Akých nedostatkov si muži u žien nevšímajú

Čaká Vás prvá schôdzka s Vaším novým partnerom? Potom asi najskor strávite nejaký čas prípravou, aby ste boli očarujúce a muža odzbrojila. Možno, že si však tiež robíte starosti s tým ako zamaskovať určité Vaše nedostatky, aby ste muža neodradila.


Bola by ste však možno prekvapená tým, keby ste zistila, čo je pre muža skutočne dôležité

Možno, že Vaše obavy sú absolútne neopodstatnené, pretože muž si bude na Vás všímať úplne iných vecí. Kolikráte prílišná snaha urobiť čo najlepší dojem, sa môže minúť účinkom, a Vy dosiahnete úplne opačného efektu. Hovoríte si, keby ste len tak videla do mužskej hlavy, vedela, čo si myslí? Potom by ste si určite mohla ušetriť čas, ktorý venujete prípadnému maskovanie, a mohla ho zužitkovať zmysluplnejšie. My síce tiež do mužskej hlavy nevidíme, ale môžeme Vám poskytnúť pár rád, ktoré Vám pomôžu nahliadnuť do mužského sveta vnímania ženskej krásy a dokonalosti.

Nutnosť zakrytie každého vyrážky

Veríte v Murphyho zákony? Niečo na nich určite bude. Celé týždne nič, máte pleť bez poškvrny, ale sotva, čo sa máte stretnúť so svojím partnerom, sa na Vašej tvári vyrašia nepekný boláček, či rovno ich je niekoľko? Našťastie my ženy vieme, ako si do istej miery pomôcť, a čím pupienky, vriedkov zamaskovať. To muži sú na tom horšie, pretože maskovanie make-upom by vyzeralo prinajmenšom podivne. Lenže to, že je možné využiť make-upu, môže byť aj zradné. Tu rozhodne neplatí porekadlo, čí silnejšia vrstva, tým lepšie. Prílišným make-upom totiž môžete dosiahnuť presne opačného efektu, a pupienky viac zvýrazniť. Ak by to bol len malý pupienok, potom sa Vám miera zamaskovanie môže podariť. Ak sa však jedná o boláček, potom na svoju tvár môžete vďaka väčšiemu množstvu make-upu skôr pritiahnuť pozornosť. Jemná vrstvička bohato postačí. A až budete s partnerom hovoriť, snažte sa nemyslieť na Vaše pupienky, zbytočne budete vyzerať nesústredení, akoby mimo. Snažte sa tiež prsty nedotýkať v oblasti tváre, kde pupienky máte. Opäť by ste na ne upozornila. A potom už len taká drobnosť. Ak by sa snáď muž zhrozil z Vašich pupienkov, potom je na zváženie, či je taký muž pre Vás tým pravým.

Ploché bruško a malý zadok

Čaká Vás rande naslepo, kedy ste sa s partnerom zoznámila cez internet, inzerát? Aj cez to, že ste si vymenili fotku, kedy sa jednalo len o podobizňou, máte obavy, či sa mu budete páčiť? Nedisponujete zrovna mierami modeliek? Na Vašom tele by sa dal nájsť nejaký ten špičiek okolo bruška, v oblasti stehien? Či nie ste len plnoštíhla, ale trápi Vás väčšiu nadváha? Rozhodne nemá zmysel kvôli tomu hneď rušiť schôdzku. Mužom sa páči rôzne typy žien. Sú muži, ktorí naopak nevyhľadávajú chudé, štíhle dievčatá, ženy, a dávajú prednosť ženám, ktoré je tzv za čo chytiť. To, že máte trochu plnšie stehná, alebo oblejšie zadoček, sa môže mužovi zrovna páčiť. Ostatne, sama to spoznáte na prvej schôdzke. A ak ste s partnerom nezoznámili naslepo, ale napríklad v práci, či v predajni, v posilňovni, tak nepochybne vie, ako vyzeráte. Keby nemal záujem sa s Vami stretnúť, tak Vás na schôdzku nepozve. A ak ste ho pozvala Vy sama, a on by ísť nechcel, tak jednoducho odmietne. Nerobte si teda hlavu s tým, že nie ste super štíhla žena, je to zbytočné. A už vôbec snáď Nepodstupujte len kvôli partnerovi liposukcia a ďalšie estetické, chirurgické zákroky. Len v prípade, že by ste to chcela vy sama.

Problém s celulitídou

Hovoríte si, ako je svet nespravodlivý, že muži sa nemusia zápasiť s celulitídou, na rozdiel od nežného pohlavia? Nemyslite si, že muži sú nejako ochudobnení o starosti, estetické, či zdravotné ťažkosti ohľadom ich postavy. Celulitída Vám môže nepekne zamotať hlavu, a znížiť Vaše sebavedomie. Určite však nedávajte vinu výlučne sebe, teda tomu, že ste plnoštíhla. To, že si sem tam dáte nejaký ten koláč, sa síce môže premietnuť na oblinkách Vášho tela, ale nie na miere celulitídy. Celulitída totiž môže potrápiť aj veľmi štíhle dievčatá, ktoré dokonca športujú, snaží sa zdravo stravovať ai Ak je celulitída vo svojej miernejší fáze, potom sa s ňou toľko sužovať nemusíte. Je však dobré proti nej vytiahnuť do boja s účinnými zbraňami. V tejto fáze celulitídy, kedy sú viditeľné nedokonalosti pokožky, ale nič tak hrozné to nie je, vedzte, že muža nechá chladným, ako vyzerajú vaše stehná zozadu. Pri pokročilej fázy celulitídy je to však niečo iné. Tá je neprehliadnuteľné, a navyše pre Vás môžu byť prejavy celulitídy pomerne bolestivé. Naša rada preto znie, aby ste zasiahla včas, vďaka čomu potom odovzdajte zbytočným komplikáciám.

Farbenie vlasov

Len máloktorá žena má prírodné vlasy, respektíve si ich nezafarbila, či neodbarvila. Vhodne zvolená farba môže zdôrazniť krásu, lesk vlasov. Avšak, aj prirodzený odtieň vlasov má čo do seba, a mnohokrát nie je nijako dôležité, aby si žena farbu vlasov menila. Prílišné experimentovanie môže mať aj ten dôsledok, že sa kvalita vlasov zhorší. Možno, že Vy vnímate, že Vaše vlasy priamo volajú po tom, aby ste ich novo odfarbila. Verte však, že ak nezvolíte úplne razantnú zmenu farby vlasov, tak si toho s veľkou pravdepodobnosťou muž nevšimne. Ostatne, muž si ani nevšimne, že ste si nechala napríklad zastrihnúť končeky vlasov, či poupraviť účes. Takéto "podružnosťou" jednoducho nevníma. To by ste museli prísť na krátko ostrihaná, ak ste pred tým mala vlasy dlhé, alebo naopak s vlasmi predĺženými.

Veľkosť, tvar a pevnosť pŕs

Muža môžeme rozdeliť na tzv Horňákmi a dolňáky. Čo však majú muži spoločné, je, ako je to magicky priťahuje k ženským prsiam. Vy sama možno na svojich prsiach nevidíte nič zvláštne, ak ste si ich teda nenechala abnormálne zväčšiť apod Možno, že sa dokonca za svoje prsia tak trochu hanbíte, pretože do dokonalosti majú veľmi ďaleko, najmä keď vidíte sporo odeté, či úplne nahé ženy s dokonalými krivkami. Treba však podotknúť, že muži sa síce pozrú na ženské prsia, oči sa im stočí k prsiam silikónovým, ale v skutočnosti, by len máloktorý muž chcel mať doma ženu s umelými prsiami. Skúste si len tak urobiť Váš vlastný miniprůzkum, či to tak je, alebo nie. Aj keď sa Vám zdá, že máte potrebné prsia ovisnuté, ich pevnosť nie je taká, aká bývala, mužovi sa Vaše prsia môžu v maximálnej miere páčiť. Obavy, že po vyzlečenia podprsenky, muž utečie, určite nie sú na mieste.

Depilácia rúk

Aj v otázke chĺpkov sú muži, ktorým nevadí, či je naopak vzrušuje, keď pokožku ženy pokrývajú chĺpky. Považujú to za niečo zmyselného, ​​dráždivého. A nemyslíme tým len ochlpenia Vášho lona. Nejednu ženu trápi chĺpky na rukách, a tak, keď si depilují nohy, triesla, podpazušie, nevynechajú ani paže. To je však mnohokrát škoda. Alebo ste sa snáď Vášho partnera pýtala, či mu chĺpky na rukách vadí, a dostala ste odpovede, že áno? Väčšina mužov by však odpovedala, že by privítali depiláciu v podpazuší, v slabinách, na nohách, ale určite nie na pažiach. Zbytočne si tak pridávajú prácu, a starosť navyše. Jemné chĺpky na rukách nechajte pokojne tak, ako sú. Možno, že naopak budete pre mužov zmyselnejšie.

Akých nedostatkov si muži u žien nevšímajú


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky