Vibrátor Vibe Therapy Serene

Vzrušujúce tvar, dokonalé funkcie, elegancia ... To všetko vás môže napadnúť v spojitosti s vibrátorom Vibe Therapy Serene. Vibe Therapy Serene môže aj vám poskytnúť okamihy dokonalé extázy.


Vibrátory sa radí medzi najobľúbenejšie sexuálne pomôcky

Túto erotickú pomôcku používajú ako nezadaných ženy, tak páry, ktoré si chcú sex oživiť. Zaujímavé je, že vibrátor mal v minulosti slúžiť na liečbu hysterických žien. Hystéria bola v tej dobe chápaná ako ochorenie maternice. A tak lekári prišli na myšlienku, že keď bude maternici venovaná dostatočná pozornosť, zostane žena pokojnú. V roku 1896 bol vytvorený prvý vibrátor na parný pohon.

Po 20 rokoch prichádza na svet modernejšie vibrátor na elektrický pohon

Vzhľadom k tomu, že erotický priemysel sa posúva neuveriteľným tempom dopredu, môžeme aj vo vývoji vibrátorov neustále sledovať zmeny. Súčasné vibrátory v niektorých prípadoch pripomínajú skôr roztomilú hračku v krásnych farbách a tvaroch. Moderný vibrátor nemusí vyzerať nutne ako penis. Vibrátory si tak môžeme vyberať v rôznych veľkostiach, farbách, tvaroch a tiež z rôznych materiálov (plast, kov, gél). Jedným z moderných typov vibrátorov je vibrátor Vibe Therapy Serene, ktorý vás určite nadchne.

Vibrátor Vibe Therapy Serene

Vibe Therapy Serene je na prvý pohľad veľmi elegantný vibrátor má tvar jemné špirály, ktorá je lemovaná dráždivými výstupkami na bokoch. Tvarovanie vibrátora Vibe Therapy Serene prináša ženám veľmi intenzívne pocity rozkoše. Vibrácie si každá žena môže prispôsobiť podľa seba pomocou veľmi jednoduchého ovládania. Vibrátor má tlačidlá pre zapnutie a vypnutie a ďalej potom tlačidlá pre nastavenie vibrácií - 7 stupňov vibrácií (3 vibrácie plynulé, 4 vibrácie pulsační).

Vibrátor Vibe Therapy Serene je vyrobený z lekárskeho silikónu

Lekársky silikón sa radí medzi hypoalergénne materiály, ktorý nespôsobuje negatívne reakcie tela. Silikón je materiál, ktorý sa dokáže veľmi dobre prispôsobiť telu. Silikón tiež veľmi rýchlo prijíma telesnú teplotu a výhodou je jeho jednoduchá hygienická údržba.

Vibrátor Vibe Therapy Serene si môžete vybrať kvôli jeho tichosti, ďalej potom jeho mohutnosti a sile vibrácií. Pre vibrátor Vibe Therapy Serene sa tiež môžete rozhodnúť na základe jeho vodeodolnosti, ktorá dovoľuje naplno si ho užiť aj v sprche. Dĺžka tohto vibrátora je 23,5 cm, priemer 2,5 - 4 cm. Batérie 2x AA sú súčasťou balenia tohto vibrátora.

Vibračná terapia s vibrátorom

Luxusný vibrátor Vibe Therapy Serene môže každej žene priniesť dokonalé uspokojenie. Veľmi príjemný pocit vyvoláva špirálovitý tvar a točivé výstupkami tohto vibrátora. Už samotný názov tohto vibrátora Vibe Therapy v preklade vibračné terapie mnohé vypovedá. Vibrátory tejto značky vo vás dokážu vyvolať pozitívne emócie, zvýšiť vašu energiu a vyvolať vo vás silné pocity rozkoše. Nechajte sa tiež zlákať týmto luxusom, ktorý vám môže priniesť dosiaľ nepoznané pocity rozkoše. Či už sama alebo s vašim partnerom, si tento vibrátor určite naplno užijete.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky