Svadobné fetiš

Ďalší priebeh svadobného veselia bol už takpovediac štandardný. Mohutne sa popíjalo a veselili a ako sa doba chýlila k polnoci, začali sa hrať aj rôzne tradičné hry, ktoré však moc nemusím. Snáď len draženie nevestinho črievičke ma zaujalo.


Hovoril som si, keby sa mi ho podarilo získať do svojho vlastníctva, budem mať na túto svadbu ďalšiu peknú spomienku

No obsah mojej peňaženky víťazstvo moc nenasvedčoval a tiež som z aukcie odpadnul naozaj ako jeden z prvých. Nakoniec črievičku vydražil za skoro dvadsať tisíc bratránkův otec, teraz už vlastne Irenčin svokor. Dmul sa hrdosťou a smial nad svojím tvrdo zaplateným víťazstvom. Bola to otázka jeho cti, aby topánka vydražil práve on. Keď som ale videl s akým nadšením preberá svoju cenu, neubránil som sa pocitu, že ho viedli k vyplateniu tak vysoké sumy aj iné pohnútky.

Všetci ďalej pokračovali v zábave

ale ja sa stále po očku pozeral na svokra - Karel sa volá, ako som si zistil. Niečo mi na ňom nehralo. Stále v ruke držal tú bielu páskovú topánočku s vysokým podpätkom a vyzeral stále nervóznejší. Čo sa to deje? Zrazu sa naklonil k svojej manželke Helene - mimochodom, ženská ako lusk, síce taká pevnejšia, ale naozaj šťabajzňou - a niečo jej pošepkal. Potom sa rýchlo zdvihol a šiel von na vzduch. Ešte než som vyrazil prekontrolovať, či sa mu neurobilo zle, nasledovala ho aj jeho žena. To ma trochu zaskočilo. Išiel som teda nenápadne za ňou. Tak trochu som ju sledoval.

Doviedla ma až za dom, kde na kraji parku stáli lavečky

len sporo osvetlené pouličným svetlom. Na jednej z nich sedel Karel. Helena k nemu rýchlo prišla a sadla si vedľa neho. Správali sa ako pubertiaci, ktorí sa snažia utajiť svoje uličníckom správanie. Ihneď sa začala Karlovy dobývať do nohavíc. Vydolovali z neho mužstvo naozaj nadštandardných rozmerov. Odhadom tak 25 cm dlhá hadica tvrdá ako poleno. Naháňala ho a Karel fučal ako sentinel. To však nebol dôvod, prečo si tu dali dostaveníčko. Helena vytrhla z Karlovej ruky nevestin črievičku, nasadila ho na obnaženú tečúcej klát a začala ním pohybovať po Karlovom napružené tyči. Ten skoro omdlel slasťou. Krútil sa a chrčal, vôbec sa mu nedarilo zvuky vzrušenie tlmiť. A Helene to vôbec nevadilo. Naopak. Stále viac svojho muža vydražďovala a trápila ho malinkú topánkou. Dokonca mu čas od času pritisol podpätkom gule, až Karel bolesťou přitlumeně zakričal.

Bola to veľmi nezvyčajná

avšak maximálne vzrušujúce podívaná. Až do tejto chvíle som po podobných fetišistických hrátkach nezatúžil. Teraz by som ale svoje nadržané péro vrazil prakticky do čohokoľvek. Dianie na lavičke sa evidentne blížilo ku koncu. Ešte pár horúcich zapumpování a Karlova pištole spustila. Naozaj gejzír semena. Helena ním mala ruky celé pokryté, ako asi vyzerala tá topánočka si viete predstaviť. Sotva sa Karel trošku spamätal, obaja sa rýchlo vytratili.

Poriadne mi hučalo v klady a tiež som sa chystal na odchod, keď tu sa za mnou ozvalo:

"Pekná podívaná, však?" Sakra, bol som pristihnutý, ako šmíruju. Otočím sa a koho nevidím? Irenka. "Ešte mi jedna topánočka zostala," usmievala sa na mňa, "opícháš mi ju?" Pozeral som na ňu ako puk. "No tak, nehanbi sa. Viem, že to chceš." Nemýlila sa. Keď mi podávala svoj Malý črievičku, už som lovil svoje péro z treniek. Síce nebolo tak veľké ako Karlovo, ale nadržané rovnako. Keď môj žaluď prešiel po jemnej koži výstelky, zažíval som niečo nové, zvláštne vzrušujúceho. Striekal som po pár pohyboch panvou proti Irenčiné obrúčke. "Úúúha, ty seš ale nadrženec - niekedy sa zastav," ešte na mňa Irenka mrkla a rýchlo zmizla v tme, aby jej neprítomnosť nikomu nebola nápadná. Stál som na trávniku s kapajícím perom úplne perplex. Tahle svadba sa mi snáď len zdá.

Svadobné fetiš


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky