Ženský bod G: Miniatúrne extázy

Na svete je naozaj málo vecí, ktoré človeka pozná, tuší že sú, má nejaké povedomie, kde by mohli ležať. Nie všetci sú však presvedčení, že vôbec existuje. Medzi také určite patrí napríklad bájne Eldorádo, ale nebojte sa.


Na svete je naozaj málo vecí, ktoré človeka pozná, tuší že sú, má nejaké povedomie, kde by mohli ležať. Nie všetci sú však presvedčení, že vôbec existuje. Medzi také určite patrí napríklad bájne Eldorádo, ale nebojte sa, my nehľadáme fiktívne centrum bohatstvo. Naším cieľom je objavenie a rozumné využívanie minivesmíru slasti, vo vnútri ženského tela.

Hovorí sa, že keď žene vhodne stimulujete bod G, dostane sa do nezadržateľného víru vášne. Toho sa dá síce docieliť, aj keď vašej drahej polovičke prepnete dotykom ovládača jej obľúbený seriál, ale potom vás iste nečakajú vášne, o ktoré by ste práve stáli. Poďme si teda tento bod predstaviť!

Za svoje objavenie vďačí nemeckému gynekológovi Grafenberg, ktorý tento bod popisuje vo svojej štúdii z roku 1950. Podľa neho sa jedná o veľmi citlivý nervový spletenec. Je možná škoda, že si tento lekár nedal trochu práce s nejakým líbívějším pomenovaním. Hold strohá nemčiny nie je romantike zrovna naklonená a svet v rokoch 50tých riešil mnohé dôležitejšie zauzlenia.

Bod G môžeme nájsť, ak sa nám to vôbec podarí, na prednej strane vagíny medzi maternicou a lonovou kosťou, niekde v rozmedzí 3-5 cm. Jeho lokalizácia je však niekedy veľmi zložitá, a tak sa ho občas nájsť nepodarí, a niektoré ženy preto neverí, že ho vôbec majú, čo môže byť kľudne pravda.
stimulácia g bodu

Aspoň tak ho definovali v roku 1978 výskumníci Perry a Whippley. Bohužiaľ ani títo netrpeli zrovna predstavivosťou a pomenovali ho jednoducho bod G, na počesť jeho objaviteľa Grafenberg.

Keď už sa teda vydáme na hľadanie tohto "všemocného" bodu, je dobré zvoliť vhodnú dobu, kedy je žena vláčna a pripravená sa čo najviac uvoľniť. Odporúčaná poloha je, keď je žena pohodlne na chrbte s mierne pokrčenými a roztiahnutými nohami, tak, aby bol prístup čo najpohodlnejšie pre jednu, obe, alebo viac zapojených strán. Všetci zapojení by si mali hlavne uvedomiť, že sa nejedná o nejaký sexuálny všeliek, počas ktorého stimulácia pôjde všetko samo. Teda nejaké múdre a osvedčené návody môžete hodiť za hlavu. Vnímajte reakcie partnerky a spoločne sa určite dočkáte zaslúženej odmeny.

K stimulácii G bodu môžete tiež použiť vibrátor, ktoré boli priamo navrhnuté pre tieto účely. Majú zahnutý koniec, pre lepší dráždenie a prístup k onomu bodu.

Zaujímavosťou určite je, že v dnešnej dobe posadnutej rôznymi plastickými výpomoc, sa už realizuje tzv Augmentácia bodu G pomocou plastickej chirurgie.

Dôležitá rada na záver! Ak sa vám nepodarí bod G nájsť, vyvarujte sa reakcie typu kritiky neschopnosti partnera či spochybňovanie reakcií partnerky! To by ste namiesto spoločného potešenie našli maximálne koniec spokojného sexuálneho života ...

Ženský bod G: Miniatúrne extázy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky