Sex s náhubkom

Sadomasochizmus patrí k pomerne rozšíreným sexuálnym praktikám. Pravdou však je, že nie každý používa rovnaké praktiky a pomôcky. K tým rozšírenejším patrí roubík, nech už akokoľvek vykonaný. Nájdete aj Roubíky pre začiatočníkov.


SM čiže sadomasochizmus

Ide o praktiky, kedy sa páry navzájom zväzujú, mrskají, či prevádzkujú inak obmedzujúcim praktiky, ktoré vedú k sexuálnym pôžitkom. Tieto praktiky musia byť samozrejme vykonávané s obojstranným súhlasom partnerov. U sadomasochistických hrátok je vždy jeden partner rôznymi spôsobmi obmedzovaný. K celkom bežným pomôckam sadomasochistických hrátok patrí Roubíky. Nájdete ich v mnohých variantoch a samozrejme v prevedení pre mužov aj ženy.

Roubík a SM

Ide o pomôcku bežnú a často využívanou. Roubík totiž dokáže obmedzovaný osobu ovládnuť úplne. Nemôže hovoriť, nemôže prosiť, nemôže kričať, nemôže ani vzrušene dýchať a vydávať zvuky, ktoré vedú ku vzrušenie. Tak je obmedzovanie tejto osoby oveľa zaujímavejšie. Proste, roubík zabezpečí, že budete druhú osobu úplne ovládať a tá vás nebude rozptyľovať svojimi slovami.

Roubíky pre skúsených i pre začiatočníkov

Roubík vie SM naozaj umocniť. Avšak je potrebné si uvedomiť aj určité nebezpečenstvo. Tí, ktoré s SM začínajú, by mali skúšať pomôcky, potichu, aby nedošlo k problémom. Napríklad práve Roubíky obmedzujú dýchanie a tým aj prísun kyslíka do tela. Človek, ktorý má v puse roubík, tiež nadmerne sliní, av prípade začiatočníka by sa nemal príliš pútať, aby si v prípade hroziaceho zadusenie mohol roubík sám zložiť. Navyše začiatočníci by mali používať náhubok s bezpečnostným zapínaním u úst. Iné je to u pokročilých a skúsených párov, ktoré už vedia ako na to a vie si dopriať presne to, čo očakávajú. Tí môžu využiť širokú ponuku ceruziek, ktoré majú roztodivné tvary a tiež možnosti využitia.

Aký materiál roubík

Veľmi vhodný je latex prírodný aj syntetický, silikón, a samozrejme kože. Zabudnúť nesmiete pri kúpe roubík ani na prípravky na jeho ošetrenie.

Aká je ponuka?

Latexových ceruziek je celá rada. Ku klasickým patria latexový roubík čiernej farby, ktorý má pásky nastaviteľné suchým zipsom. K ďalším bežným latexovým roubíkům patrí oválny alebo podlhovastý latexový roubík, ktorého dĺžka je 11 centimetrov, a priemer 3 centimetre. Upínanie má pružné, taktiež latexové.

Silikónové Roubíky majú tiež mnoho podôb. K najbežnejším patrí malý guľatý roubík, na gumové páske, ktorý sa ľahko nasadí aj zloží. Je vhodný aj pre začínajúcich páry. Ďalšie silikónový roubík môže byť v tvare loptičky alebo krúžku. Krúžok umožňuje pohodlné dýchanie. Tieto Roubíky je možné zakúpiť aj s komfortné silikónovou maskou, ktorá úplne znemožní videnie.

Roubíky z pravej kože môžu byť úplne kožené alebo v kombinácii latexu. Klasický celokožený roubík je oválny s upínaním na remienky. Predstaviteľom kombinácia kože - latex je roubík s pumpou, ktorý má samotný roubík z latexu, ktorý sa pumpou nafukuje podľa potreby a upína sa na kovové pracky.

Sex s náhubkom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky