Oslava MDŽ

Bol ôsmy marec roku 1987 av práci v kultúrnej miestnosti prebiehala oslava MDŽ. Alkohol tiekol prúdom, postupne vydaté ženy odchádzali k svojim žiarlivým manželom a večer už zostalo len pár vytrvalých jedincov.


Práve ma v kole vytáčal jeden z kolegov, síce ženatý, ale ja ho tajne milovala a pretože sme boli obaja z tanca celí spotení, išli sme sa pred budovu ochladiť.

Pred budovou stálo auto a kolega k nemu odišiel. Chvíľu sa bavil s vodičom a zrazu pri mne stáli 2 muži a vliekli ma k autu. Jačala som, aby ma nechali, ale ako som sa spamätala, sedela som na zadnom sedadle az každej strany si ku mne prisadli ti dvaja neznámi. Kolega už sedel vedľa vodiča a vzďaľovali sme tmou do neznáma. Tí dvaja ma začali obchytkávať a keď som sa bránila strhli zo mňa šaty a ja sedela len v nohavičkách av podprsenke.

Ukáž nám kozy zareval jeden a keď som odmietla, vytiahol z vrecka vreckový nôž a podprsenku uprostred koziček rozrezal

To isté urobil s nohavičkami a už sa na mňa obaja štveral. Jeden mi surovo zasúval do suchej kundičky prsty a druhý hrubo prohmatával mojej kozičky. Kričala som, nadávala, plakala, ale len sa všetci smiali. Neviem ako dlho sme išli, ale zrazu sme po poľnej ceste prišli k nejakej chatke a už ma nahú tiahli do chaty. Hodili ma na zem a pretože som sa stále bránila, jeden ma chytil za ruky (pred tým si ale stihol vytiahnuť z nohavíc hrubého čuráka, ktoré ho mi narvala do pusy), dva mi roztiahli nohy a pevne ich držali a kolega, ktorý sa medzi tým vyzliekol si pomaly naháňal stoporeného čuráka v ruke a priklakol k mojej kundičke.

Ty máš ale medzi nohami Boubínsky prales povedal a surovo ma ťahal za chlpy

Kričať som nemohla, pretože v puse mi jazdil tučný čurák a aj keď som sa snažila klásť odpor nebolo mi to nič platné a už sa do mojej kundičky zasúval mohutný chvost.

Mrdali ma do pusy a kundičky, všetci sa neustále smiali, muchlovali moje kozičky a ja len ticho plakala

Zrazu som cítila ako mi do pusy začala striekať horká tekutina, ktorá mi dvíhala žalúdok, ale nebolo vyhnutia, musela som to prehltnúť. Prvýkrát v živote som hltala semeno a chcelo sa mi z toho zvracať. Konečne ho z mojej pusy vytiahol a povedal, fajčí dobre čubka. Odišiel k mojim nohám a vystriedal kamaráta v držbe. Ten do mojej pusy zašiel so svojím čurák a zachádzal mi hlboko do krku. Dávila som sa, ale neprestal. To už ale kolega vystriekal moju kundičku a vystriedal ho posledný z násilníkov. Mal z nich najväčšieho čuráka a ja myslela, že ma snáď rozpolia. Máš tesnú kundu ty suka, za chvíľu ti ju pekne vykropíte.

To už ale striekal chvost do mojej pusy a ja rýchlo hltala, aby som náhodou nezažala zvracať

Aj posledný striekal do mojej kundičky a zostal na mňa ležať a začal cmúľať moje bradavky. Niekoľkokrát sa do nich zahryzol a ja kričala ako blázon. Len RVI, aj tak ťa nikto nebude počuť. Ani som si neuvedomila, že dvaja, ktorí mi držali nohy boli preč a práve sa vracali s bielizeň šnúrou. Odvádzali ma hore do spálne, kde bola stará kovová posteľ ku ktorej ma priviazali. Ležala som tam s roztiahnutými nohami i rukami a kolega sa u mňa objavil s fotoaparátom na ktorom bol upevnený blesk. Fotil mi kundičku, ktorú mi vždy niektorý rôzne rozťahoval a prstil a detailne fotil mojej rozliatej kozičky s trčiacimi bradavkami.
Tak a máme to. Či len cekneš, rozvěsím tvoje fotky po podniku. Potom ma rozviazali a postupne sa na mňa striedali a kolega stále robil fotky, na ktorých som dokonca spolupracovala (samozrejme, že nedobrovoľne). Potom sa jeden z nich (zrovna s tým najväčším čurák) rozhodol, že pokorí moju prdel. Revala som, že som to tam ešte nikdy nerobila, ale opäť sa len smiali a pokrikovali, že konečne spoznám čo sa slasť. Kľačala som s VYŠPÚLENÉ prdelkou, ktorú mi zatiaľ promazával semenom z kundy a keď ho do mňa začal zasúvať, začala som nepríčetne revať a jeden z nich mi upchal pusu vtákom a šukal ma s ním ako šialenec.
Cítila som mravčenie v podbrušku a začala sa prirážať na tučný chvost. Vidíš ty kurva, začína sa ti to páčiť čo. Vrahovia jej ho niekto do kundy, zakričal a už sa podo mňa vsunul kolega a napichol si ma na chvost.

Práve som hltala ďalšie semeno, takže som nemohla ani kričať, ale keď sa mi konečne uvoľnila pusa, nevydala som ani hlásku, len som podivne chrčal

Povedz, že sa ti to páči ty suka! Neee kričala som, ale pretože do mňa nemilosrdne bili svoje chvosty a ďalšie mi štípal do rozbolavělých bradaviek, radšej som kričala, anooo, páči sa mi to. Konečne sa obaja vystriekali a si ľahli vedľa mňa. Kolega sa mi prisať k ústam a snažil sa mi zasunúť jazyk do pusy, chvíľu som sa bránila, ale premohol ma a surovo sa zahryzol do môjho jazyka.
Cítila som sladko v ústach a radšej som začala spolupracovať. Bozkávali sme sa ako milenci a opäť som postrehla záblesky, ako kupovali ďalšie fotky. Jeden priniesol fľašu s pitím a nútili ma, aby som sa napila. Keď som odmietla, otvorili mi pusu a liali do mňa slivovicu, pri čom som sa skoro udusila. Čo sa dialo potom si už nepamätám.

Prebudila som sa vo svojej garsónke a vedľa mňa spal môj kolega

Keď som sa chcela vytratiť z postele chytil ma za ruku, strhol späť na posteľ a do pusy mi tlačil mäkký chvost. Začala som mu ho cmúľať a čurák v mojich ústach narástol opäť do úctyhodného rozmeru. Potom mi kolega mrdal kundu a ja dokonca dosiahla orgazmus. Keď sme sa vykúpali a naraňajkovali, povedal kolega, že dúfa že budem rozumná a asi za dva dni mi priniesol balíček.

Boli to fotografie z chaty. Bolo to hrozné

Museli na mňa pekne vyčíňať. Detaily s pindou z ktorej vytekalo sperma, spermie na mojom tvári, ktoré som dokonca labužnícky oblizovala, fľaša sa slivovicou zarazená hlboko v kunde a dokonca aj v prdelce.
Myslím, že to bolo nejnechutnější porno, ktoré som v živote videla. Asi po roku som si našla na inzerát prácu na Morave a odsťahovala sa. Neskôr som sa tu vydala. Mám dobrého manžela a 2 krásne deti, ale na tú noc hrôzy do smrti nezabudnem.
Kolega, ktorý vlastne všetko zinscenoval už nie je na tomto svete, asi 10 rokov po mojom odstěhování sa zabil pri autonehode a ja do dnešného dňa hovorím, že to bol trest za to čo mi urobil.

Oslava MDŽ


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky