Výskumy a ankety vyvracajú päť zásadných omylov v sexe

Keď on chce, ju bolí hlava. Ona hľadá lásku, on len sex. To sú dve asi vôbec najznámejšie klišé týkajúce sa spolužitia muža a ženy, ktorá kolujú po celej planéte. Nemecký server bild.de rozoberá päť veľkých omylov v oblasti intímneho živote.


Ktorým väčšinou veríme, a pritom tieto tvrdenia nezodpovedajú pravde!

1. Sex s jedným partnerom časom zovšednie ...

Bild.de: Je to len klišé! Muži samozrejme majú radi sex, o tom niet sporu. Ale dôležitejšie je pre nich pevný partnerský zväzok! Okolo 54 percent Nemcov tvrdia, že môžu byť v živote šťastní po boku jednej partnerky!

2. Ženy s parametrami modeliek sú medzi mužmi žiadanejšie ...

Bild.de: Nie sú! Stoosemdesiat centimetrov vysoká kráska má u priemerného Stredoeurópana menšia šanca ako jeho o dvadsať centimetrov menšia partnerka. Odborná štúdia zameraná na túto oblasť ukázala, že takýto názor zastáva viac ako polovica mužov.

3. Sex poteší kedykoľvek ...

Bild.de: Nie je to pravda! Vedecké výskumy ukázali, že k potešeniu zo sexu ľudia potrebujú spokojnosť a pohodu. Zmysluplné povolania, priateľstva a koníčky - to je kľúč k šťastnému intímnemu životu.

4. Sex dvakrát týždenne je optimálny ...

Bild.de: Samotné klebety! Fakty hovoria jasne: každý tretí pár sa miluje len raz týždenne. Častejšie pohlavný styk môže totiž byť zradnú pascí. Čím väčšie sú na jednej strane očakávania, tým väčšie potom môže byť nechuť na strane druhej.

5. Ženy vždy potrebujú dlhšiu predohru ...

Bild.de: Ani toto nesedí! Každá druhá žena v kútiku duše túži po prekvapivo rýchlom sexe bez okolkov. A to po "divočine" na veľa neobvyklom mieste. Ukázali to výsledky ankety, ktorú zverejnil časopis Petra.

Výskumy a ankety vyvracajú päť zásadných omylov v sexe


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky