V zátoke

Tak som sa po obede vydal preskúmať pobrežie ďalej od civilizácie. Išiel som asi dve hodiny po pobreží a dostal sa do malého skalnatého zálivu s priezračnou vodou. V dohľadu z jednej strany neboli vidieť žiadne osoby, ktoré by toto pokojné miesto rušili.


K najbližším hotelom boli asi štyri kilometre, a to bolo na väčšinu dovolenkárov dosť ďaleko ako by sa sem vydali

Vyzliekol som si tričko a šortky a skočil do priezračnej teplej vody. Chvíľu som si zaplával, prezrel si farebné rybky pod hladinou a ľahol si do teplého piesku. Po chvíľke mi ale začalo celé telo svrbieť, tak som sa išiel znovu vykúpať a potom som chvíľku počkal na vzduchu, než trochu uschne. Natiahol som na piesok tričko a šortky, a tak ako ma pánboh stvoril, som sa natiahol na oblečenie. Slniečko pálilo a ja som chvíľkami podriemavali. Oči som mal zatvorené a počúval, ako more naráža na skaly v zálive. Zrazu som sa ocitol v tieni.

Bolo mi to divné, pretože na nebi nebolo ani mráčika

Otvoril som oči a nado mnou stála nahá, s plavkami v ruke, asi dvadsaťročná dievča, pozerala Vyváľenie na môj zvädnutý, ležiace penis a nemecky niečo brebentila. Pritom stále ukazovala na moju hadicu a pozerala sa na mňa takým žiaducim pohľadom. Bola vyššia, štíhla s peknými veľkými prsiami, krásnym zadkom a skoro úplne vyholenú pindou. Mala dlhšie Reza vlasy a celá bola strašne pehavá. Ešte raz ukázala na môj kolík a pri pohľade na mne si strčila prst do úst a zakývala hlavou. Pochopil som, že si ho chce vziať do pusy, a tak som jej to odkývala. Plavky leteli niekoľko metrov od nás a ona sa rýchlo vrhla na kolená k môjmu chvosta. Zdvihol som sa na lakte, aby som lepšie videl, čo mi bude robiť. Jednou rukou mi chytila ​​chvost, druhú podebrala vrece s semenníkmi a začala sa hrať.

Chvost sa mi hneď postavil a ako sa jej zalesknul naakumulovaný žaluď, hneď ho Oblizla a už ho mala snáď až v žalúdku

Veľmi pomalými pohybmi mi ho fajčila, ale keby sa nechala o tom napísať učebnice, tak by musela byť autorkou. Začal som rýchlo dýchať a vzdychať, pretože jej počínanie bolo strašne rajcovnú. Pri hraní s vrecom mi ešte vždy asi dvoma prstami prešla cez ritný otvor a na mňa to pôsobilo, ako rana elektrickým prúdom. Zrazu mi pustila rúk chvost a začala si trieť kozu a stláčať bradavku a aj pri plnej puse začala vyludzovať rôzne zvuky. Došlo mi, že už musí mať tú svoju pičku pekne mokrú, a že by stála za přelíznutí. Tak som ju nadvihol, ukázal aby sa otočila a zaujala polohu 69. Rýchlo to pochopila a už som mal jej kundu prilepenú na mojej puse. Bola krásne mokrá a pekne voňala po stekajúcej šťave. Nemka začala na mne prirážať, ako keby to mala naposledy. Tiež môjho čuráka nijako nešetrila a krásne ho fajčila. Asi po desiatich minútach som cítil, že už budem hotový a tiež slečna hore sa už niekoľkokrát myklo az jej pipinka začali vytekať bohatší prúdy šťavy.

Zrazu to v mojom klacku niekoľkokrát zacukal a už sa do jej pusinky valilo české spermie

Bolo toho toľko, že som striekal dlhšie ako minútu a nestačila to spolykat. Mal som od semena pokecaný celý vrece. Ale ako to všetko prehltla tak mi všetko z vreca olízala a očistila. Pri tejto očiste sa mi ale zase hneď postavil do pracovnej polohy a nad jeho veľkosťou krútila hlavou. Dvakrát mu pretiahla kožičku, nadvihla sa a skúsene ho zasunula do mokrej kundy. Dosadla až na doraz, chytila ​​sa za kozy a začala je tvrdo stláčať is bradavkami a pomaly rozbehla mrdačka. Najskôr po malých kúskoch, potom pridala na zdvihu a niekoľkokrát to takto striedala a pridávala na tempe. Prehla sa dozadu a ja som jej začal stláčať klitorisu. To s ňou zatriaslo a rozbehla mrdací koncert. Myslel som, že o neho prídem, ako vyvádzala. Z kundy jej tiekli prúdy šťavy a ona začala svojimi výkrikmi blaženosti rušiť pokoj zátoky. Zrazu sa zdvihla, otočila sa a kľakla do piesku na štyri a svojim vyšpuleným zadkom a roztiahnutými nohami mi jasne dala najavo, ako to chce. Jednou rukou sa striedavo dráždila na kozách a klitorisu a pridávala na hlasnom prejave. Zrazu mi chytila ​​ruku, položila mi ju na zadok a jeden prst pritlačil na ritný otvor. Prešiel som jej rukou cez jej mokrú kundu a pomaly som začal zasúvať prst do prdelky.

Za chvíľu som tam mal dva prsty a suka začala nemecky niečo mlieť

Nič som jej nerozumel, ale dovtípil som sa, že chce asi OPRC do prdelky. Tak som ešte navlhčila zadný otvor, strčil tam tri prsty, zavrtel s nimi niekoľkokrát a spokojné vrčanie bolo známkou, že to chce do zadku. Vytiahol som jej chvost z kundy a nasadil na už pootvorený ritný otvor. Pritlačil som a plnou silou som jej ho tam narvala až po gule. Zarevala ako ranená levica, ale ja som jej začal poriadne a tvrdo šukať. Za chvíľku sa prispôsobila a prirážal proti mne. Bolo to dlhé šukanie plné vzdychá, nadávok a kriku. Cítil som, že to už zase na mňa ide, tak som ju začal pleskat po zadku a po chvíľke som do nej pustil celú dávku semena. Vytiahol som klacek von az jej otvoreného ritného otvoru sa von valilo moje semeno. Ako bola ešte v kľaku, tak si rukami vytekajúce semeno rozmazávalo na pičku a po bruchu. Chytil som ju za ruku a ťahal k vode, aby sme sa okúpali a umyli od našich lepivých štiav. Chvíľu sme vyvádzali vo vode, a tak som si ju tiež až teraz poriadne prezrel. Bola naozaj pekná, pevné 3-4 kozy s veľkými dvorci a krásnu, nie nijak veľkú riťou

Ale najkrajšie a nejrajcovnější boli jej pehy

Toľko hrdzavých pieh som ešte nevidel, ale patrilo to k nej a robilo ju to veľmi sexy. Vyliezali sme z vody a ona ma chytila ​​za vtáka a tiahla k ošatenie. Tam si ľahla na zem a naznačila mi, že si ho mám nad ňou vyhonit. Začal som, ona roztiahla nohy a začala si naháňať kundičku. Za chvíľu už u toho hekala, švihal sebou ako pod prúdom a skončilo to veľkým výkrikom a veľkým výstrekom z jej útrob. To bol strik hodný hasičov. Ja som sa ešte chvíľku pozeral na jej doznievajúcej šklbanie, a keď to na mňa prišlo, tak som celú dávku vystriekal na jej telo. Začala si to pomaly rozotierať, vstala, zavesila sa mi na krk a dlho ma bozkávala a stále opakovala: "Sen, sen". Išli sme sa ešte raz okúpať a keď sme vyliezli z vody, vzala plavky, pobozkala ma, zamávala as pozdravom "čau" odišla. Ja som ešte chvíľu ležal a preberal práve odznela popoludní. Bolo naozaj krásne a dúfam, že nie posledná. Veď dovolenka ešte len začala.

V zátoke


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky