Amatérske video - nakrúcanie

Ja som sa dostala na natáčanie vlastne náhodou. Sex mne baví, baví ma aj experimentovanie, jednoducho si užívať a pred svojimi priateľmi sa tým nijako netajím. A tak ma a môjmu priateľovi jeden zo známych ponúkol, či by si nás pri našom.


Či by si nás pri našom vyvádzanie nemohol natočiť na video

Bol nadšený z toho, že si môže natočiť niečo, čo doma so svojou manželkou nepraktizujú a tak ma napadlo, prečo tento pôžitok nedopriať aj ostatním.Byla som požiadaná, aby som napísala niečo o tom, ako točiť domáce porno a čo je k tomu potrebné. Musím vás upozorniť, že sa jedná o domáce natáčanie, takže nič moc technického vám poradiť nemôžem a ani sa na to necítim.

Dana masturbuje Ja som sa dostala na natáčanie vlastne náhodou

Sex mne baví, baví ma aj experimentovanie, jednoducho si užívať a pred svojimi priateľmi sa tým nijako netajím. A tak ma a môjmu priateľovi jeden zo známych ponúkol, či by si nás pri našom vyvádzanie nemohol natočiť na video. Bol nadšený z toho, že si môže natočiť niečo, čo doma so svojou manželkou nepraktizujú a tak ma napadlo, prečo tento pôžitok nedopriať aj ostatným. Aj napriek tomu, že chcem, aby bolo všetko zachytené čo najprirodzenejšie, ak chcete prevádzkovať sex v dvoch a pritom sa ešte natáčať - je to dosť zložité. Musíte totiž myslieť predsa len na to, aby boli detaily dobre vidieť (aby bolo vôbec niečo vidieť), niekedy sa totiž v zábere objaví vaša noha, ruka, tieň apod a to zrovna nie je ono-vzrušujúce. Pretože si sex hlavne užívam, veľmi ťažko sa potom práve na tieto záležitosti sústredím. Takže točiť v dvoch zo statívu nikomu príliš neodporúčam, ja to zvládam len vďaka priateľovi, ktorý ma kontroluje. Musím priznať, že obdivujem ako zvláda obsluhovať kameru a ešte je pri tom schopný aj akcie. Tak sme teda začali točiť a mali iba kameru. Pretože točím hlavne keď mám chuť, museli sme ešte zaobstarať dobré osvetlenie, aby sme mohli točiť aj večer a svetla rozmiestniť tak, aby bolo v zábere čo najmenej tieňov. A to je čo sa techniky týka vlastne všetko.

Podľa mňa totiž nezáleží na tom, ako skvelé máte bielizeň, vybavenie, či pomôcky, ale na tom, aký máte vzťah k sexu

Navyše ma vzrušuje aj to, keď sa na me niekto pozerá, alebo keď sa môžem pozerať ja, Takže, keď je nás v "posteli" viac, je to pre mňa o to viac vzrušujúce, že si môžem vychutnať obe tieto strany mince. Kto už pozná moje stránky, Dana vo vani alebo dokonca aj kazety, vie, že sme točili aj vonku. Pri tomto dieli sme si užili asi najviac zábavy. Viete, pracne si vyhliadnete vhodné miesto, večer skontrolujete aké je tam osvetlenie a potom, keď už vyrazíte s kamerou začne potrebné pršať, alebo ako na potvoru sa na vašom mieste kochajú turisti krásou mesta. A pretože chcete nakrútiť záber s piss, modlíte sa, aby čo najskôr vypadli, pretože už to ani o sekundu dlhšie nevydržíte.

Tiež som nebola pripravená na toľko zlých ohlasov - hlavne kvôli dielom s piss a kaviárom

Iróniou je, že práve o tieto diely je najväčší záujem. Alebo mi píšu niektoré ženy, že nemôžu uveriť, že sa mi páči celá päsť v ..., že je to bolí, alebo, že "ju musím mať vyťahané" - NIE, nemám ju vyťahané, len sa viem poriadne rozparádiť a tým aj uvoľniť. Chcem tým je povedať, ak chcete točiť a predávať, pripravte sa na hrubé a urážlivé ohlasy našich prudérnej spoluobčanov, ale samozrejme to kompenzujú aj tie dobré. Bol to dôvod, kvôli ktorému som začala točiť a tak ma teší emaily, ktoré mi píšu nielen moji stáli odberatelia (a niekedy svojimi nápadmi i spoluautori) ale aj tí, ktorí sa napríklad len pozreli na moje stránky.

Takže, vám všetkým, ktorí si tiež radi užívate, želám spokojný, pestrý a dlhý sexuálny život.

Amatérske video - nakrúcanie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky