Erekčné krúžky nevibračné

Tešíte sa na erotický zážitok a chcete jeho prežitok ešte zdokonaliť? Váš sexuálny život sa dá obohatiť pomocou erekčných Nevibračné krúžkov. Pozrime sa, ako sa erekčné nevibračné krúžky používajú a aké sú ich druhy.


Erekčné nevibračné krúžky sú na prvý pohľad nenápadné jednoduché erotické pomôcky

Ktoré Vám ale svoju funkcií dokážu pripraviť mnoho prekvapivých chvíľ. Nejedná sa len o dráždiaci pomôcku, ale erekčné nevibračné krúžky plní predovšetkým dôležitú funkciu pre mužov, a tou je skvalitnenie erekcie. Kvalitné erekcie sebou prináša samozrejme nielen spestrenie sexuálneho života, ale ponúka predovšetkým skvalitnenie a predĺženie pohlavného styku. Čo tiež iste ocenia Vaša partnerka.

Aký je podnet erekcie?

K sexuálnemu vzrušeniu muža stačí zrakový, hmatový, sluchový (niekedy aj čuchový podnet), ale aj samotná samotná myšlienka. Mechanizmus a spustenie erekcie je ovládaný centrom v bedrovej časti miechy, pričom už spustený erekčný reflex nie je ďalej vôľou ovládateľný. Ak je tento proces erekcie porušený, je možné ho ovplyvniť pomocou liekov, aplikovaním injekciou do toporivých telies, operáciami penisu, ale iba v prípade, že sa jedná o vážnejšie poruchy erekcie.

Ako dochádza k erekcii?

Aby došlo u mužského pohlavného orgánu k erekcii, musí sa jeho toporivé telesá naplniť krvou. Predpokladom erekcie je teda dostatočný prísun krvi tepnami, pričom súčasne musia byť tepny dobre priechodné. Ďalej musí správne pracovať aj uzatváracie žilovej mechanizmus, ktorý umožňuje čiastočné uzavretie odtoku krvi z toporivých telies počas erekcie späť do krvného obehu. Zároveň však počas erekcie musí určitý prietok krvi toporivým telesom pretrvávať, tkaniva totiž potrebujú dostatočný prísun kyslíka. Počas erekcie (kedy dochádza k určitej úrovni podnetu) je krv pumpovaná do cievneho systému penisu. V dôsledku rozšírenia tepien a zúženie žíl dôjde k naplneniu hubovitých teliesok a vlastné erekciu. Na dosiahnutie erekcie je potrebné priviesť do toporivých teliesok 100-140 ml krvi.

Poruchy erekcie

U mužov sa poruchy erekcie jednoducho čas od času objavujú a ak sa neprejavujú často a pravidelne, nie je potrebné sa znepokojovať. Ľahkými dysfunkciami, ochabnutím alebo neúplnú erekciou sa netreba zaoberať a možno si ľahko pomôcť, napríklad pomocou Nevibračné krúžkov. Poďme si teda erekčné nevibračné krúžky priblížiť.

Čo je erekčný nevibračné krúžok?

Erekčný nevibračné krúžok je erotická pomôcka, ktorá dokáže vytvoriť umelú zábranu odtoku žilovej krvi. Z tohto dôvodu dochádza k požadovanému efektu, ktorým je zvýšené plnenie toporivých teliesok v penise, dochádza teda k zlepšeniu alebo zvýšenie erekcie.

Druhy erekčných krúžkov

Erekčné krúžky možno v podstate rozdeliť do dvoch typov. Erekčné krúžky môžu byť pružné, vyrobené najčastejšie zo silikónu alebo gélu. Druhým typom sú erekčné krúžky uťahovacie, nazývané tiež sťahovacie. Zvláštnym typom sú potom erekčné krúžky vibračné. Sú to v podstate bežné erekčné krúžky, ale je v nich navyše zabudovaný iba minivibrátorek. Erekčné krúžky môžu byť vybavené rôznymi stimulačnými výčnelkami a výstupkami, ktoré ďalej zvyšujú dráždenie pohlavných orgánov.

Veľkosť erekčných krúžkov

Základný princíp mužskej erekcie je rozšírenie tepien a zúženie žíl. Cieľom udržanie kvalitnej erekcie, čiže snaha o dosiahnutie jej maxima sa dá najjednoduchšie zaistiť obmedzením odtoku žilovej krvi. A práve na tento účel slúži erekčné nevibračné krúžky. Obopnú penis správnu silou, ktorá je na erekčným krúžku to najdôležitejšie. Ak je stiahnutie príliš veľké, obmedzí sa tepnový tok a naopak k erekcii nemusí dôjsť. Naopak druhá situácia nastane v prípade, že je krúžok príliš slabý (teda je na penise príliš veľký) a tok krvi v žilách neobmedzí. Aj v takom prípade je erekčný krúžok nefunkčný.

Elastické erekčné krúžky

Elastické erekčné krúžky sú vyrobené z najrôznejších zmesí silikónu a sú vyrábané v prevedení od pevných erekčných krúžkov až po extrémne pružné krúžky. Elastické erekčné krúžky sú veľmi príjemné, pretože je ich tlak rozložený na oveľa väčšej ploche než u krúžkov sťahovacích. Elastické erekčné krúžky je možné ich používať dlhšiu dobu, pretože krvný obeh je iba mierne obmedzený. Tepny sú obmedzené menej ako žily a erekcia je tak udržaná bez problémov.

Sťahovacie erekčné krúžky

Sťahovacie erekčné krúžky sú krúžky, u ktorých je možnosť nastavenia po obvode ručne podľa potreby. Nastavenie sťahovacích erekčných krúžkov sa vykonáva utiahnutím trubičky a zabezpečením správneho tlaku pomocou poistky. Sťahovacie erekčné krúžky sú ideálnou pomôckou, pretože umožňujú individuálne prispôsobenie. Nevýhodou je isté technické obmedzenia pri výrobe, a preto zaškrtenie penisu je potom vnímané citlivejšie. Súčasne je nutné dať pozor, aby stiahnutiu penisu nebolo príliš veľké. Príliš veľké utiahnutie prezradí farba penisu a jeho citlivosť. Tiež dĺžka použitia sťahovacích erekčných krúžkov by nemala prekračovať 10 minút.

Erekčné krúžky elastické s výstupkami

Klasické hladké erekčné krúžky nedokážu erotický zážitok príliš zvýšiť. Skôr sa môže jednať o krúžky s transparentných materiálov, ktoré sú vyrobené tak, že ich použitie partnerka ani nemusí objaviť. Erekčné krúžky elastické s výstupkami ešte ďalej zvyšujú erotický zážitok a skvalitňujú jeho prežitok. Väčšina erekčných krúžkov je preto vybavená najrôznejšími výstupkami a výčnelkami, ktoré pri plnej penetrácii dôkladne dráždi pošvový vchod. Mnoho erekčných krúžkov má na jednej strane umiestnené veľké výčnelky, ktoré sú špeciálne vytvarované pre stimuláciu klitorisu. Existujú však aj typy, kde sú rôzne tvarované výčnelky pre súčasnú stimuláciu análneho otvoru. Niektoré špeciálne erekčné krúžky elastické s výstupkami navyše ponúka ďalšiu možnosť - vloženie do erotického krúžku malý vibrátor.

Erekčné krúžky a ejakulácie

Erekčné krúžky prinášajú bezpochyby do sexuálneho života mnohé zlepšenia, ale bohužiaľ majú aj jednu nevýhodu. Ejakulácia do zaškrceného penisu nie je príliš zdravá a ak je penis zaškrtený príliš, môže byť aj nepríjemná, až bolestivá. Ale tu je jednoduchá pomoc - erekčný krúžok stačí tesne pred ejakuláciou uvoľniť. U škrtiacich krúžkov sa uvoľnenie vykonáva vytiahnutím alebo uvoľnením poistky, v prípade použitia elastických krúžkov je potrebné ich z penisu pred ejakuláciou rýchlo stiahnuť a alebo je zospodu aspoň odtiahnuť. Ako najvýhodnejšie sa javí erekčné krúžky veľmi mäkké, alebo krúžky s mnohými výstupkami a výčnelkami, ktoré majú práve pre tento účel špeciálne výstupky pre držanie. Na trhu tiež existujú erekčné krúžky, ktoré majú výstupky tvarované dovnútra. Tieto krúžky je možné nasadiť tak, aby trubice penisu zostala pre priechod spermií relatívne voľná. Je tiež možné použiť špeciálne zadržiavacie svorky, ktoré na penise stlačí bočné toporivé telieska. Potom je trubica penisu zospodu úplne voľná.

Správne použitie erekčných krúžkov

Ako sme si v úvode povedali, erekčný nevibračné krúžok vytvára umelú zábranu odtoku žilovej krvi, a tým pádom dochádza k zvýšenému plnenie toporivých teliesok v penise. Inými slovami, erekčný nevibračné krúžok ľahko přiškrcuje penis. A tu by sme radi zdôraznili slovo ľahko. Správne používaný erekčný krúžok by mal vždy umožňovať znížený priechod krvi, nikdy ale nesmie dôjsť k jej úplnému zadržanie! Táto informácia sa týka predovšetkým erekčných krúžkov uťahovacích. Ak by totiž došlo k prílišnému stiahnutiu penisu a obeh krvi by bol úplne zastavený, v extrémnych prípadoch môže dôjsť až k poškodeniu tkanív. V tomto prípade je však potrebné záujemca o erekčné nevibračné krúžky upokojiť - takto silné krúžky sa bežne nepredávajú.

Erekčné krúžky nevibračné


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky