V lese

Išli sme raz s priateľkou na prechádzku, však to poznáte, mladí, zamilovaní a strašne nadržaní. Túlali sme sa po lese, predtým sme si dali pivko v našej obľúbenej krčmičke pri lese a teraz to pivko chcelo zase von.


Keďže sme boli v lese, nebol problém kde sa vymočiť, teda som len zaliezol do krovia, lenže priateľka Monika išla so mnou

Hovoril som, nech počká vedľa a nepozerá sa, ale ona chcela vidieť, ako močom. Strašne ju to vzrušovalo, tak som povedal, že teda jo. Stúpla si za mňa a pomohla mi ho vyloviť z nohavíc, tiež sa z toho celý postavil, pretože aj mňa toto vzrušovalo. Držala mi ho kým som to zo seba púšťal a hovorila ako mi to pekne ide a že by chcela ochutnať. Snažil som sa moč na chvíľu zadržať, ako si Monika dala dole tričko a kľakla si predo mňa, potom sem ju to pustil rovno do pusinky. Pekne všetku moju moč zjedla, potom maškrtne Oblizla môj žaluď a začala mi ho fajčiť. Bolo to strašne rajcovnú, kľačala tam predo mnou a fajčila mi ho zatiaľ čo pred chvíľkou som ju ešte chcal do pusy. Po chvíľke prestala a vyhrnula si sukňu, chcela to zozadu. Pekne som ju roztáhnul tú jej nádhernú hladko vyholenú kundičku a zasunul do nej svojho veľkého vtáka. Po chvíľke začala priasť blahom a skoro kričala, zároveň si ale stále uvedomovala, že by nás mohol ktokoľvek vyrušiť, preto sa s tým revom trochu krotili.

Pekne tiekla, mal som jej kundu šťávičku na guliach, tieklo mi to po nohách a ja som bol v siedmom nebi, že šuká vonku

V posteli to nie je tak rajcovnú, za to vonku je to dosť exhibicionizmus, a to, že by nás mohol niekto vyrušiť je na tom tak vzrušujúce. Začal sem prirážať tvrdšie, pichal som ju nadoraz a vychutnával si tú slasť, rovnako ako ona. Po chvíľke som začal cítiť orgazmus, vytiahol som svojho vtáka, mokrého od jej kundu šťávičky a postriekal som jej riťku. Zaškriekala blahom a aj mne sa to veľmi páčilo. Ten pohľad na ňu zo zadu, to bolo skvelé. Potom si ho vzala ešte do pusy, olízala mi ho od zvyšku spermií a keď som si zapínal nohavice, Monika sa ešte neoblíkala, len si čupol a roztiahla nohy. Spýtal som sa čo je, tak mi odpovedala, že teraz sa chce čúrať zase jej. Vraj že sa mám pozerať, tak som sa pozeral. Tieklo to znie teda krásne. Žltkastý prúd moču dopadal o kúsok bližšie, než som stál ja. Bolo to tak rajcovnú, že som ju strčil dva prsty do kundičky a robil som ju, zatiaľ čo stále čúral. Bolo to rajcovnú ako mi chcala na ruku a musela sa chytiť stromčeka čo bol vedľa, aby sa neskolila na zem ako bola vzrušená keď sem ju prstil. Prestala čúrať a vytiahla moju ruku z jej kundičky, pekne sa na ňu pozrela a začala oblizovať a strkať si do pusy jeden prst po druhom. To ma nažhavilo ešte viac, zase som vytiahol svojho vtáka a tú jej pochcanou kundu som zas pretiahol.

Doma sme potom pokračovali v tom, čo sme v lese začali, síce už bez čůrání, ale k tomu sme sa vrátili pri našich hrátkach ešte niekoľkokrát. Od tej doby piss robíme tak často, ako je to len možné a strašne nás to vyrajcuje k divokým šukačkám s nádhernými orgazmy ...

V lese


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky