Vášeň

Nakuknite k sestre do izby. Spí ako drevo. To je divný, hovorím si. Pred chvíľou odtiaľ vyšiel Jirka a dala by som krk na to, že si tam len nerozprávali. Segra je pätnásť, ale do nevinného kvietku má veľmi ďaleko.


Neviem, či to vedel aj Jirka, keď sa "nenápadne" vytratil z oslavy mojich narozek a zapadol k Mirke do izbičky. Kedy a kde dostal pozvánku, to musím ešte zistiť, ale nechám to až na ráno. Ťahať teraz, vo štyri nad ránom, z rozospaté sestričky podrobnosti, by bola docela drzosť. Ale ja som tak zvedavá ....

V baráku už je pokoj, ale mne sa spať nechce

Sadnem si na kraj ségřiny postele. Je síce o päť rokov mladší, ale myslím, že spolu mám suprový vzťah. Nemáme pred sebou žiadne tajnosti. Zverujeme si dobré aj zlé a ja mám tentoraz jednoznačný pocit, že zažila niečo moc skvelého. Jej úsmev zo spánku hovoria jasne. Len tak námatkovo zájdem rukou pod prikrývku. No jasne, mohla som si myslieť, že spí nahaté. Nahmátnu na jej tele niečo mazľavého. Pohladíte väčším časť tela - je to všade. Potom Privoňajte k svojej umazané ruky a zbežne si oblíže prsty - hmm, spermie, čo iného. Ale koľko? To snáď ani nie je možný.

Opatrne, aby sa neprebudila, Mirku odkryte

V miestnosti je málo svetla, ale stále je ho dosť, aby som videla tú zasychajú spúšť na sexy telíčku mojej sestričky. Ako omámená jej kreslím prstom po tele obrázky zo semena. Neuveriteľne jej to pristane. Tiež by som chcela byť celá sestříkaná. Horúce chlapské semeno priamo zbožňujem. Toto už síce nie je horúce, ale stále nádherne vonia. Kopírujte nosom krehké línie ségřina tela a opájate sa tou príjemnej vône. Predstavujem si, aká asi skvelá šukačka sa tu musela odohrávať. Fakt sestre závidím. Zaspávať ušukaná k omdletia a navyše zastriekané ako suka, to mám obe rady. Ale toto bol extrém, nádherný extrém. Prekrásne fŕkance mala po celom trupe, na kozičkách, niekoľko lepkavých cukrov aj na stehnách. Avšak všetky prúdy sa zbiehali a hustla smerom ku klinu. Tam som nevidela.

Ale zvedavosť a vzrušenie mi nedali

Roztvorila som Mirke nohy a zmeravela som v úžase. Jej vyholená pička bola celučičký pokrytá striebornú mrdkou. Privoňalo som a začala lízať. Tomu sa nedalo odolať. Samozrejme, že sa segra prebudila. Než stihla niečo povedať, vyhlásila som, že by sa mala po milovaní umývať, Kor po takejto kalamite. "Nezávidí a pozeraj ma očistiť, keď už takto šmíruješ," znela jej lakonicky odpoveď a jala sa užívať moje lízanie. Ako dobrá staršia sestra jej spôsobne čistím kundičku, ale už sa trasiem na jej rozprávanie, ktoré stále neprichádza. Nakoniec si o neho musím povedať. "No tak už ma nenapínajte, čo sa tu preboha dialo, že ako špindíra?"

Mala zatvorené oči, za ktorými si pravdepodobne prehrávala príbeh dnešnej večera

Rozprávala mi, ako nechtiac Jirku vyrušila na toalete. On sa nenechal rušiť, čúral ďalej a ešte ju pozval dnu. Potom už išlo všetko ráz naraz. Dotyky, bozky, hladenie, fajčenie, šukanie. Popisovala mi všetko do najmenších detailov a ja sa pri jej rozprávaní stále hlbšie ponáral jazykom i nosom do rozšukané ségřiny kundičky. Sama som tiekla neuveriteľným spôsobom. Potrebovala som sa urobiť ako soľ, ale najprv som chcela vidieť Mirku pokrútenou v orgastickej kŕči. Vždy to tak má, keď sa odpráskne a dokážem si predstaviť, čo to s Jirkom robilo, keď ju takto videl. S každým jej orgazmom bol určite nadržaný viac a viac - preto tá záplava semena.

Sotva sa segra odpráskla a spamätala, vyslíkla som sa a podala z šuplíku toho najväčšieho zo zbierky Mirčiných robertkov

Ak niekto vie, čo na mňa kedy platí, tak je to práve segra. Vie o mojom tele a mojich predstavách všetko. Dovyprávěla mi svoj príbeh, ktorý prekladali táraninu o mojej chute na sex, zamilováva mi klitoris a pri tom mi bez prestania tvrdo zarážal uměláka do kundy. Revala som svoj orgazmus, šťavy zo mňa len striekali. Mička mi triasla, bola strašne moc citlivá, chcela som sa vykrútiť. Mirka bola neoblomná, šukal ma ďalej a ďalej a ja kričala, prosila a prosila. Sestrička je malá, ale šikovná. Dostala všetky tekutiny ako z Jirku, tak aj zo mňa.

Všetko sa so mnou motal a ja zaspávala bezchybne uspokojená. Len tá záplava semena po tele mi trošku chýbala.

Vášeň


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky