Otec mojej najlepšej kamarátky

Raz som sa u kamarátky pozerala na televíziu, len tak sme sa rozprávali a ja si všimla, že na mňa jej otec (ako obvykle, keď som ju navštívila) zíza. Sedeli sme na gauči a on na kresle proti nám čítal noviny, ale kedykoľvek som sa na neho pozrela.


Letmo ma sledoval a usmieval sa na mňa

Ja sa na neho usmievala tiež, po pravde mi jeho pohľady vôbec nevadili a ja si ich užívala. Dnes som na sebe mala peknú džínsovú sukňu, modrú blúzku s gombíkmi a krajkované podprsenku, ktorá naozaj len ťažko zakrývala moje bradavky. Linda mi občas hovorila, že si myslí že na mňa má jej otec zálusk; vraj sa na mňa často pýta. Sedela som so skríženými nohami, keď som zdvihla hlavu a naše pohľady sa stretli; usmiala som sa a pomaly dala nohy od seba. Nechala som ich málinko roztiahnuté, iba tak, aby si toho Linda nevšimla a jej otec sa na mňa usmial, pozrel sa tam a potom späť do očí.

Hanblivo som sa zachichotala

Potrebovala som, aby Linda na chvíľu odišla, požiadala som ju teda o pohár vody. Jej odchod mi potom umožnil pohovoriť si s jej otcom. Ešte trošku som roztiahla nohy a spýtala sa pána Suchého, ako sa má. "Keď si tu tak vždy dobre," odpovedal chvíľu potom, čo s úsmevom pozoroval môj rozkrok. Zaklonila som sa dozadu a pretiahla sa, čím sa mi blúza pritisla na hruď a ja mu poskytla jedinečnú možnosť uvidieť obrysy mojich bradaviek. "Pán Suchý, vy ste tak sladký," vyhlásila som, zatiaľ čo jeho oči prechádzali z môjho poprsia ku klinu. Opäť som viac roztvorila nohy a tentoraz si bola istá, že môže vidieť moju štrbinu, keď v tom som začula Lindinou kroky. Posadila som sa normálne a škodoradostne chichotali sa, keď vošla dnu. Opäť sme nejakú dobu hovorili, keď v tom som dostala nápad. Ospravedlnila som sa, že musím ísť na záchod a keď som sa vrátila, posadila sa s roztiahnutými nohami. Jeho výraz, keď zistil že nemám nohavičky, ma skoro rozosmial. Keď sa Linda nepozerala, naznačila som mu, nech ide do kúpeľne. Najprv ma nepochopil, ale po niekoľkých pokusoch sa zdvihol a odišiel. Keď sa vrátil, akoby mimochodom si pohladil kapsu; v kúpeľni som mu nechala darček - svoje nohavičky. Linda by sa asi zbláznila, keby si všimla, ako si hraju s jej otcom, ale my obaja sme si to užívali. Začalo byť neskoro a vzhľadom k tomu, že som u nich dnes prespávala, išli sme všetci do postele. Pán Suchý ma uložil do izby pre hostí a ja, z celého dňa unavená zaspala počas minúty. Neviem ako dlho som spala, keď ma prebudilo zavrzání dverí - vošiel Lindin otec. Ležala som neprikrytú na bruchu a on si ku mne sadol a položil mi ruku na zadok. Zišiel s prstami trochu nižšie a začal mi hladkať kundičku. Keď jeden prst vsunul dovnútra, ľahko som zavzdychala. "Takže si hore?" Spýtal sa a ja mu odpovedala ďalším vzdychnutím. Otočil ma na chrbát a začal do mňa prenikať dvoma prstami. "Pekne si zvlhla, určite chceš aby som ti ho tam strčil, čo?" Pritom mi prsty zastrčil čo najhlbšie mohol a ja sa urobila. "Ešte jeden prst vydržíš, však?" Narážala som na jeho ruku a keď ma doviedol k ďalšiemu orgazmu, vytiahol prsty a začal mi hladkať prsia. Vytiahla som mu ho z nohavíc a on mi povedal, nech ho vyfajčím. Bez jediného slova som ho vzala do pusy. Bolo to celkom príjemné, evidentne mu robilo dobre, keď som okolo jeho vtáka krúžila jazykom. Po chvíli som prestala a vsunula si ho tak hlboko, až sa má tvár dotkla jeho ochlpenia. Pomaly som odťahovala hlavu a nechala ho vykĺznuť z mojich pier. "Toto sa vám páčilo, že áno?" "Áno, urob to prosím znova ..." Opäť som ho vzala do pusy a on začal pomaly prirážať. Natiahla som ruky a položila mu ich na zadok a pridržovala ho. "Míšo, už budem, nechaj ma vystriekať sa ti do pusy." S jeho penisom stále medzi pery som zastonala krátke "áno".

Chytil ma za hlavu a prirážal ešte rýchlejšie a za chvíľu som zacítila, ako mi jeho spermie prúdi n jazyk

Mala som plnú pusu a to mi ešte kopa stiekla po brade! Hltala som ako najrýchlejšie to išlo, ale nezdalo sa, že by prestával striekať. Po chvíli však ustal a ja si zotrela zvyšky z tvárí a prehltla ich tiež. Pozrela som sa mu do tváre keď v tom ma prekvapil oznámením: "Niekoľkokrát sa mi snívalo o tm, že ma fajčíš, ale toto bolo lepšie ako všetky moje sny ..." "Mám ťa rád," povedal mi po chvíli, keď mu opäť stvrdol . A ja sa zase robila niečo čo by som nemala - práve som sa chystala pichať s otcom svojej najlepšej kamarátky. Nechala som ho vykĺznuť z pusy a položila sa na posteľ s roztiahnutými nohami. Natiahol sa a zložil mi nočnú košeľu a nechal pri tom chvíľu ruky na mojich prsiach. "Hmm, tak pevná ..." vzdychol. Nadvihla som boky v očakávaní, ale on bol zabraný do mojich pŕs. Natiahla som sa pre jeho kolík a jednoducho mu oznámila: "Toto chcem cítiť vo vnútri." Konečne prestal venovať pozornosť mojej hrudi. Bola som tak vlhká, že sa do mňa dostal jediným prírazom. Skoro som zakričala a on mi zakryl pusu. "Ticho, aby si niekoho nezobudila ..." Dala som mu ruku preč a pobozkala ho. Vášnivo môj bozk opätoval. Pritiahla som si nohy k pŕs a on sa tak dostal o niečo hlbšie. Cítila som ako vlhnem ešte viac a obtočila som nohy okolo jeho tela. Natočil sa, aby si mohol ľahnú a ja som bola nad ním. Na malú chvíľku zo mňa jeho vták vykĺzol, ale ja ho rýchlo strčila späť. Bol celý mokrý od mojich tekutín. Sedela som na ňom a narážala; cítila som jeho ruky, ako dráždi moje bradavky. Strašne ma to vzrušovalo a on vedel, že som jeho. Naklonil sa ku mne a objal. Prirážal som tak rýchlo ako to len šlo a skoro som cítila, ako do mňa strieka. Opäť som ho dlho pobozkala, a snažila sa sťahovať svoju pičku, aby som z neho vytiahla všetko do poslednej kvapky. Pomaly som oddelila svoje pery od jeho; položil sa vedľa mňa a jemne ma hladil po zadku. Pozrela som sa mu do očí a povedala "ďakujem ..." "Nie, to ja ďakujem," povedal, "ale radšej už pôjdem." Ešte som ho niekoľkokrát pobozkala, než sa obliekol. Potom mi ešte povedal: "Možno by si tyhle chcela staré, niečo som ti na nich nechal," a podal mi moje nohavičky. Vzala som si ich, boli celé mokré od jeho semena. Potom som takmer okamžite zaspala. Ďalšie ráno sme sa na seba pri raňajkách usmievali, aby Linda nič nepoznala a keď už som mala odísť, ešte raz som ho v nestrážený okamih pobozkala. Sľúbila som mu, že sa ešte uvidíme ...

Otec mojej najlepšej kamarátky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky