Sex na verejnosti

Chceli by ste s partnerom nejako oživiť váš sexuálny život? Už vás trochu nudí stále dokola rovnaký sex vo vašej spálni? Vzrušuje a láka vás predstava toho, že sa budete milovať niekde vonku? Tak smelo do toho!


Možno vás niekedy napadlo, aké by to asi bolo milovať sa niekde vonku, napríklad v lese, na rozkvitnutej lúke, u nejakého nádherného vodopádu, na vrcholku hory. Alebo máte úplne iné predstavy? Láka vás k prežitiu milostných hrátok váš balkón, lavička v parku, výťah alebo verejné záchody? Nech sú vaše o predstavy o vzrušujúcom sexe mimo domova akékoľvek, prečo im nedať voľný priechod?

Prečo vyskúšať sex mimo domova?

Ak žijete so svojím partnerom dlhšiu dobu alebo už mnoho rokov, potom sa vám možno už do sexu toľko nechce. Možno sa pre vás sex stal akýmsi stereotypom a už pre vás nie je tak zaujímavý, vzrušujúci a príťažlivý. Ak máte pocit, že sa vám toto stalo, potom je načase konať. Ak sa pre vás sex stal voľným stereotypom, potom je niečo zle. Lenže ako to vyriešiť? Veľmi účinným a zároveň veľmi príťažlivým a adrenalínovým zážitkom, ktorý dodá vášmu milovanie nový rozmer, sa ukazuje byť sex mimo domova. Ideálne niekde vonku alebo na verejnom mieste.

Aké miesta sú vhodné pre sex mimo domova?

Nie, nerobíme si z vás srandu. Sexom na verejnom mieste však samozrejme nemáme na mysli to, že sa budete milovať pred publikom niekde na námestí atp. Sex na verejnosti môže prebiehať tam, kde sú ľudia, ale to napätie, ten adrenalín a vzrušenie neprichádza vďaka pocitu, že sa na vás niekto pozerá, ale že ste vonku a že vás môže niekto objaviť. Vždy by ste ale mali voliť také miesta, kde, hoci ste vonku alebo vo verejnej budove, je pravdepodobnosť, že vás niekto načapá skôr malá až mizivá, teda ak o to vyložene nestojíte.

Sex vo verejných budovách

Ak vonku panuje chladné obdobie roka a vy ste práve dostal (a) chuť na sex mimo domova, potom radšej vyskúšajte verejné budovy. Čo sa verejných budov týka, tam na výber moc nemáte - miestom v takej budove, kde by ste si to spolu mohli rozdať, budú asi jedine záchody. Niektoré verejné záchody, asi to sami poznáte, môžu byť v dosť zanedbanom stave, takže by sa ako miesto pre intímne chvíle použiť nedali. Ak vás sex na záchodoch láka, skúste si ich najskôr omrknúť. Treba pri návšteve hypermarketu alebo knižnice si hneď na začiatku zájdite na záchod a keď vám úroveň hygieny na záchodoch bude vyhovovať, potom sa vráťte k partnerovi a skúste nenápadne zistiť, či má práve chuť na sex. Môžete partnera treba vziať za ruku, jemne ho hladkať, vyskúšať nežné bozk a dotyky na intímnych miestach. Ak bude partner reagovať tým, že bude vaše nežnosti opätovať, máte z polovice vyhrané. Potom sa skúste partnera jemne spýtať, či nemá chuť sa s vami pomilovať hneď teraz a tu a uvidíte, čo vám odpovie ...

Sex v prírode

Ak vás oveľa viac láka sex v prírode, potom budete trochu obmedzeni počasím, pretože za mrazov, silného víchrici alebo sychravého počasia svojho partnera k sexu vonku asi nepřemluvíte. Ak je však práve teplo a krásne, potom je ideálna chvíľa vyraziť niekam von - do lesa, na hory, k vode ... Aj tam môžete vyskúšať vyššie uvedený recept, ako zistiť, či sa vášmu partnerovi sex vonku pozdáva alebo nie.

Sex na verejnosti


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky