálnou aktivitou sa zvyšuje imunita organizmu, výrazne ustupujú depresie a mnohé vedecké štúdie dokazujú, že sex pozitívne ovplyvňuje dĺžku života a zlepšuje medziľudské vzťahy. A v neposlednom rade - spaľuje sa pritom veľké množstvo prebytočných kalórií na tých správnych miestach.
Kerry McCloskey, americký autor knihy Základy sexuálnej diéty (The Ultimate Sex Diet), hovorí, že: polhodinovým sexom spálime približne 200 kalórií!
Avšak ani pri sexuálnej diéte a myšlienkach na krásne telo by sme nemali zabúdať na bezpečnosť a ochranu.

Niektorí zástancovia sexuálnej diéty dokonca tvrdia

Že pokojne môžete posilňovanie a rôzne aeróbne cvičenie vo fitnes centrách nahradiť sexom. Ten totiž krásne formuje všetky svaly a zvyšuje pružnosť celého tela. A ak sa chcete zbaviť viac stoviek kalórií, na trhu je napr Pepino Long Action - pomáha mužom oddialiť vyvrcholenie, čím predĺži vaše sexuálne cvičenie. K milovníkom sexuálnej diéty patria aj svetoznáme celebrity ako napríklad speváčka Madonna či jej kolegyňa Victoria Beckham.

Stop obezite aj podvýžive

Samozrejme sexuálna diéta ani iné diéty by nemali viesť k anorexii a cieľom by nemali byť rachitické postavy. Avšak ani obezita nie je tá správna voľba. Nie nadarmo sa hovorí - zlatá stredná cesta - jednou z nich môže byť napríklad kombinácia vhodnej stravy a pravidelný sex. A to nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Napríklad sója preukázateľne zlepšuje sexuálnu kondíciu. Pomáha zmierňovať nepríjemné príznaky menopauzy, blahodarne pôsobí na prostatu a na iné dôležité mužské orgány.

Rovnako užitočné sú chilli či zázvor

Ktoré stimulujú nervové zakončenia - jednoducho povedané - skvalitňujú sexuálny život. Mimo to výskumy tvrdia, že obezita spôsobuje poruchy erekcie a znižuje hladinu testosterónu. Mnoho nasýtených tukov upcháva artérie, čo zabraňuje adekvátnemu prúdeniu krvi aj do pohlavných orgánov. Ako tvrdí Dr John Mulhall (vedúci sexuálneho programu v New Yorku a profesor urológia): "... všetko, čo je dobré pre vaše srdce, je dobré pre váš penis."

Naopak nadmerne nízka hmotnosť tiež ohrozuje zdravie a libido, pretože určité percento tukov potrebujeme na tvorbu hormónov. Zdroje tzv dobrých tukov sú napríklad olivový olej, losos alebo orechy.

Chudnite sexom!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky