Orálny sex

Ako mu to naozaj dobre urobiť? Viete správne a dokonale uspokojiť svojho partnera? S našimi osnovami dosiahnete partnerovho orgazmus počas chvíľku. A náprotivok Vám bude naozaj vďačný.


Orálny sex je sexuálna aktivita, pri ktorej sa používajú ústa, jazyk a pod ku stimulovanie pohlavných orgánov. Orálny sex často slúži ako sexuálna predohra. Pre stimuláciu mužského údu sa taktiež používa označenie felácie alebo ľudovo "fajčenie". Pre stimuláciu ženských pohlavných orgánov, najmä klitorisu, sa používa názvu cunnilingus "lízanie". Počas orálneho sexu je podobne ako u pohlavného styku možnosť sa nakaziť pohlavne prenosnými chorobami ako napr HIV, kvapavkou, ale aj syfilisom. Partner, ktorý vykonáva aktívne orálny sex, je pritom vo väčšom nebezpečenstvo než ten pasívne. Predtým sa orálny sex zaradil medzi bezpečný sex, v poslednej dobe sa začína od tohto zaradenia upúšťať, aj keď vedecká obec je stále rozpoltená v názore.

Každý sex, A HLAVNE TEN ORÁLNA by mal začať poriadnu kúpeľov, najlepšie oboch partnerov dohromady. Ak máte malú vaňu, kde sa obaja nevlezete, okúpte si svojho partnera sami. Zvláštnu starostlivosť venujme predovšetkým genitáliám.

Felácie

Pre mužov je prijímanie orálneho sexu tak príjemné, že ho niektorí muži majú radšej ako pohlavný styk. Ústa a jazyk umožní žene uspokojiť partnera s takým tlakom a presnosťou, ktoré sú pri styku málo obvyklé. S mojou "osnovou" svojho muža privediete do takého Raus, že Vám za neho bude nohy bozkávať, dámy .... : O):

uchopte partnerov penis do svojej dlane
prejdite jazykom po spodnej strane penisu od koreňa k žaluďu.
potom jazykom niekoľkokrát obkrúžte žaluď (najlepšie 2x).
vezmite do úst celý žaluď a stiahne predkožku tak, aby ste mohli rýchlo kmitať jazykom a tým sa trieť o uzdičku. To vykonávajte asi minútu.
potom sa akoby snažte muža fajčiť a naháňať naraz. Pohyby hlavy a úst sú stejnochůdné a Vy si tak dáte do úst viac penisu než len žaluď.
nakoniec prichádza hlboké prehĺtaní. Jedná sa o ťažkú ​​techniku ​​a nie je dobré ju trénovať rovno na partnerovi - vyskúšajte si ju najprv treba (a veľmi dobre umytú tvrdším banáne). Ide o to že si žena vsunie do úst celý penis až po koreň. K tomuto bodu - 6 - je najlepšie ústa nafúknu, potom sa vám toho do pusy vojde viac.
posledným bodom je opakovať body 4 - 6, do chvíle, než Váš partner dosiahne toľko očakávaného orgazmu. Dajte si ale pozor, ak prehĺtajú spermie. Nechajte sa varovať tesne pred výstrekom semena, inak by vám mohlo streknúť do krku a zaskočiť. Ak máte u fajčenia jednu ruku voľnú, skúste v ruke jemne (ale naozaj jemne) trieť mužovho semenníky. Je tiež dobré, mužov penis naháňať a semenníky si jemne vtiahnuť do úst a decentne je tak sať.
zaujímavá praktika sa volá "motýlie záchvevy". Pri nej žena pery objíme penis a drží žaluď v ústach. Pritom jazykom máva cez žaluď hore a dole. Ak sa to partnerovi páči, môže jazykom otvoriť štrbinu na konci a zľahka ju láskať. Táto metóda by mala účinkovať aj na najneprístupnejšie muža.

Cunnilingus

Kým nie je partnerka dosť vzrušená, je pre ňu dráždenie väčšinou nepríjemné. Preto je potrebné ju pripraviť bozkávaním, hladením a maznaním. Ak cítite, že je Vaša partnerka už dostatočne vzrušená, môžeme prejsť k samotnému lízanie "kundičky". Aj pre Vás páni, som pripravila malinkú "osnovu":

najprv ženu vzruší veľmi intenzívnym bozkávaním v oblasti krku, postupujte ktorej, na kľúčnu kosť, bradavky, a cez boky dole na kosť panvové

uchopte ženu každú rukou za jeden členok, alebo stehno a mierne žene rozťahujte nohy od seba.
ak je žena patrične nažhavená, uchopte ju každú rúk uprostred stehien, alebo pod kolenami a tlačte ju (primeranou silou) kolená smerom k ramenám. Nohy by mali zvierať uhol asi 45 ° - aby to pre ženu nebolo nepríjemné. Tým sa jej nadvihne zadoček a vy budete mať lepší prístup ku kundičke.
veľmi vzrušivé býva pre ženu, ak jej jazýčkom dráždite okrem klitorisu i análny otvor - ale ten len ľahúčko az venčia.
pokračujte v bozkávanie a ľahkému fúkanie teplého vzduchu. Bude to pre ňu niečo nové a veľmi vzrušujúce.
pri orálnom uspokojovaní strčte žene priamo do kundičky 1-2 prsty simulujte pohyb penisu v pošve.
k maximálnemu vzrušenie privediete ženu, ak jej prsty jednej ruky bude dráždiť v pošve bod G, prstami druhej ruky jej dráždite análny otvor a zároveň jazykom stimulujte klitoris. Ak týmto spôsobom privediete partnerku k orgazmu, tak už sa jej nezbavíte.
použite vibrátor a zároveň žene olizujte prirodzenie. Namiesto vibrátora je možné použiť takmer akúkoľvek pomôcku. Dbajte ale na to, že by mala byť pomôcka vždy starostlivo umytá, a veľká tak, aby išla ľahko vytiahnuť a nezostala tak vnútri pošvy. Bez ostrých hrán, ktoré by mohli partnerke ublížiť, poraniť ju. A verte mi, že v tomto prípade, by o orálnom sexe už NIKDY počuť nechcela.

Poloha 69 - orálny slasť pre oboch partnerov

Šesťdesiat deviatku ako sexuálne pozíciu pozná dnes asi každý. Hlavným dôvodom, prečo je tak zapamätateľná, je kombinácia dvoch partnerských tiel, ktoré dohromady akoby tvoria písmená 69. Muž a žena sa v tejto pozícii navzájom orálne uspokojujú. Tento typ sexuálnej polohy je veľmi obľúbený u párov, ktorí sa samotným sexom, pohlavným aktom, nemajú žiadnu skúsenosť. V stručnosti sa dá povedať, že je to spojenie felácie a cunnilingusu dohromady tak, že páry leží na boku, aby ich hlava smerovala do partnerovho lona. Ide to robiť aj tak, že muž leží na chrbte a žena si kľakne nad muža, obrátená k jeho tvári zadkom. Zohne sa, aby do úst vzala úd svojho partnera a ten zasa saje jej pohlavia. Nájdu sa ale páry, ktoré túto polohy v obľube zase až toľko nemajú. A tz toho dôvodu, že sa sústredí na feláciu partnera a nevnímajú tak cunnilingus, ktorý im dopraje partner a naopak. A alebo sa toľko sústredí na vlastný zážitok, že zabúdajú na partnera. A preto dávajú prednosť jednému po druhom. Poloha 69 vyžaduje dokonalú techniku. Ak žena techniku ​​felácie neovláda a ak nemá nádej sa ju naučiť, alebo to priamo odmieta, nemá na tom muž trvať. To platí aj v prípade ženy, ak je s lízaním či dráždením klitorisu partnerom nespokojná, mala by od tejto polohy taktiež odpustiť.

Pre zaujímavosť uvádzam aj zmienku o vertikálne 69. To však musíte mať silného partnera, ktorý Vás po celú dobu orálneho sexu udrží aj pri orgazme. Vy si ľahnete chrbtom na posteľ s hlavou zaklonenou dole. Partner si Vás chytí a "hodí" si Vaše nohy na ramená. Tak on má prístup medzi Vaše nohy - a Vy sa pusou ocitáte na úrovni jeho penisu. Žena tak môže zažiť výnimočný orgazmus ozvláštnený tým, že pri ňom bude hlavou dolu. Ale ak to chcete skúšať, pozor! Táto poloha sa rozhodne nedá zaradiť medzi tie bezpečné.

Orálny sex


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky