Perverz v manželstve

Švédsky lekár Lars Ullerstam pred rokmi vyhlásil, že najlepší terapiou Perverz je spojenie ľudí s komplementárnym deviácie - teda manželstvo sadistov s masochistkou, Voyeur s exhibicionistka atď I keď bola táto poznámka vyslovená napoly žartom.


Obsahuje viac ako zrniečko pravdy

Najdôležitejšie je úprimnosť pred manželstvom. Obaja partneri by mali vedieť, do čoho sa púšťajú. Mali by žiť určitú dobu spoločne, aby zistili, čo od nich bude takéto manželstvo vyžadovať.

Švédsky lekár Lars Ullerstam pred rokmi vyhlásil, že najlepší terapiou Perverz je spojenie ľudí s komplementárnym deviácie - teda manželstvo sadistov s masochistkou, Voyeur s exhibicionistka atď I keď bola táto poznámka vyslovená napoly žartom, obsahuje viac ako zrniečko pravdy. Najdôležitejšie je úprimnosť pred manželstvom. Obaja partneri by mali vedieť, do čoho sa púšťajú. Mali by žiť určitú dobu spoločne, aby zistili, čo od nich bude takéto manželstvo vyžadovať. Americká ženská lekárka Barbara Brossová opisuje vo svojej knihe pre ženy Medové týždne - a čo ďalej?, Čo sa môže stať, keď chýba úprimnosť: "Pozrime sa späť na tvoju svadobnú noc. Predpokladajme, že si jednou z tých obdivuhodných žien, ktoré cudnosť nielen hlásajú, ale aj podľa toho konajú. Patríš k dievčatám, ktoré odmietajú pohlavný styk pred manželstvom

Tvoj muž je rovnaký

Nikdy na tebe nevyžadoval niečo nevhodné. Je šarmantný, zdvorilý, dobre vyzerá, je duchaplný a úspešný. Je to ideálny manžel. Teraz ste sa vzali a ty s ním môžeš pokojne do postele. Čo sa však stane? Ten chudák je úplne impotentný. Nielenže nedosiahne ejakulácie a orgazmu, ale nepodarí sa mu ani erekcie. Čo teraz? Po všetkom tom premáhanie, ktoré si musela podstúpiť, aby si odmietla iných mužov, ktorí s tebou chceli spať, po všetky disciplíne, ktorú si si uložila k potlačeniu vlastnej túžby, ti zrazu nepomôže zbaviť sa cenného panenstvo, ktoré si si schovávala práve pre neho. A potom, po mnohých slzách na oboch stranách, sa prizná, že je homosexuálny, ale chcel by sa toho zbaviť. Chcel by byť, normálne `. Váži si ťa. Zbožňuje ťa. Nie si ako ostatné dievčatá, ktoré chcú muža hneď znásilniť, keď je vyvezie na piknik. Nie, ty si milá a dobrá a čistá. Musíš s ním mať trpezlivosť, bude sa veľmi snažiť. Vie, že sa dokáže zmeniť, keď s ním budeš mať trpezlivosť.

Čo teraz?

Po prvom otrase asi urobíš presne to, o čo ťa žiada. Budeš s ním mať trpezlivosť. Pokúsiš sa urobiť z neho muža. K tomu sa musíš správať tak, ako by si bola muž. Buďto ho budeš masturbovať alebo budete vykonávať fellatio alebo pedicatio. Ak bude tvoja náklonnosť skutočná a tvoja výdrž veľká, urobíš ho nejako šťastným. Vzdá sa svojich mužských partnerov a zostane ti verný. Určite ťa nebude podvádzať s inou ženou. Ale čo bude s tebou? Budeš šťastná? "

S veľkou pravdepodobnosťou nie

Existujú však výnimky. A dr. Brossová tiež niektoré opisuje: "Spoznala som ženu, ktorá našla v takom manželstve dokonalé naplnenie, a to natoľko, že si po smrti svojho prvého muža nemohla zvyknúť na normálne manželstvo. V inom prípade dovolila žena svojmu mužovi, aby si priviedol iného muža a vykonávali pohlavný styk v troch. Nakoniec sa stala natoľko závislá, že nedokázala mať úspešný pohlavný styk s, normálnym `mužom.

To sú však výnimky

Priemerné manželstvo tohto druhu sa rozpadne, aj keď si adoptuješ dieťa alebo budeš mať dokonca vlastný. Niektorí homosexuáli sa zvlášť snaží, normalizovať `manželstvo plodením potomkov, aj keď je pre nich súlož so ženou veľmi odporná. To vedie k dvom otázkam. Po prvé: čo je za týchto podmienok normálne? A za druhé: čo by si robila, keby si bola na mieste muža?

Zoberme najprv druhú otázku

Tento prípad je dôležitý a rovnako častý ako homosexualita u muža. Čo by mala robiť žena, ktorá sa cíti byť, anomálne `? Má sa vydať, alebo nie? Existuje len málo žien, i lesbických, ktoré nechýba deti. Mala by si sa vydať, aby si mohla mať deti, aj keď vieš, že ťa priťahujú predovšetkým alebo iba ženy?

Neexistuje odpoved \'s všeobecnou platnosťou. Závisí to na tebe a tiež na mužovi. Jedno je však isté: nemala by si robiť to, čo robil homosexuálne muž s tým cudným dievčaťom. Nemala by si skrývať pravdu až do uzavretia manželstva. Mala by si to muži povedať vopred. Existujú muži, ktorí sú ochotní a dokonca túži po tom, vziať si lesbickú ženu. To je najväčšie prekvapenie, s ktorým sa človek stretne, keď sa zaoberá týmto problémom, o ktorom zatiaľ bolo napísané tak málo. "

Vo všetkých týchto prípadoch je nutná predmanželská otvorenosť

Je potrebné aj vtedy, keď jeden z partnerov trpí určitou pomerne neškodnú deviáciou, napríklad habituálnej masturbáciou. Dr Brossová hovorí: "Aj tu závisí všetko úplne na mužovi, ktorého si si vybrala. Niektorým mužom to nevadí. Niektorí to dokonca považujú za vzrušujúce. Niektorí ženu radi masturbujú alebo sa na ňu pri tom pozerajú. Je to ale veľké riziko. Ľudia, ktorí často masturbujú, sú len zriedka schopní zvyknúť si na normálny pohlavný styk. Žena môže mať pohlavný styk pred, po alebo aj počas onanovanie, ale bez onanovanie si vystačí len výnimočne. To môže robiť pre mnohých mužov manželský život nemožným. Preto tu môžem radiť rovnako ako v ostatných prípadoch: Vyberaj si svojho muža veľmi starostlivo a ži s ním určitú dobu pohromade, aby si zistila, či je ochotný brať ťa takú, aká si. "

Existujú iné, vážnejšie anomálie, ktoré nedokáže znášať ani ten nejtrpělivější, nejsoucitnější alebo podobne cítiaci muž. Exhibicionizmus je u žien vzácny, ale vyskytuje sa. Exhibicionista, muž alebo žena, nachádza v manželstve sexuálne uspokojenie len zriedka. Aj keby bol manžel voyeur - to znamená muž, ktorý radšej prihliada, ako sa zúčastňujú - nedosiahne žena dostatočného uspokojenie, keď sa pred ním bude predvádzať. Chce sa predvádzať cudzím mužom. V lekárskej literatúre existujú prípady spojenia Voyeur s exhibicionistka, kedy obaja dosiahli pomerne vyrovnaného pohlavného života. To sú však len výnimky.

Niektoré anomálie sú tak závažné, že pre nich nie je v manželstve miesto

Napríklad Nekrofília, posadnutosť ľudí, ktorí môžu nájsť uspokojenie iba v jednostrannom pohlavnom styku s mŕtvymi. Je však prekvapujúce a nikdy to nebolo v lekárskej literatúre dostatočne zdôraznené, koľko neškodných "perverziou" sa ukrylo za pláštik normálneho manželstva. Mnoho "Pervert" by mohlo byť uchránené pred pred obťažovaním iných, pred zatknutím, súdnym procesom a trestom, pred celoživotným liečením terapeutov a neurology alebo pred umiestnením v ústavoch pre duševne chorých, keby našlo chápavého životného partnera.

Preto sa stále znovu naskytá pre sexuológiu otázka, či nie je najlepšie terapiou pre Perverz láska alebo manželstvo, ktoré uzavrú obaja partneri s plným vedomím toho, čo je očakáva

Musíme skutočne považovať všetky rokovania, ktoré sa odchyľujú od správanie väčšiny, za "nezdravá" len preto, že sú podľa štatistiky "anomálne"? Nemali by sme sa najprv pokúsiť nájsť pre takéto vzory odchylného správania miesto tým, že je spojíme s doplňujúcimi potrebami? Žiadny výskum sa doteraz nezaoberal stanovením rozsahu, v ktorom sa sexuálnej túžby v rôznych spoločenských formách navzájom dopĺňajú. Predstava Larsa Ullerstama, že spoločnosť by mohla dodávať to, čo potrebuje, preto znie absurdným spôsobom rovnako optimisticky ako idea raného teoretika voľného obchodu o prirodzenej rovnováhe medzi ponukou a dopytom. Ale pretože sa ľudstvo ako celok vždy skladalo z približne rovnakého počtu mužov a žien, dá sa predpokladať, že aj sexuálne potreby sa budú vyvíjať v súlade so schopnosťou ich uspokojenie. Či sa to týka malých skupín obyvateľstva rovnako ako veľkých, alebo aká veľká musí byť skupina, aby si požiadavky navzájom zodpovedali, to je otázka, ktorá by mala byť ešte preskúmaná.

Perverz v manželstve


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky