Milenecký azyl Ostrava

Ak hľadáte miesto kde stráviť romantické chvíle plné lásky, nežnosťou a intímnych hrátok, tak určite nezabudnite Milenecký azyl Ostrava. Nájdete tu všetko, čo si len môžete priať, a pritom úplne diskrétne.


Miesto pre lásku

Láska si nevyberá. Zamilujete sa ani neviete ako. Lenže nie vždy je láska vítaná a podporovaná. Niekedy ide skôr o lásku tajnú až utajovanú. Taká láska je plná nežnosťou, ktoré musia byť skryté pred okolitým svetom. Rôzne tajné a prekvapujúce nežnosti, pohladenie, dotyky, vzdušné bozky, aj bozkávanie tam, kde nikto nechodí, príliš dlho nevystačí. Láska si žiada stále viac. Viac nežnosťou, viac dotykov, viac milovanie. Lenže kam ísť, keď o láske nesmie nikto vedieť? Najvhodnejším miestom pre utajovanú lásku je Milenecký azyl.

Milenecký azyl Ostrava

Milenecký azyl Ostrava je miesto krásne, romantické, príjemné a čisté .. Navyše miesto, kde je diskrétnosť na prvom mieste. Nikto sa vás tu nevyptává, ani sa nikto nepodivuje, že chcete izbu len na chvíľu. Miesto, kde si môžete izbu objednať na hodinu aj celú noc. Pritom nemusíte ukazovať občiansky preukaz. Postačí vaše meno, a niekedy nie je nutné ani to. Pri platbe vopred si môžete vybrať izbu podľa svojho želania. Výber je veľký. Až budete odchádzať, tak len odovzdáte na recepcii kľúče. Izba si tu môžete objednať telefonicky, e-mailom, alebo osobne. Všetky kontakty aj ďalšie informácie nájdete na internetovej adrese www.milenecky-azyl-ostrava.cz.

Intímne chvíle na diskrétnom mieste

Dvaja ľudia, ktorí túžia po vzájomných dotykoch, sa uspokojí s kadečím. Ale milovanie na krásnom romantickom mieste je predsa len lepšie, ako niekedy skryto v kancelárii alebo aute. Milenecký azyl v Ostrave ponúka diskrétne služby pre každého, kto túži po intímnych chvíľach v príjemnom prostredí. Môžete si tu objednať izbu presne podľa vášho želania. V ponuke nie sú len klasické hotelové izby, ale aj izby upravené. Môžete si tak objednať izby v erotické Červenej, s možnosťou sledovať erotické filmy, so štýlovým aj luxusným zariadením. Môžete tu stráviť hodinu i noc. Môžete sa tu schádzať úplne pravidelne. Postačí si vybraný izbu zarezervovať na vybraný čas.

Koľko stojí milenecký azyl?

Cena je iná ako v hoteloch. Odvíja sa od strávené doby. Izby sa požičiavajú na najkratšiu možnú dobu, čo je hodina. Pri dlhšom pobyte, ktorý môže byť niekoľko hodín aj niekoľko dní sa cena znižuje. Ďalej sa cena odvíja aj od vybraného izby a jeho zariadení.

Milenecký azyl ako liek, oživenie aj miesto hier

Milenci sú láskou živí. Lenže aj láska môže zovšednieť. Potom je potrebné ju niečím oživiť a dodať ju na žiadostivosti. To môžete celkom ľahko práve v mileneckom azylu. Pre životom unavenej manželov je stretnutie v mileneckom azylu liekom aj záchranou manželstva. Môžu sa tu stretnúť, akoby sa nikdy nepoznali a vyskúšať aj iné erotické praktiky, než na aké sú zvyknutí. Môžu tu hrať erotické hry, ktoré sú v domácom prostredí zakázané. Môžu čokoľvek, čo je im milé. Nikto ich nebude rušiť a prostredie diskrétneho mileneckého azylu dodá stretnutie na osobitosti i erotickosti.

Milenecký azyl Ostrava


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Milenecký azyl Ostrava

Vratimov 1 Šenov u Ostravy Velká Polom Vřesina u Bílovce Klimkovice Dolní Lhota Stará Ves nad Ondřejnicí