Kámošky

Od mala sme vyrastali so sestrou bez akychkolvek predsudkov a ostichu jeden pred druhym.Nasi rodicia normalne chodili nahy, ked si to rozdával, tak sme vedeli čo robia, VUR sestrov sme byvali v jednej izbe a nahota bola bezna, ziadne skrývaním sa.


Ked sa ten druhy vyzliekal, ALEBO neake spehovanie

Ked som mal asi Trinásta, tak som sa mami opytal, ze ci sa normalne robi krik ked si to rozdavaju s otcom, a ona mi kludne odpovedala "Milacik, Manželia si nerozdavaju, Manželia sa milujem a Súčasti milovaním je hľa pohlavný styk a kazdy ho prežíva inak.Aj Jana ma Medzi nohami susurku ako ja a ty mas vtacik Ako ocino.

A ked sa dvaja maju radi, tak pulovr ich pohlavné orgány sa spoja a pritom prezivaju rozkos a kazdy sa pri tom chova inak

A my s ocinom si to užívam, čo Nakoniec raz sam spoznas. "Po TEJTO debate som mal mamu este radsej Ako predtym.O neake styri roky neskor som isiel s kupelke, samozrejme holy a utieral som si vtaky, ked som vosiel do izby a tam moja sestra s kamoskou jar bolí uplne palice a maznali sa s muslickami.Ked som to videl tak som na sekundu Zostal Zaradené, ale moj vtaky Vyletel Riadne hore.Jara sa zarazila, ked som ich tak načapali a moj Klat Riadne Vyletel, ale Jana ju rychlo umravnila, ze u nas je to normalne chodiť holy a ma neraz stoji vtaky a obcas si ho honim, aby sa mi ulavilo.Jara sa pousmiala a chytila ​​ma za vtaky. "Janka moc by ti prekazalo, keby som brácha trochu pohonila vtaky, aby som sa odbavila?" "Co sa pytas, Riadne mu ho vyfajci a poriadne výhony!" odvetila Jana a obe zacali okolo mojho vtaky kruzit jazýčkov a maznali sa s nim a pekne honili.Ja som si pochutnávali na ich puckas a prskach.Jane som neraz pomohol prstamia a jazykom a tak som to bral normalne, ale Jara dodala tomu osobitne atmosferu a ja som zatuzil pretiahnuta ho mušličky a Riadne ju vymrdat.Dievcence bolí Riadne rozjarení a pekne si ma ulozili na posteľ a chodili po ma holý tela a nechali sa lizat a prstkovat a ma naháňali a fajcil vtaky. "Sprav ju" sucho prehodila Jana a prevalil Jaru na chrbat a roztiahla ho nohy a mna zdrapla za vtaky a pritiahla ho k Jarinej muslicke.Bola rednú mokra a zerava.Nemeskal som a Riadne to do Jari vrazil.Zrevala a pretiahla sa dozadu a na okamih zostały Ako obarena.Aj Jana sa zarazila a iba povedala "Ty si este panna?".

Jara odvetil, ze ano a dodala "Mala som to povedat, ale som rada, ze to mam za sebou

" A po krátkej prestávky sme sa opát Riadne rozbehli.Jara prežilo prvy orgazmus s vtakom a ziarila radostov.JAna ho vosla prstami do ritky a dráždil mi tam vtáky, čo Jarka naštartovalo do dalsieho čísla.A užívali sme si Riadne dlho.Ked som bol ale po piatom vystrek tak som trochu ochabol a Jána zacala dobrdzat "Teraz ked chcem, aby si aj mna odblanil tak sa ti nepostaví. Jari preťahovali cely vecer a mna necháš pannou? "" Čo si nepovedalo, ze aj ty si panna? Ved si sa robila, Ako keby tá pretiahol regiment! Mohla som ti ho prenechat! "Ozvala sa Jarka, ktora mala tiez toho dost.Jana bola ale Riadne rozdivena a tak doslova sypela od jedu, ze som odblanil Jari a ju nie.Obe sa pohladom dohodli, ze ma budem mazanie a masirovat.Ich ruky a usta bolí uzasne a netrvalo dlho a vtaky mi stal Ako klat.Ked som cecal Jarkynu Pucku, ani som nezbadali ako sa bleskove nastokla Jána. "Neblázni, nebudem odblanovat sestru". Ale bolo to marne, uz bola nastokneta az po vajcia a chvel sa strachom, bolesťou a stastim.Ked sa odblanila, zorbehli sa obe na plné obrátky . Tentoraz Jarka strčila prsty do Jankinej ritky a tak mi naháňala vtaky, ze som myslel, ze sa zblaznim.Jana Reval stastia. Ked sa spravila, vymenili sa a pokračovali sme este dlho v divoceni.Nakoniec sme sa okupali spolu a Jarka sa Supl do mojej posteli.Ja som si Lahola viedla naj. "Tak vy sa budete v noci naháňať a mna odstrcite do drujej posteli?" Povedala Jana a bez opytania som bol oboma oblozena Ako senvic.Zaspali sme vysilenia, ale stastni.Rano sme sa poobliekali a kazdy siel za svojim povinnostami.Od tej doby Jarka casto u nas prespával a ja som si s nou Mohol zašukať kedy som chcel.Jana mala ineho kanca, ked uz nebola panna.A Jarka si s radosťou užívali psr mnou.Ked som narukoval, nase cesty sa rozišli a Jarka chodila s neakym chalanom a cakal decko.Jana mi ale prezradil, ze podla dátumové nemoze byt decko od toho Calana, ale to bude asi moja rozlúčková mrdacka pred vojnou.Snad.Ale netrápil som sa s tym.Dnes mame vsetci dospelé deti a ked sa stretneme bez nasich poloviciektak obe ľan prehodíte poznamku "Čítanie panna" ...

Kámošky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky