Rýchlovku v prezliekacej kabínke

Horúce leto bolo v plnom prúde a moje rozpálené telo zúfalo volalo po schladení. Bývam v malom mestečku, v blízkosti ktorého sa nachádza veľké prírodné kúpalisko. Nakoniec som sa však nechala prehovoriť kamoškami k výletu do Bolatice.


A relaxáciu u tamojšieho bazéne.

Boli dve hodiny popoludní. Parák udrel v plnej sile a my - plny očakávania - dorazili k peknému, udržiavanému bazéne. Rozhodili sme uteráky na vyhriatu trávu a všetky tri - ja, monča a Verča - sme sa poležiačky zbavili zbytočných zvrškov, aby sme slnku uvoľnili cestu k našim mladým, štíhlym a dychtivým telám. Ja mala svoje ružové bikiny s leskom, Verča žlté plavky, zvýrazňujúca jej plný dekolt (holt, príroda ju tu nešetrila), monča v bielej, zato čertovsky sexi súprave.

Nasadili sme si slnečné okuliare a jaly sa okukovať matroš, ktorý sa promenádoval na dohľad. Hneď sme sa zhodli, že pohľad na obrysy mužstvo skoro všetkých vyhrievajúcou sa panáčikov nám zakrývajú a kazia - väčšinou čierne - bermudy. Výsledný dojem teda nebol nijako závratný. Ako na každom malom kúpalisku na tejto zemeguli sa aj tu producíroval vyšportovaný frajeri rovnako ako páni s nejakým tým kilom navyše a tlupou hlučných prírastkov okolo.

Kanec ZO SEVERU

A potom sme ho uvideli. Zostupoval po schodoch z reštaurácie a moje oči ihneď zmagnetizovaly jeho biele plavky - boxerky. Mal mužné, severské črty, modré oči, starostlivo vypracovanú hruď a na bruchu mu hralo vlnobitie svalov, z ktorých mu do plaviek vstupoval úzky prúžok svetlých chĺpkov.

Kráčal smerom k nám a mne sa tajil dych ... Ihneď som dievčatá upozornila, že sú - na rozdiel odo mňa - zadanej a ich chlapci sa majú navyše objaviť každú chvíľu. K nášmu prekvapeniu aj radosti si roztiahol uterák hneď vedľa nás. Asi desať minút sa od našich troch uterákov ozývalo dievčenské rozpustilej dievčenské chichotání, ako to už býva, keď sa hneď vedľa uvelebí chlap takého formátu. Guráž ani sebavedomie mi rozhodne nechýba. A tak som som ho za chvíľu požiadala o namazanie chrbta. Uculil sa, privolil a za pár minút už schladila môj chrbát prvá vrstva opaľovacieho krému, ktorú nežne a skúsene roztieral po mojej teplej koži. Nebudem zastierať, ako elektrizujúca jeho dotyky boli.

A potom som zmeravela, ako by som dostala facku ... Na prstenníku jeho ľavej ruky žiaril snubný prsteň. Tie asi nebudeš ten pravý na ukojenie mojej 4měsíční sexuálnej abstinencie, ako som dúfala, povzdychla som si v duchu. Ale bavili sme sa ďalej a ja zistila, že Tomáš, tak sa volal, je úžasný a navyše novopečený otec.

IDE SA NA DRINK!

Dievčatá sa medzitým vytratili za svojimi chlapcov a ja zostala s Tomášom sama. Navrhol sám, že by sme sa mohli ísť schladiť na terasu reštaurácie nejakým drinkom. Bol úžasný spoločník a zabávač. Naši konverzáciu narušilo až volanie prírody. Vydali sme sa teda na toaletu a rozdelili sa tak, ako kázal obrázky dievčatka a chlapčeka na dverách. Na WC som okrem iného zistila, že ma rozhovor s Tomášom celkom vzrušil. Rozhodne to nebola len voda a pot, čím zvlhol spodný diel mojich plaviek ...

Vychádzam z kabínky a vedľa umývadla stojí on. Stál tam opretý vo svojich úžasných snehobielych plavkách. Nenechala som sa vykoľajiť (\'Si predsa ženatý!\', Okríkla som ho v duchu) a normálne si začala umývať ruky. Chvíľočku ma len tak pozoroval, potom ku mne pristúpil zozadu a pritlačenou k umývadlu mi začal bozkávať krk ...

NEZABUDNUTEĽNÉ DIVADLO S malým gašparkom

Nezmohla som sa ako na tiché stonanie a občasný pohľad kontrolujúce, či niekto nejde. Jednou rukou hladil moje blonďavé vlasy a druhou masíroval má mladá prsíčka.

"Chcem Ťa," zašepkal mi do ucha a už si ma odvádzal do prezliekacie kabínky, ktorá bola pár metrov vedľa. Nepozorovane sme do nej obaja vkĺzol a tým sa ocitli v úzkom priestore, ktorý vyplňovala iba naše nadržaná tela.

Nebolo teda moc priestoru ani času - kedykoľvek nás mohol niekto odhaliť. Aj tak mi to nedalo a vzhľadom k mojej chute na sex som, ešte ako do mňa vnikol, jednoducho musela ochutnať jeho, k môjmu prekvapeniu, nie príliš veľký penis. Asi poznáte, aké to je mať zrazu v sebe, priamo v ústach, niečo, po čom 4 mesiace prahnete, o čom každú noc snívate.

Tento pocit moci mi dovolil vychutnávať len chvíľu. Schmatol ma, otočil zadkom k nemu, odhrnul spodný diel plaviek a vrazil mi svojho vtáka dovnútra. Po štyroch mesiacoch sa mi to veľmi páčilo. Možno práve jeho menšie proporcie ma ušetrili bolestí, ktoré by mojou málo zvyknuté mušličke uštedril väčšie macek. Celý sex netrval dlho, snáď ani nie osem minút, ale stálo to za to. Keď som začala cítiť, že bude, radšej som si kľakla a nechala ho vycákat do mojej roztvorené pusina. Bolo toho toľko, že som nestačila prehĺtať a semeno sa mi valilo cez pery a bradu až dole k zemi. Chudák ten, kto sa po nás šiel prezliecť zrovna do téhle kabínky ...

ZÁVER

S Tomášom sme sa rozlúčili hneď pred kabínkou a sľúbili si, že sa tu na kúpalisku v Bolatice, kam on chodieva pravidelne, ešte určite stretneme. Toho leta však prišli ťažké búrkové mraky as nimi aj dážď, ktorý schladil vyprahnutú pôdu aj moje horúce, hriešne myšlienky. Na kúpalisko už som sa nakoniec nedostala, ale uvidíme - treba sa nám znova pošťastí tento rok ...

Rýchlovku v prezliekacej kabínke


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky