Ako urobiť ženu

Uspokojiť ženu nebolo a nie je jednoduché. Očakávaných výsledkov však môžete dosiahnuť správnym používam prstov, jazyka alebo penisu. Tu vám ponúkame niekoľko informácií, ktoré vám môžu cestu k uspokojenie vašej partnerky uľahčiť.


Vzrušiť ženu nie je tak jednoduché ako vzrušiť muža. U muža častokrát stačí pouhopouhý pohľad na ženu, napríklad keď je v plavkách alebo v spodnej bielizni, u ženy je to však aj o ďalších zmysloch, než iba u zraku. Samotný pohľad na muža, hoci vyzerá veľmi dobre a príťažlivo, ženu príliš sexuálne nevzruší. Celková doba vzrušenie u ženy trvá oveľa dlhšie ako u muža. Ženu silne nevzrušíte jediným pohybom alebo gestom. Avšak existujú metódy, ktoré ženu rozhodne vzruší rýchlo a privedú k vytúženému orgazmu.

Ako uspokojiť ženu orálne

Možno ani netušíte, že ženy môžu mať rôzne druhy orgazmov a môžu mať dokonca v priebehu niekoľkých málo minút aj viac orgazmov. Uspokojiť ženu však nie je jednoduché. Preto vám tu ponúkame pár tipov, ako na to. Než prejdete na vec, je samozrejme lepšie začať romantickú predohrou, ktorú ženu nažhavíte. Začnite

bozkávaním, maznaním a dotyky, aby sa zvýšilo sexuálne napätie.

Orálny sex je snáď najjednoduchší a najzaručenejšou spôsob, ako priviesť ženu či dievča k orgazmu. Dokonca k niekoľkonásobnému orgazmu. Orálny sex navyše žene privodí omnoho intenzívnejší orgazmus, než ktorého dosahuje pri pohlavnom styku. Ženu najskôr na jej intímnych partiách ľahko bozkávajte a potom začnite používať aj jazyk. Môžete meniť rýchlosť pohybu jazyka, samozrejme rýchlejšie pohyby ženu nažhaví viac. Jazykom môžete krúžiť okolo intímnych miest, môžete ho strčiť aj do pošvy. Pohybujte svojim jazykom do doby, než žena príde k orgazmu. Keď budete cítiť, že sa orgazmus blíži, zrýchlite a kmitajte jazykom rýchlejšie. Žena tak bude doslova v siedmom nebi.

Ako uspokojiť ženu rúk

Každá žena je samozrejme inak citlivá. Ak chcete mať istotu, že vašu partnerku poriadne rozrajcujete, použite v rámci sexuálnych hrátok ruku. Hlavnou zásadou pri použití rúk je "krúžiť". Položte svoje dva prsty a to ukazovák a prostredník na vrchol jej klitorisu a začnite nimi krúžiť. Vnímajte, čo to s partnerkou robí a podľa toho prispôsobte rytmus, rýchlosť a tlak krúženie. Oveľa lepší a intenzívnejší bude, ak klitoris a prstami navlhčíte napr lubrikačným gélom. Ďalším spôsobom, ako priviesť ženu k vyvrcholeniu je, keď vezmete klitoris medzi palec a ukazovák a pozvoľna a veľmi jemne ho začnete váľať medzi prstami. Postupne, čo bude vzrušenie vzrastať, môžete pridať na tlaku a tiež na rýchlosti. Aj s touto technikou budete schopní priviesť svoju partnerku k vyvrcholeniu.

Na klitoris môžete tiež prsty poklepávať. Niektorú ženu to bude abnormálne vzrušovať, niektoré sa táto praktika páčiť nemusí. Je potrebné zistiť, čo má vaša partnerka rada a podľa toho postupovať. A zistíte to tým, že to vyskúšate. Poklepávanie sa vykonáva tak, že ľavou rukou roztiahnete malé pysky ohanbia a ľahúčko budete na klitoris poklepávať ukazovákom pravej ruky. Najlepšie je samozrejme kombinovať všetky techniky a buďte si istí, že vaša partnerka bude stonať blahom.

Ako uspokojiť ženu penisom

Nech má muž akúkoľvek veľkosť penisu, je schopný ženu uspokojiť a priviesť k vyvrcholeniu. Ide len o to vedieť penis správne používať. Muž, ktorý nie je moc obdarený, môže používať samozrejme prsty a ústa, ak chce mať istotu, že ženu uspokojí. Avšak je nutné podotknúť, že aj muž s malým penisom by mal byť schopný ho používať tak, aby boli efekty maximálnu a žena dosiahla orgazmus. Skúste zaexperimentovať v rôznych polohách, skúste vziať ženu zozadu, na koníčka, z boku. Iste nájdete polohu, ktorá bude pre ženu tá pravá au ktorej dokáže dosiahnuť orgazmus.

Ako urobiť ženu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky