So spolužiačkou

S Danou sme sa poznali od začiatku základnej školy - bola totiž mojou spolužiačkou. Zo začiatku sme boli celkom dobrí kamaráti, ale časom, ako ona prišla do puberty, sa začala kamarátiť skôr so staršími chlapcov a dosť s nimi flirtovala.


Naše kamarátstvo trvalo síce stále, ale už to skrátka nebolo také - jednoducho som to prikladal k tomu, že nie som jej typ.

Po ukončení základnej školy sa náš kontakt ešte viac obmedzil. Dana sa išla vyučiť na inú školu ako ja, a tak sme si už len dopisoval. Podľa jej prístupu som si myslel, že určite s niekým chodí a že konečne našla nejakú spriaznenú dušu. Ako som sa ale neskôr dozvedel, nebolo tomu tak.

Za nejaký čas mi Dana zanechala sama správu s tým, že už sme sa dlho nevideli a že by si chcela porozprávať

Inu prečo nie, jej pozvanie som rád prijal, už len preto, že som bol zvedavý, ako sa jej teraz darí. Dana mi obratom odpísala, že sa teda stretneme u nej doma - bývala v rovnakom meste a väčšinou sme sa aj skôr stretávali buď u mňa, alebo u nej doma, takže to nebolo nič divného. Treba povedať, že obaja sme od tohto nášho stretnutia nič zvláštne neočakávali, len sme si chceli porozprávať a zdieľať nové zážitky. V sobotu popoludní som teda dorazil k Dane. Spočiatku sme preberali normálne veci - ako sa jej darí na novej škole, ako spomína s nostalgiou na základku a podobne. Potom prešla reč na to, aké máme partnermi. Dana sa zverila, že sa žiadnym chalanom teraz nechodí, čomu som sa čudoval. Vytreštil som na ňu oči ešte viac, keď sa mi zverila, že je stále pannou. To, že by chcela vyskúšať análny sex, už nebolo tak zaujímavé. Aj ona ale zostala v údive, keď som na seba prezradil, že tiež žiadnu známosť nemám.

Všetko sme si ale obratom vysvetlili a objasnili

Situácia sa mala tak, že Dana síce so staršími chlapcov flirtovala a dosť sa s nimi kamarátila, ale to bolo všetko. Keď potom odišla zo základky, brala všetko zase inak. Už trochu dospela a chcela mať nejakého chlapca, ktorému by sa mohla zverovať a tiež nejakého verného partnera. O vzťah ako taký ešte nestála, ale páčilo sa jej tzv priateľstvo s výhodami, s tým, že si obaja sľúbi vernosť. Dana totiž milovanie s kondómom odmietala, vraj že to nie je také, a spoliehala by len na svoju antikoncepciu. To sa však ukázalo ako problém, pretože chlapci, s ktorými sa kamarátila, si chceli života ako sa patrí užívať, s vernosťou si nerobili hlavu a tak čo chvíľu spali s inou babou. A do análu sa im tiež dvakrát nechcelo. Takže Dana to nechala tak a zostala radšej stále neposkvrněna.V podstate vlastne chcela chlapca, ktorým som bol ja, lebo som bol v veľa ohľadoch opatrný a ona sa potrebovala cez deň vybúriť, ale v sexe mať istotu sa o niekoho oprieť. Ja som s nikým nechodil, lebo som skrátka nenašiel tú pravú, čo samozrejme hneď menilo situáciu, pretože sme boli obaja voľní. Dana do mňa hučala, že by sme to teda spolu mohli skúsiť, že sa chce toho panenstvo už zbaviť. K análnemu sexu ma prehovárať nemusela, ten som chcel vyskúšať už dávno. Keďže ale Dana ešte nemala zariadenú antikoncepciu a ja pri sebe kondóm nemal, nechceli sme nič ponechať náhode a dohodli sa, že teraz skúsime ten anál a nabudúce klasiku, až si zabezpečíme antikoncepciu. Rodičia Dany neboli doma, odišli za príbuznými, len ja som domov napísal, že prespím u kamaráta a tak nám nič nebránilo.

Dana sa došla riadne vyprázdniť a za chvíľu už predo mnou stála tak, ako ju príroda stvorila

Klin mala úplne vyholený a tak som sa ešte viac začal tešiť na budúci týždeň. Začala si anál prstit sama, už v tom mala praxi, pretože ju to vzrušovalo a vlastne ju nič iné nezostalo, keď žiadneho chlapca nemala. Po chvíli podnietiť ma, aby som ju zase chvíľu prstil ja. Zadoček už mala celkom pretiahnutý, takže sa do neho dali prsty dobre zasunúť. Análik som jej potom naslinil a popchol ju, nech si na mňa opatrne nasadne. Bolo nám obom veľmi príjemne. Keď som cítil, že už budem, obratom som ho z Dany vytiahol a vystriekal sa jej do pusy, to som potom robil v podstate stále, keď to na mňa prišlo, pretože sme nechceli riskovať, že by jej nieco stiekla do pošvy, čo sa stáť samozrejme môže. Dana ale mala výdrž a spotrebovala zakaždým viacmenej všetko. Počas večera sme vyskúšali mnoho možných aj nemožných polôh a pokračovali sme v tom aj v nedeľu. Skoro sme z postele nevyliezli a ja dosýtosti pretiahol jej zadoček. Análny sex má svoje opodstatnenie a čaro a preto ani jednému z nás nevadilo, že sa teraz na klasiku nedostalo. Naopak. Keď bolo po všetkom, vysprchovali sme sa a rozlúčili s tým, že sa stretneme zase za týždeň.

Dana si zariadila antikoncepciu, ja pre istotu kúpil kondómy, ale nakoniec sme všetko nechali len na jej antikoncepciu, pretože, ako som písal v úvode, Dana kondóm odmietala

Priniesli sme uterák a ja do nej pomaly vnikal. O panenstvo prišla čoskoro, ani ju to nebolelo, lebo sme postupovali s citom. Po nevyhnutné hygiene sme si to zopakovali a to už bola Dana o poznanie divokejšie, zvíjala sa ako had a prirážal tak, že som sa do nej v najbližšej chvíli urobil. Aj ona prežívala silný orgazmus. Navzájom sme sa orálne uspokojili a potom prišiel na rad opäť jej zadoček. Od minulého týždňa zostal celkom poddajný a tak som do neho začal hneď vnikať. Tentoraz som sa Dane do zadočku urobil a plný zadoček semena s Danou urobil svoje - opäť dosiahla vyvrcholenie.

Pri našom ďalšom stretnutí sa na mňa Dana povedala s úsmevom, že má pre mňa prekvapenie, ktoré sa mi bude určite páčiť. Tešil som sa preto ešte viac. Prekvapenie to bolo naozaj veľkolepé - Dana priviedla svoju kamarátku a zároveň spolužiačku.

Kateřina, ako sa dievčina predstavila, sa za seba skutočne hanbiť nemusela

Dana na vysvetlenie uviedla, že Katku v poslednom čase opustil jej priateľ a tak z toho bola ešte celá zlá. Ako zdravé holčiny jej samozrejme chýbal zásun, ale hlavne chcela skúsiť análik, pretože keď jej Dana rozprávala o našom análnom milovaní, hneď do nej hučala, že by chcela taky. A tak sa stalo to, čo je asi snom skoro všetkých chalanov a mužov všade - mať k dispozícii dve dievčatá. Antikoncepciu mali obe svojou, takže ja som dbal len na nevyhnutnú hygienu. Skvele sme sa doplňovali. Keď som zasúval do Danina zadočku, Katka ju prstila klitoris, takže bola hneď celá vlhká, ja sa Katke potom vystriekal do pusy a hneď na to vylízal Dane jej broskyňky. Dievčatá sa potom vymenili a situácia sa opakovala. Keď som zase zasúval do Katkin pošvy, Dana mi dráždila zadoček a keď mi do neho vrazila znenazdania prst, hneď som sa do Katky urobil. Počas môjho odpočinku sa dievčatá uspokojovali samy - vylízala si broskyňky, vyprstily klitoris a potom aj zadoček, ktorý si vylízal tiež - bol totiž plný semena, ktoré im stekalo až na kolená. Skrátka neprišli ani ich prsia - vystriekal som sa medzi nich, keď som zasúval do Katkin zadočku a potom aj do Daniny lasturky. Katka teda mala možnosť aspoň na chvíľu zabudnúť na rozchod s priateľom, ktorý jej bol neverný.

S Danou sme sa dohovorili na tzv priateľstvom s výhodami, s tým, že si vždy navzájom dáme vedieť. A Katku prizveme k sebe, aspoň do doby, než si nájde nového partnera.

So spolužiačkou


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky