Za plotom

Susedka má celkom pekný zvyk - pracovať v lete na záhradke len v opalovačkách. Moc dobre sa na ňu pozerá. Je radosť sledovať snedé telo s krásnymi oblinami, ako čulo poskakuje medzi záhony.


A nie je to pre mňa len radostné, ale aj vzrušujúce

Keď sa predkloní a vyšpulí mojím smerom svoj skvostný zadoček, hneď mám v kraťasoch riadnu hrču. Mne osobne záhradné práce nič nehovoria, ale kvôli nej sa čas od času premôže a vyrazím s motykou v ruke predstierať nejakú činnosť. Samozrejme pri tom hlave okukuju suseda nohy, boky, hruď lesknúce sa od opaľovacieho krému. Často si pri tom hovorím, tu tak dostať a pekne si s ňou užiť, joo to by bolo niečo.

Často s ňou zapřádám hovory, ale väčšinou je to vždy tak nejako nezáväzne, hoci sa téma záhradkárčenie snažím rôznymi narážkami stočiť k erotike

Cez pletivo plotu na seba pokrikujú, ako nám rastie zelenina a ako to dnes pripaľuje. Vždy keď je v predklone a chrbtom ku mne, to prestávam kopať a zaľúbene si užívam pohľad na jej riťku. Nebyť tam ten plot, tak snáď za ňu přiskočím a na fleku ju ošoustám. Chvost sa mi pri tých myšlienkach búril a robil neplechu, až som si ho musel rukou zatlačiť. Nejako som zabudol na ostražitosť. "Sú vám nejako malé trenky, sused," hovorí zrazu ona a preruší mi tok myšlienok. "No jo, to sa nesmiete čudovať, keď sa na mňa tak špulíte," ja na to ledabolo. Snáď prvýkrát sa so mnou pustila rozpletať niť erotických príbehov. Zrejme sa jej v mojom lichotenie zapáčilo, keď na záver povedala, aby som ho pustil von, nech sa vyvetrá a taky toľko nebude tlačiť. Usmievala sa pri tom tak nejako zvláštne, že som si vôbec nebol istý, či to myslí ako vtip.

Dúfal som, že nie

Prišiel som preto až tesne k plotu a tentoraz pološeptem sa pýtam, či to myslí vážne. "Prečo by som nemyslela? Vy sa hanbíte? "Stála vyzývavo asi meter odo mňa. Bola mierne spotená a kvapka potu jej zrovna vtekala medzi nádherne nesprávne tvarovaný kozičky. Bežalo mi hlavou, čo asi povie, keď uvidí, ako som z nej vzrušený. "Pozerám, že vám bradavky taky skoro prerežú plavky," otestoval som ešte jej úprimnosť. "To by som teda nerada," odpovedala a vzápätí si horný diel plaviek vyzliekla. Požiadal som ju, teraz už celkom šeptom, či by nemohol ísť o kúsok bližšie. Ešte a ešte kúsok. Nakoniec jej bradavky trčali skrze oka v plote a ja ich mohol trieť medzi prstami, ťahať za nich a občas si aj liznúť. Páčilo sa jej to. Mhouřila oči a ešte viac sa natlačený na plot. A ja ťahal a sála čím ďalej viac. Unikali jej moc vzrušujúce vzdychy.

"Takže sa hanbíš?"

Prerušila moje lizácie vytržení. Bez ďalších okolkov som si stiahol kraťasy. Môj napružené chlapec bolestivo narazil do plota. "Pusť ho ku mne." Pozeral som priamo do jej modrých očí, zatiaľ čo sa moje péro pretiahlo okom v plote. Hneď si k nemu kľakla a začala ho opusinkovávat. Lízla si, zahryzla, otrela sa o neho tvárou a zase pár náustkov na samotný vrchol žaluďa. Nadržaný som sa tlačil k plotu, až som mal jeho vzor vytlačený na bruchu a susedka ma sa silice intenzitou vykuřovala. Vôbec si nepomáhala rukami. Len jej ústa a môj čurák.

Doviedla ma ku skvostému výstreku z ktorého si nenechala uniknúť z úst jedinú kvapku. Postavil sa a ukázala mi červenú papuľku s jazykom pokrytým hustou vrstvou semena. Až potom preglgol. "O pol šiestej manžel odchádza do práce, nechcete sa zastaviť?" To sa vie, že som chcel, mal som jej čo oplácať.

Za plotom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky