Pomôcky pre tantra masáž

Tantra masáže patrí medzi najúčinnejšie erotické masáže. Dokážu odplaviť stres a priniesť uvoľnenie, vzrušenie, zakončené masáží erotogénnych zón a orgazmom. Viete však, že túto masáž si môžete dopriať aj doma?


Tantra masáže

Tantrické masáže dokážu odplaviť nielen stres. Odvedú vás otvorenými dverami priamo do ríše zmyselnosti, dotykov, masáží, aj neskutočné nehy, ktorá vás pomaličky ponesie na krídlach lásky a šťastia, az rúk partnera vám dá darček zakončenie nádherným zážitkom orgazmu. Áno, tantra masáže vás privedú až tam. A môžete ich poskytnúť svojmu partnerovi doma, priamo vo vašej spálni alebo na mieste, ktoré je vám obom príjemné. Postačí zakúpiť si k tomu potrebné pomôcky v podobe pierok, masážnych rukavíc a vonných olejov.

SHUNGA oleja

Patrí zrejme medzi najkvalitnejšie masážne erotické oleje vôbec. Ich zásluhou je masáž úžasnou erotickou predohrou, ktorú nemôže nič, ale naozaj nič nahradiť. Masážne oleje SHUNGA dokážu spríjemniť erotické zážitky každej generácii. Začiatočníci ich zásluhou získavajú nezabudnuteľné skúsenosti, skúsení obohatenie a zintenzívnenie sexu, a tí najskúsenejší zásluhou olejov SHUNGA na erotické zážitky nedajú dopustiť. Oleje SHUNGA krásne vonia, dobre sa rozotierajú a výborne kĺžu. Sú ponúkané vo veľkom 250 ml veľkom balení, ktoré vydržia 10 až 15 masážou celého tela. Olej je hustý a trvanlivý. Aj po otvorení vydrží veľmi dlho bezo zmeny. A ešte jedno plus. Tieto oleje je možné použiť ako veľmi kvalitný lubrikačný gél. Výhodou olejov SHUNGA je aj to, že na nich nevznikajú žiadne alergie. Sú totiž čisto prírodné.

Výber olejov SHUNGA

  • Euphoria, v preklade eufória má nádhernú kvetinovú vôňu, ktorá je príjemná a práve pre svoju vôňu patrí k najžiadanejším.
  • Sensation, znamená vzrušenie, vnímanie a nádherne vonia po levanduľu.
  • Stimulation, česky podnet, stimulácia a príjemná ovocná vôňa broskýň.
  • Excitation, teda vzrušenie, dráždenie a pomarančová osviežujúca vôňa.
  • Libido, čiže pohlavný túžba, ktorú prináša vôňa exotického ovocia a ktorá patrí medzi veľmi žiadané.
  • Desire, to je túžba zmierlivo sladkastú typickou vanilkovou vôňou.
  • Passion, vášeň s vôňou jablka vás dostane do krásneho rozpoloženie.
  • Aphrodisia, to je sexuálna túžba a nádherná vôňa rozkvitnutých ruží.
  • Romance, to je romantika s šampanským a jahodami.

 

Pierka ako pomôcka pre masáž

Najčastejšie sa na ich výrobu používa pštrosie perie. To preto, že toto perie je jemné, príjemné a dokáže skvelo stimulovať. V tantrickej masáži sa pštrosím perím hladí, šteklí, jemne stimuluje až k dokonalému uvoľneniu. Perie môžete kúpiť ako jedno veľké pero, alebo spracované v luxusnej vejár, ktorý tantrickú masáž ozvláštni a masírovaného skvele uvoľní. Samotné perie je rôzne veľké, av mnohých farbách.

Sady pomôcok pre tantrické masáže

Tantrická masáž má svoje pravidlá. Zásluhou toho dosiahne Masírovaný maximálneho uvoľnenia. Pre dokonalú masáž môžete zakúpiť sadu masážnych pomôcok. Tá obsahuje masážne perie, rukavice a olej, podľa vášho výberu. Celá sada môže byť aj vo vami zvolenom sfarbenie a vôňu.

Pomôcky pre tantra masáž


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky