Ako uspokojiť muža ústami

Ako vyzerajú vaše milostné hrátky? Uprednostňujete jednu a tú istú polohu, alebo radi experimentujete a dodávate sexu novú šťavu? Ak chcete uviesť Vášho partnera do úplnej extázy, potom vyskúšajte orálny sex.


Snáď nenájdete muža, ktorému by sa nepáčil orálny sex. Môže sa totiž úplne uvoľniť a vychutnávať teplo, mäkkosť, vlhkosť a rytmické sania a olizovanie Vašich úst. Viete však ako na to? Bohužiaľ je totiž tiež miesto toho najvyššieho uspokojenia, mužovi ublížiť. Ublížiť môžete nielen zuby, ale aj prílišným stlačením ai

Uspokojovanie ústami u mužov vedie

Čo myslíte, ako by dopadol prieskum, ktorého otázkou by bolo, aká sexuálna praktika je u mužov najobľúbenejší? Drvivá väčšina mužov, ak nie každý by odpovedal, že ho najviac vzrušuje, keď ich uspokojuje žena orálne.

Tak, ako muži nepoznajú, aký orgazmus majú ženy, tak aj ženy nemôžu pocítiť, aká to je pre muža slasť, keď môžu byť v zákutí úst partnerky.

Ústa ponúka celú škálu možností, na rozdiel od vagíny. Samozrejme, že môžete zvyšovať rozkoš muža, keď je jeho penis vo Vás, a to povoľovaním a uvoľňovaním vnútorných svalov. Avšak možnosťou úst je oveľa viac. Pri orálnom sexe totiž môžete zapájať zuby - avšak pozor, skutočne veľmi jemne, ďalej jazyk av neposlednom rade sliny. Častým problémom pri bežnom sexe, je suchosť vagíny. Pomôcť si môžete lubrikačnými gélmi. Lenže je to neprirodzené, zdržuje to, chladí a pod, kdežto vo Vašich ústach muž nepocíti žiadnu suchosť, a to vďaka slinám. Môžete tak regulovať a znásobovať jeho slastný pocit, ktorý bude prežívať pri orálnom sexe.

Spôsoby, ako uspokojovať muža pusou

Orálny sex môže byť pre muža doslova jazda na horskej dráhe. Chvíľu sa ocitne dole, kedy bude môcť slastne oddychovať pri Vašom olizovanie a veľmi jemnému oťukávanie zuby. Zrazu sa však ocitne na hore, a to keď ho miesto krúživého olizovanie začnete veľmi rýchlo cicať.

Tento spôsob môžete niekoľkokrát za sebou opakovať. Uvidíte, že väčšie blaho snáď ešte nezažil. Muž spozná, keď uvidia, že k orálnemu sexu pristupujete chladne az donútenia. Ak však striedate techniku ​​láskanie ak tomu ešte pridáte jemnosť a zároveň pevnosť Vašich prstov, bude presvedčený, že Vám robí radosť, keď ho uspokojuje Vašimi ústami.

Uspokojovanie ústami a rukou zároveň

Pri orálnom sexe môžete ešte viac zvýšiť rozkoš Vášho partnera, muža. Že to nie je už možné? Ak však pri láskanie ústami súčasne budete rúk trieť a striedavo povoľovať a pevne chytať penis, potom Váš partner zažije nevídané vyvrcholenie.

Na čo je dobré pamätať pri láskanie ústami

Ak budete chcieť vyskúšať súčasnej láskanie muža pusou a rúk, potom pamätajte aj na detaily, ktoré sú veľmi dôležité. Vaše ústa sú teplá a vlhká. Penis muža sa v nej bude cítiť ako v útulnej jaskynke. Nebolo by mu však moc príjemné, keby ste potom jeho penis uchopila studenými prstami. Jeho rozkoš a vzrušenie by mohla byť razom ta tam. Predtým, než sa teda dotknete mužovho penisu, zahrejte si ruky. Stačí si vypomôcť trením, alebo dychom.

Na akej časti partnerovho penisu je dobré sa zamerať. Určite sa sústreďte na uzdičku. Tú laskejte Vaším jazykom. Môžete ním len tak prechádzať, alebo krúžiť. Avšak nielen penis je vzrušujúcim miestom u muža. Nezabúdajte tiež pri láskanie na jeho semenníky. Môžete ich vziať jemne do úst, alebo veľmi jemne stláčať dovtedy rúk.

Ako uspokojiť muža ústami


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Ako uspokojiť muža ústami

marek | 04.10.2014 07:40
Nemôže sa pri orali bez gumy nakaziť partnerka alebo partner ďakujem

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky