Domino vo zvrhlý situácii

Vraciam sa z práce a som totálne unavená. Myslím ako psychicky unavená. Fyzicky naopak vôbec! Fyzicky som totálne nevyšukaná a čakám, kedy konečne sa tomu môjmu starýmu podarí vyšukať mi mozog z hlavy.


Proste cejtím, že to fuckt potrebujem. Si užiť. Chápete?

A tak som svojmu inòch napoludnie napísala, že ma má okolo piaty čakať pri dverách nahej, pretože ja som naozaj totálne a hrozne nadržaná a očakávam, že mi to ON hneď vo dverách rukách a taky pusou urobí. A to aspoň trikrát za sebou. A preto si pre tieto účely v neklidnejch dňoch na seba vždy beriem len minisukni a chodím zásadne a úplne na ostro!

Keď som ale prišla domov, tak som toho svýho frajera našla v kúpeľni, ako si to robí sám

Viete si vôbec niečo tak děsnýho, vy ľudkovia, predstaviť? Úplná hrôza! Nasral ma tak, že som ho tam, "samohona", proste brutálne v tej kúpeľni priviazala k kúrenie, zavrela ho na kľúč, vypla mu veškerej prúd, a išla sa von porozhlýdnout po nejakým chlapovi, kterej by mi to skutočne poriadne urobil. A keď som stretla nášho dobrýho známeho a stále nadrbanýho Lesaka Bořivoja u jednej záhradky, preplnený nadšenýma kaličema, ani päť minút mi netrvalo ho presvedčiť, že by bolo hrozne fajn, keby mi to urobil na lavičke v parku, pod jedným veľkým pamätníkom, nějakejch padlejch hrdinov alebo čoho. No jo (!), Lenže si nás pri tý dohovore a odchode na "love-bench" všimla partia chlapov, ktorá tam obďaleč na záhradke píla pivo. Asi nás priamo pri našom prvom zasunutí a hlbokým vzdychy pod Memorial nevideli, ale rozhodne videli našu pokročilú súlož, kedy Bořivoj bojoval s dychom, asi ako pri akte, kedy by chcel utlouct pěstma rozzuřenýho bejk. A tak to ti pripili chalani jednoducho sprosto nevydržali, a pripojili sa k našej dvojici. Robiť som proti tomu rovnako nič nemohla. Nič iné, ako sa poddať mi nezbejvalo, pretože v tej rozhodujúcej dobe, kedy išlo nie o kejhák, ale hlavne o moju rozmilou kundu, som bola napichnutie čiže zafixovaná na Bořivojovým stoporeným pere. A neuplynulo ani pár minút, a už sa to na mňa valilo zo všetkých strán. Myslim ako tie ďalšie nadržaný perie.

Najžiadanejšie bola pozícia dole

Tam totiž mali k dispozícii moje krásny pekne nadúvanie kozy. Tie sa pri nárazoch všetkých tých penisov do mojej drobcov, zadočku i pusinky krásne pohupoval. Niektorý si s nima len tak hrali, niektorý mi tlačili vášnivo bradavky a dívali sa, ako by som najradšej bolestí kričala, ale kvôli penisu v puse som jednoducho nemohla. Dvaja z nich mi bradavky priamo oblizovali, jeden si dal moje ľavý prsník do pusy a do bradavky mi hrýzol. To všetko ešte šlo a vyrušovali ma od dosiahnutia orgazmu len niekedy. Jeden z tý bandy bol ale asi takovej "ľahší sadista", povedala by som. Obe prsia ma chytil za bradavky a ťahal mi ich dole. Ja sa ale moc prehnúť nemohla, pretože moji pusu fixoval jeden vták, kterej sa mi snažil nájsť mandle, av tý istý chvíli mi kundičku nazvedával druhej. Takže ten týpek mi tie moje prsia veľa vytiahol a každý prirážanie dopredu alebo dozadu ma dosť bolelo, ako som si tie svoje kozičky tým šukáním ešte viac vyťahovala. Pochopiteľne som musela zmenšiť intenzitu prirážanie, a to toho kanála hrozne rozčúlilo. "Tak ty ma nebudeš mrdat, ty suka?" Zakričal a prudko pritiahol moje prsia smerom k mojej kundičke. Ten ťah bol tak silný, že celý moje telo nasledovalo ty úbohý prsia a obaja penisy prenikli hlboko do mojej kundičky a pusinky. Tak hlboko vo mne ešte nikto nikdy nebol! Tie chybou, to bola sóda. Myslela som, že sa rozpadne na súčiastky a zbláznim sa z toho tlaku. V tý chvíli som poprvý vykríkla, pretože pri tom prudkým narážanie na tie dva penisy vzadu mi tem vpredu z pusy vypadol a tým pádom nemohol môj výkrik stlmiť. Okamžite ale nasledovalo prudký škubnutí za prsia dopredu a ten penis som mala naraz až v krku. A znova mi vypadol von, na rozdiel od toho v zadočku. "No vidíš, ako teraz pekne mrdáš" potešene kričal ten spodný sadista a bezohľadne ma ťahal za prsia a nútil me šukať v šialeným tempom, podľa toho ako ťahal za moje prsia. Všetky tri penisy do mňa naozaj hlboko prenikali, pričom najmä moja prdelka, ktorá nebola na takýto zaobchádzanie vôbec zvyknutá, dosť trpela. Veľa som si vydýchla, keď ten manik podo mnou začal vzdychať a ja cejtila, ako jeho pumpa strieka do mojej rozpálený kundičky bohatú dávku semena. Ale keď vyťahoval svoj penis z moji unavený lasturky, podarilo sa mi ju pomerne veľkou silou stiahnuť, a dosť zhusta mu stlačia jeho po orgazme přecitlivělej žaluď. Asi som ho trochu poučila, pretože po druhý si to samý už netrúfa.

Jeden filuta s dlouhejma prstami sa potom dostal až k môjmu klitorisu a začal mi ho masírovať

Normálne by som stonala blahom, ale teraz som z toho mala trochu obavu. A oprávnenú. Ten chlap ako hora to vedel fuckt skvele a za chvíľu som cejtila ako na mňa prichádza prudkej a hlubokej orgazmus. Lenže pánovom v mojich mrdacích dierkach práve podľa všetkého začínali svoju jazdu a nemali pochopenie pre čisto ženský problémy. Ten orgazmus ma celú úplne ochromil. Sústredila som sa len na svoje úžasný extatické pocity, ktorý ma v tej chvíli vynášali až na koniec neba, a tak som proste a jednoducho vnímala len tie prudký a intenzívne sťahy mojej pošvy a mala pocit, že v tej chvíli chápem celý svet. Pochopiteľne som zabudla na to, že by som mala poriadne prirážať, aby sa páni do mňa mohli náležite vystriekať. Prebrala ma až prudká bolesť na zadočku a zadku, kde ma jeden z mojich ošukávatelů mlátil prútikom po zadku a reval: "Tak čo je, ty kurva, ty sa tu urobíš a mi si ho snáď máme naháňať sami?" Aby ma prebrali z môjho orgastickýho snívanie, tak som dostala výprask aj cez svoje už dosť vyťahaný a citlivý kozy. Ani moja bosý jemný nožičky sa neskryly pred výpraskom. Pochopiteľne som zase poslušne začala všetky tri pánov pekne obsluhovať a přimrdávat. Dráždenie môjho klitorisu sa ale stalo ich obľúbenou zábavou, rovnako ako pozorovanie mojich hlubokejch, prudkejch, ale nechtěnejch orgazmov. Tá sexuálna orgastická mdloby sa totiž dostavovala čím ďalej tým častějc as ňou ale bohužiaľ aj tá následná štipľavá nakladačka prútikom.

Keď som potom dosť "použitá" odchádzala od pamätníka tzv dokoncevocasuzmrdanejch domov, tak som si spomenula na svýho zavřenýho a přivázanýho priateľa jenu. A tak som sa nejako, stalo sa to samo od seba, začala tešiť, ako sa mu pekne za všetky tie chlapov pomstím. Cestou som sa zastavila v drogérii a kúpila som peknú kostolnej sviečku - nech si chlapec taky užije trochy análneho sexu ...

Domino vo zvrhlý situácii


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky