Návleky a nadstavce na penis

Chcete aby bol váš sex viac zaujímavý? Túžite zvýšiť svoj i partnerkinho prežitok? Neexistuje nič ľahšieho. Návleky a nadstavce na penis sú navrhnuté presne na tento účel. Vyberte si nejaký a užite si úžasný sex!


Chcete aby bol váš sex viac zaujímavý? Túžite zvýšiť svoj i partnerkinho prežitok? Neexistuje nič ľahšieho. Návleky a nadstavce na penis sú navrhnuté presne na tento účel. Vyberte si nejaký a užite si úžasný sex!

Návleky a nadstavce sú erotické pomôcky pre mužov, ktoré sa nasadzujú na penis za účelom predĺženia a rozšírenia penisu, alebo za účelom ** pridanie dráždivých prvkov ** na penis, ktoré si užijú obaja partneri bez ohľadu na to či to je muž a žena, alebo dvaja muži.

Prečo používať návleky a nadstavce na penis?

Dôvodov je celý rad, pozrime sa teda na ne:

Ide o zväčšenie hrúbky, alebo dĺžky penisu (tento dôvod volí muži s menším, alebo úzkym penisom, ktorí ho chcú zosilniť, alebo zväčšiť)
Docieliť väčšieho vnútorného dráždenie partnerky (partnera) vďaka výstupkom a drážkam na návlekoch dochádza k silnejšiemu trenie a dráždenie vo vnútri partnerky (partnera). Možno si to predstaviť ako drážkovaný kondóm, ale s oveľa OVEĽA väčšími drážkami, alebo výstupky. Ďalej nástavce môžu mať zabudované vibrácie, čo opäť značne zosilňuje zážitok oboch partnerov.

K posilneniu erekcie - návlek, alebo nadstavec zároveň pôsobí ako krúžky na penis a tak zaškrcuje nahromadenú krv v penise a tým zaisťuje dlhšiu a silnejšiu erekciu a sexuálnu výdrž.

Druhy nástavcov a návlekov na penis

Existuje veľké množstvo druhov ktoré môžete použiť a z ktorých si môžete vyberať.

Základné návleky a nadstavce na penis - väčšinou majú valcovitý tvar a nasadzujú sa na penis, podobne ako kondóm. Sú navrhnuté predovšetkým pre zväčšenie a zosilnenie penisu. Väčšinou nie sú textúrované ani nemajú vibrácie. Hodí sa pre tých ktorí chcú svoj penis rýchlo a jednoducho zosilniť a predĺžiť bez ďalších prídavných stimuláciou.
Textúrované návleky a nadstavce - návleky a nadstavce sa dodávajú v neprebernom množstve vzorov a tvarov, s výstupkami, drážkami atď ... Tieto erotické pomôcky sú vhodné predovšetkým pre tých, čo chcú pridať ďalšie stimuláciu do ich sexuálnych hrátok.
Vibračné nadstavce a návleky - tieto nadstavce a návleky obsahujú vibračné jednotku zaisťujúce príjemné vibrácie pre oboch partnerov. Niektoré majú klitorálny Dráždiče, ktorý masíruje klitoris pri styku. Väčšinou sú multirýchlostné a ľahko ovládateľné, takže si každý môže zvoliť rýchlosť podľa jeho predstáv. Je to najlepšia voľba pre páry, kedy žena potrebuje prídavnou klitorálny stimuláciu na dosiahnutie orgazmu.

Ako návleky a nadstavce používať?

Použitie je veľmi jednoduché. Návleky a nadstavce sa nasadzujú na stoporený penis. Potom je vhodné aplikovať lubrikant na penis aj na vstup do návleku. Lubrikantu nesmie byť moc, inak bude návlek skĺzavať. Potom natiahnite návlek na penis až ku koreňu penisu. To je všetko.

Odporúčame použiť nejaký lubrikant i na povrchu návleku pred začatím sexuálneho styku. Erotické pomôcky na rozdiel od penisu nemajú svoju prirodzenú lubrikáciu a preto pred prienikom použite lubrikačný gél založený na vodnej báze. Olejový lubrikant by mohol niektoré materiály poškodiť.

Návleky a nadstavce na penis


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky