Gay

Je mi skoro 53 rokov a táto gay skúsenosť je z rokov hlbokého totáče. Už od učenia mi bolo jasno, že nie je so mnou niečo v poriadku. Ale problém zvaný homosexualita bol tabu.


Keď som sa vyučil v odbore, dostal som odporúčanie pokračovať na strednej škole s maturitou

Vďaka škole a hlavne praxi som sa dostal dosť často do Brna. Tu na praxi som spoznal prvýkrát pravej mužskej milovanie so všetkým všudy. Raz po popoludňajšej smene / bola dosť náročná / mi môj nadriadený Nabíl, že ma odvezie na byt. Navysvětenou - počas praxe som spali v súkromí. Ja som súhlasil, pretože cesta električkou a potom pol hodiny pešo sa mi moc nepáčila. Počas jazdy sme sa bavili o všetkom možnom a skončili sme u sexu. Táto problematika ma vždy vzrušovala. Petr, ako sa môj nadriadený menoval, hneď spoznal, že sa dostal na správne tému. Asi si nebol spočiatku istý, či je na správnej koľaji. To ale vzápätí odhalil. Najskôr prišlo nesmelé dotýkanie, maznanie a bozkávanie. Tým to taky skončilo. Pýtate sa prečo. Okolo prešla strážené VB - verejnej bezpečnosti. A to mohol byť problém. Preto Peter povedal, že zajtra po službe ma odvezie k sebe na chatu. Nemohol som sa dočkať konca smeny. Bol som ako v tranze. Celý dem ma chvost stál ako pominutí. Bolo to dosť bolestivé. Ale predstava čo ma čaká bola silnejšia. Hneď po smene som nastúpili do auta a išli na okraj Brna do záhradnej kolónie. Bol krásny večer, skôr noc s hvězdičkama a mesiacom. Ako romantické. S Petrom sme otvorili Lahe červeného a začali užívať krásneho večera. Nežné dotyky sa menili pomaly vo vášnivé bozkávanie až po skladaní jedného kúsku odevu po druhom až som v chatke stáli proti sebe obaja nahí. Bol to krásny pohľad na dve nahé dychtivá tela.

Orál, 69, anál to bolo to pravé čo som prežíval plnými dúškami

Ráno po promilované noci som Petra zľahka hladil až dosiahol erekcie. Pretože milovanie s ním sa mi strašne páčilo, začal som ho vášnivo fajčiť, lízať gule a dráždiť na konečníku. Netrvalo dlho vystriekal mi pusu svojim lahodným semenom. Aby jeho spokojnosť bola ešte väčšia, uspokojil som jeho prdelka svojim palicou a nastriekal svoje semeno do jeho vnútorností. Bol blahom bez seba. Ale ja som ešte v polohe na koňa zdolal pomyselný Taxisův priekopa. Na oplátku mi nastriekal svoje semeno do mojej roztúžené prdelky. Tieto sexy orgie trvali 10 dní. Potom skončila prax a ja sa vrátil študovať svoju strednú školu. Petr zmenil miesto a tým sa mi stratil na 12 rokov z očí. Pri jednej z mnohých ciest do Prahy som stretol pána, ktorý si ma dlho prezeral. Po prehodenie pár slov som spoznal, že je to Peter. Môj sexuálny učiteľ. Bol po ťažkom zdravotnom probléme, ale jeho optimizmus z neho len sršal. Dohodli sme sa na ďalší deň, že sa stretneme. A stretnutie sa zmenilo vo vášnivú noc plnú nehy, sexu a všetkého čo k tomu patrí. Neskoro popoludní mi Petr zdělil, že má priateľa a že ja som posledný s kým bude svojmu priateľovi neverný. Petrov priateľ po 20rokov spoločnom živote zomrel na rakovinu. Peter je už tretím rokom sám, ale ako hovorí - nie je sám, pretože má veľa priateľov s ktorými podniká výlety po okolí. Kúpil si psa a je spokojný. Som rád, že som tohto človeka spoznal. Naučil ma byť pokorný, brať veci také aké sú a radovať sa z

Gay


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky