Čo ženy priťahuje na mužoch

Tak, ako muži majú iný vkus, čo sa týka ženskej krásy, tak aj ženám sa páči odlišní muži. A je to len dobre. Veď to by sa z niektorých žien a mužov stala štvaná zver. A čo Tí ostatní? Tí by sa museli zmieriť s jednoduchým platonickým kamarátstvom.


Majú dievčatá, ženy vyhranený typ muža, ktorý je doslova priťahuje, a nemôžu si pomôcť, aby sa po zhliadnutí takého muža, za ním neobzrel, či nešli rovno do nejakej zoznamovacie akcie? Riadi sa vždy srdcom? Alebo si pozvú za poradcu aj rozum?

Ženský ideál

Nemožno len tak jednoznačne povedať, že mladším ženám do x rokov sa skôr páči ten či onen typ muža, a zase ženám nad x rokov zase onen či ten typ muža. Vkus a preferencie sú úplne individuálne. A ešte treba povedať, že to nie je čisto len o vizáži, vzhľadu, ale aj celkovom charizma, to či, a čo z muža vyžaruje, ako je upravený, vonia, ako sa správa pod

Ženský ideál podľa očakávania

Ženy si môžu podvedome vyberať muža podľa toho, čo od nich očakávajú. Pokiaľ práve "hľadajú" muža na dobrodružstvo, divokú noc, sexuálne hry, tak si s najväčšou pravdepodobnosťou vyberú zodpovedajúci typ muža, ktorý ich predstavám "vyhovuje". Ak skôr hľadajú dlhodobejší vzťah, kedy by nechceli len stráviť spoločný víkend, či spoločné letné obdobie, ale viac dní, potom asi s menšou pravdepodobnosťou "siahnu" po rýdzo typickom frajera, z ktorého priam vyžaruje, že je len tak do vetra, a na zahniezdenie teraz ešte rozhodne nie. Samozrejme, že výnimky potvrdzujú pravidlo. A tak muž, ktorý vyzerá tak, ako vyzerá, môže byť ako do pohody, tak nepohody. Je však dobré na uvedené pamätať, aby ženám nezostali oči pre plač, po tom, čo dúfali, že dotyčného muža "presvedčí", zmení k obrazu svojmu, lenže ajhľa, on sa nedá.

Charizma spojené s prešedivelými vlasmi

Ak by ste sa pozreli na rebríček sexy mužov, ktorý zostavujú dievčatá a ženy, potom by v jeho popredí viedli muži oduševnení, ktorí už niečo zažili, čo dokazujú ich vrásky, šedivé dookola hlavy, a akoby zahĺbený pohľad. Nemusíme nijako chodiť ďaleko, aby sme spoznali mužský sexy symbol, ak by sme zabrúsili do sveta celebrít. Muži na popredných miestach rebríčka sú ako singel, tak ženatí, a rozhodne nie sú žiadnymi mladíkov, ktorí práve dospeli, ale tiež nepatrí do starého železa, nie sú žiadnymi starček. Niečo na nich určite bude, inak by si ich dievčatá, ženy nevybrali, nestanovili za svoj ženský ideál. Je pre Vás samotných lákavé skôr sa pritúliť k nevybouřenému mladíkovi plného ideálu, očakávania, alebo k mužovi, u ktorého sa budete cítiť už podvedome v bezpečí, a ktorý presne vie, čo sa Vám, ako žene páči, ako chcete byť láskanie, starostlivosťou, rozmaznávaná?

Muži so strniskom

Zatiaľ čo ženy môžu "čarovať" s make-upom, vďaka ktorému môžu byť raz divokými sexy mačkami, inokedy sviežimi vďaka tzv nahému líčenie, alebo "pobozkané" slnkom, muži majú tiež svoje zbrane, a tými sú fúzy. Stačí sa len rozhliadnuť okolo, a uvidíte muža s hladko oholenú tvárou, muža s bradou, muža s briadkou, muža s fúzikmi pod A ak by sme sa zamerali práve na tvár, konkrétne potom to, či je pre ženy väčší výzvou hladká tvár, alebo tvár s fúzy, potom jasne vedie strnisko. Ono strnisko by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že je znamením nechuti sa holiť, nedostatku času, lenivosti. Lenže také "pestované" strnisko dá naopak nejakú tú prácu a čas. Muži so strniskom pôsobí vyzretým dojmom, drsnosťou. A pridajú Ak sa ku strnisku tajomné, hlboké oči, potom celkom určite tento typ muža pritiahne nemalú pozornosť zo strán mladých dievčat i zrelých žien.

Sexy muži s chlpatú hruď

Vzhľad hrá pri výbere dôležitú, hlavné, ale zase nie jedinou úlohu. Oprostíme Ak sa teraz od tváre, spočinie náš zrak na mužskej hrudi. Tá môže byť holá, či už prirodzene, alebo zámerne, alebo s menej, či viac hustým porastom svetlých, tmavých chlpov. A aj tu sú rozdiely, čo do preferencií, u dievčat a žien. Muži s holou hruďou, ak sú mladíkov, sú priťahované čo do veku mladučkým dievčatami, alebo naopak zrelými ženami, ktoré by rady "psíka". Muži s mužným chlpatým porastom sú čo do početnosti obľuby u žien vyhľadávanejšie. Paradoxne, ženy sú priťahované mužskú zarastenou hruďou, tiahnúce sa z výstrihu košele, tričká, a zarastených rúk. Kým muži by len ťažko priťahovali dievčatá, ženy, ktorých končatiny by "zdobili" chĺpky, či niekoľkodňové strnisko.

Sexy zarastená hruď bez zápachu potu

Ak sa vrátime k mužné zarastené hrude, potom áno, zase to majú muži zložitejšie strán hygieny, konkrétne potom potu. Muž sebechlupatější, seba sexy, nebude pre nežné pohlavie najskôr žiadaný, ak sa pri priblížení k nemu z neho bude šíriť príznačný odér pre pot. Ak však bude príjemne voňať, či už len samotnú "čistotou", alebo s pridaním decentná vôňa, potom sa nesmie čudovať, že bude stredom ženského záujmu. Nebude mu to však robiť dobre? Muž sú svojim spôsobom predsa ješitní.

Fúzy a chlpatá hruď za každú cenu

K vyššie uvedenému, tj strnisku a zarastené hrudi je dobré podotknúť, že za každú cenu byť ich majiteľom, nezaručuje dosiahnutie "výhry", v tomto prípade prilákanie pozitívne pozornosti zo strany nežného pohlavia. Nie je totiž vous, ako vous, a to platí aj pre mužnú hruď. Nie každý muž sa môže pochváliť takou kvalitou, hustotou fúzov, chlpov. A tak je možné vidieť aj mužov, ktorí majú síce strnisko, či zarastenú hruď, ale to či sú na svoju výbavu náležite pyšní, je už otázkou na diskusiu. Je to asi tak, ako s tzv prehadzovačkou, ktorú si niektorí muži umne "nainštalujú", aby jej zamaskovali nedostatok vlasového porastu.

Pozornosť nadovšetko

Vedľa vzhľadu, charizma, vkusu pre obliekanie, tu zohrávajú aj ďalšie faktory nemalú úlohu pri vyberaní ideálneho partnera. Je síce fajn, ak má muž nemalé finančné konto. To však ešte samo o sebe nenaznačuje, že z neho niečo žena uvidí. Výška dostupné peňažné sumy je jedna vec, ale pozornosť, ako taká, už môže byť vecou druhou. Ženy majú rady mužov pozorné. Nie vždy však nutne musí ísť pozornosť ruka v ruke s financiami. Pozornosť možno totiž prejavovať aj inak, než len honosnými darčeky. Asi len máloktorá dievča, žena by bola odviazaná, keby ju síce muž občas, či pravidelne kupovať menšie, či väčšie drobnosti, ale inak by k nej bol úplne nevšímavý, ľahostajný, či dokonca hrubý, tj danými darčeky by partnerke kompenzoval svoju slabú stránku .

Silný muž, ktorého hneď tak niečo nerozplače

Ženy sú silnými a zároveň krehkými stvoreniami, zatiaľ čo muži sú silnými jedinci, ktorí ženy a rodinu ochraňujú. Role sú tak rozdelené, kedy ženy sa v prípade potreby, ohrozenia ai, schúlia do náručia chrabrého muža, ktorý je silnou paží objíme, poskytne bezpečné útočisko. Ako by to však vyzeralo, keby bolo naopak od mužov očakáva, že sa schúlia, vybrečí na ramene apod Áno, aj muži majú právo na slzy. Avšak pre ženy je skôr príťažlivejšie a zaujímavejšie muž, ktorý nie je "papuče", ale je skutočným chlapom, ktorého hneď tak niečo nerozhodí, ktorý vie, ako sa v určitej situácii zachovať, ktorý je životom ostrieľaná.

Čo ženy priťahuje na mužoch


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky