Ako mi kamaráti znásilnili priateľku

Bolo to normálne sobotné popoludnie, keď sme si s mojou priateľkou Kamilou povedali, že pozveme pár kamarátov a usporiadame taký menší žúr. A pretože nemala nič iné na práci, tak súhlasila. Povedala, že party nemala celkom dlho a že to neuškodí.


Každý sme si pozvali dvoch kamarátov

Ja pozval Tomáša a Zdenka, mojej spolužiakmi zo strednej. Kamila zavolala Marte a Karolíne, ale Marta nemohla prísť, takže sa Kamila neobťažovala s hľadaním náhrady. Keď dorazili, mali sme už pripravené pitie, nejaké filmy a muziku. Už sme mali dosť vypité, vlastne len Tomáš, Zdeněk a Karolína. Ja s Kamilou sme nepili, pretože sme boli na chate od rodičov a večer sme mali dôjsť autom domov.

Ostatné to domov nemali tak ďaleko, teda mohli dôjsť pešo, eventuálne by sme ich zviezli

Po niekoľkých hodinách sa Karolína ospravedlnila, ale že už musí domov. Rozlúčila sa s Kamilou a ja ju vyprevadil z dverí. Keď som sa vrátil, videl som Tomáša, ako zapcháva Kamile pusu, aby nemohla kričať a hladí ju po prsiach. Kamila mala pevne zavreté oči a zmietala sa odporom. Než som stačil zareagovať, Zdeněk ku mne pribehol a dal mi päsťou. Bola to taká rana, že som spadol na zem. Kamila ticho vykríkla. Zdeněk si na mňa kľakol a strčil mi do pusy kus handry. Uhryzol som ho. Potom ma párkrát kopol do brucha a zviazal mi ruky za chrbát. Napoly omráčeného ma dotlačil k stene a posadil ma. Z môjho mdlého stave ma prebudil až Kamilin hlasný výkrik. Inštinktívne som otvoril oči a zaostril. Kamila už nemala tričko ani podprsenku, Zdeněk na nej kľačal, držal jej ruky za hlavou a lízal bradavky. Tomáš medzitým zápasil s jej nohavice. Kedy jej ich dal dole, Kamila znova vykríkla a prekrížila nohy, ale Zdeněk jej dal facku a tak povolila. Tomáš jej zložil aj nohavičky a uvidel jej vyholenú kundu. Prešla mnou vlna žiarlivosti, ale tiež súcitu. Pokúšal som sa oslobodiť z tej príšernej látky, ktorá mi zvierala ruky, ale nešlo to. Tak som sa len oprel o stenu a celú situáciu sledoval. Príšerne som sa o Kamilu bál. Sme spolu pár mesiacov a ja som bol jej prvý. Za celú dobu čo spolu chodíme sme spolu súložili asi štyrikrát. Poznala sex len so mnou. Toľko som sa pohrúžil do vlastného myslenia, že keď som znova videl celú situáciu, ktorá sa delá na gauči, neveril som vlastným očiam. Všetci už boli nahí a Tomáš práve Kamilu fackou aby sa toľko nebránila a podvolila sa im. Kamila to stále nevzdávala a hrdinsky sa snažila sa im vymaniť, ale márne. Boli dvaja siláci a ona len jedna nebohé štíhla baba. Tomáš ju chytil za vlasy a prudko strčil čuráka do úst a prirážal. Kamila sa chúlila na gauči ako to len šlo, ale Zdeněk jej medzitým roztiahol nohy a začal prstit. Najprv pomaly a potom neuveriteľne rýchlo. Kamila sa začala zvíjať a jačala bolesťou, ale oni nebrali ohľady. Keď už jej mali dosť, Zdeněk jej dal ešte pár faciek a zatahání za vlasov a ľahol si pod ňu. Nasmeroval jej svojho čuráka do prdelky a ja počul, ako sa Kamila vzpiera a je celá vydesená. Viem, ako mala k tomuto druhu sexu odpor. Keď bola malá, jej nevlastný otec ju zneužíval. A práve análne.

Oznámila mi toto tajomstvo, takže som po nej nikdy análny sex nevyžadoval a ona mi za to bola nesmierne vďačná

Keď som teda videl, v akej je situácii, začali mi slziť oči a začal som sa vzpouzet silnejšie. Prerušil ma ale hlasný výkrik zmiešaný so vzlyky. Pozrel som sa na ňu a bola priamo napichol na jeho čurák. Keď jej začal mrdat do prdelky neprestávala kričať, ale jej odolnosť poľavila. Keď na ňu teda naľahol Tomáš a vrazil jej čuráka do kundy, už to nevydržala a naľahol celým telom na Zdeňka. Chvela sa po celom tele a po tvári jej tiekli slzy. Boli poloomráčená a len ťažko ku mne natiahla ruku. Po tvári sa mi kotúľali slzy, bolo mi jej tak hrozne ľúto. Milujem ju a nikdy si neodpustím, že sa toto stalo a len mojou vinou. Celé jej utrpenie trvalo asi štvrť hodiny a pretože mali chalani dosť vypité, urobili sa do nej celkom rýchlo. Potom ju dal každý ešte pár faciek na zapamätanie, pohodili ju na okraj gauča, z ktorého sa bezvládne zviezla na zem. Medzitým sa násilníci obliekli a dali mi ešte pár rán päsťou na rozlučenou. Potom mi oslobodili ruky a utiekli. Pribehol som k bezvládne Kamile, objal som ju a utešoval. Hladil som ju po vlasoch a neustále sa jej ospravedlňoval. Potom som jej odniesol do vane a umyl som ju. Neušlo mi pár kvapiek krvi, ktoré jej vytiekli z prdelky. Dôkladne som ju omyl, zabalil do uteráka a odniesol do spálne. Opatrne som ju položil na posteľ a prikryl ju. Potom som si sadol do kresla vedľa postele, chytil som ju za ruku a plakal.

Po tomto otrasnom zážitku sme nemali ďalšie tri mesiace sex. Toľko ju to poznačilo a ja si musel vystačiť s rukou, ale rešpektoval som ju.

Ako mi kamaráti znásilnili priateľku


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky