Relaxačné a erotické masáže

Relaxačné masáže a masáže erotické majú jedno spoločné a tým je úplné uvoľnenie. Všetko sa dá vnímať už v prvých minútach masáže. Dotyky s príjemnou hudbou sú najúčinnejšou metódou, ako sa dostať do úplnej eufórie.


Často sa zamýšľame nad tým, prečo to tak vlastne je. Odpoveď je jednoduchá. Naše telo sa uvoľňuje, uvoľňuje sa aj naša nervová sústava. Tým sa docieli nielen uvoľnenie, ale aj naše vnímanie. Či už chceme alebo nie, relaxačné masáže a masáže erotické sú najúčinnejšími metódami, ako sa zbaviť stresu a psychických problémov. Aj napriek tomu, že si tieto dve metódy sú blízke, majú isté rozdiely. A to najmä tie, že erotické masáže nás vyvádzajú až k vyvrcholeniu. Tieto masáže majú v sebe osobité čaro, ktoré každého z nás navodia do slastného opojenia. Poďme si o týchto uvoľňovacích metódach napísať viac.

Erotická masáž

Tieto masáže si môžeme robiť s partnerom navzájom, alebo využiť erotické masáže v masážnom štúdiu. Erotické masáže v masážnom štúdiu sú však oveľa účinnejšie. A to nielen pre mužov, ale aj pre ženy. Studio ponúka erotické masáže aj pre dámy, ktoré sú na rovnakej úrovni ako u mužov. Ak sa však rozhodnete pre tento tip, potom je vhodné podotknúť, že si musíte s partnerom úplne veriť. Jednoduchšie to majú slobodní. Táto masáž je veľmi účinnou metódou tiež preto, že ak sa s partnerom dohodnete, osvieži to absolútne Váš sexuálny život. Tu sa nielen uvoľníte, ale tiež sa naučíte vnímať svoje pocity a všetko čo je Vám príjemné. Erotické masáže majú svoje osobité čaro. Už pri prvých dotykoch pociťujete uvoľnenie a vzrušenie. Na čo sú v tomto štúdiu masérky a maséri zvyknutí. Erotické masáže môžete dopriať svojim partnerom a partnerkám tiež vo forme rôznych poukazov, napríklad k narodeninám.

Čo neobsahuje erotická masáž

Mnoho z nás sa mylne domnieva, že erotická masáž je o sexe. Ale opak je pravdou. Aj napriek tomu, že sa mnoho ľudí dostáva do vyvrcholenia, nedochádza tu k intímnemu spojenie. A už vôbec nie k pohlavnému styku či orálnemu sexu. Ak dôjde k vyvrcholeniu, potom sa s týmto u erotických masáží počíta. Dôvodom je, že sa masáž vykonáva na intímnych miestach, kde sme najviac vzrušivé. Preto túto masáž nejde brať ako sexuálne, ale iba erotickú. Je tiež vhodné podotknúť, že masáž vykonáva skutoční profesionáli. Čím je myslené, že erotickú masáž berú len ako prácu, nie zoznamovanie čiže sexuálnu potrebu.

Ako prebieha erotická masáž

Pri erotické masáži bývate vždy nahí. Pri vstupe do masážneho štúdia, Vám bude ponúknuté, ako chcete, aby bola masérka či masér ustrojený. Môžete si vybrať medzi tromi spôsobmi, a to buď nahotu, erotickým spodným prádlom alebo erotickým kostýmom. Už na začiatku si vás masérka okúpe alebo osprchuje. A následne je začatá ľahká masáž, kedy sa uložíte na brucho a masérka rozkročmo nad Vami a jemnými pohybmi rúk masíruje celé telo. Najviac sa však venuje boľavým miestam a miestam, kde sú erotogénne zóny. Ako napríklad vnútorné strany stehien a zadoček. Tým sa docieli úplného uvoľnenia.

Masérka sa môže dotýkať prsiami vášho tela. Čo je veľmi príjemným a nezabudnuteľným zážitkom pre mnoho mužov. Dnes by sa dalo povedať, že aj žien. Nakoniec sa otáčate na chrbát a masérka vás začne príjemnými dotykmi masírovať na brušku a hrudníku. Ak dá muž povolenia, môže ho masérka masírovať aj na intímnych miestach. Tým je možné docieliť úplného vyvrcholenie a uvoľnenie. Je samozrejmosťou, že táto masáž má rovnaký postup aj u žien.

Erotická masáž áno či nie?

Ak sa zameriame na masážne štúdia, potom je nutnosťou, aby si partneri 100% verili, inak je masáž nevhodná. Avšak môžete sa za pomoci niektorých masážnych štúdií naučiť technikám týchto masáží a tak si osviežiť intímne chvíľky s partnerom. Je to jedna z najlepších metód, ako dôjsť k vyvrcholeniu bez pohlavného styku. Mnoho žien, ale aj mužov sa domnieva, že iba sex je môže nadmieru uspokojiť. Lenže, to je omyl. Napríklad mnoho mužov uprednostňuje práve erotickú masáž. Je to z toho dôvodu, že muži majú tiež svoje erotogénne zóny, ktoré málo žien vníma. To isté platí aj u mužov. Masírovaním týchto zón je intímny vzťah oveľa efektívnejšie. Ak sa zamyslíme nad pohlavným stykom, potom je stále rovnaký. Tým nakoniec vznikne takzvane stereotyp, kedy sa partneri časom začnú odcudzovať. Poďme si stručne priblížiť, kde sme najviac vzrušivé a kde je najvhodnejšie masáž.

Muži - k tomu, aby sme spoznali skutočná vzrušivá miesta je potrebné vnímať muža. Ak sa naučíte robiť muži masáž, aspoň tak ako profesionálny masérky, máte vyhraté. Muži sú najviac vzrušivé v miestach okolo penisu. Ale aj na vnútorných stranách stehien, zadočku, slabinách, lýtkach a členkoch. Ak sa zameriame pri masáži na hornú časť, sú to miesta tesne pod pupkom, bradavky, hruď alebo krk a ušné lalôčiky. Nemali by sme zabúdať na hlavu. Niektoré muža úplne uvoľní a vzruší jemné masírovanie a škrabanie zátylku.

Ženy - áno aj tu by sa muži mali naučiť vnímať vzrušivá miesta u žien. Jedno je ale úplne isté, že to čo sa páči mužom a kde sú vzrušivé, je rovnaké aj u žien. Ak sa toto muž naučí vnímať, určite to každá žena ocení.

Čo je erotika a čo sex?

Erotika nie je o sexe, ako sa veľa ľudí domnieva. Erotika je len o dotykoch, hladenie, jemného masírovania a stimuláciu určitých bodov. Ale aj o vnímanie svojho partnera, a to všetko nás privádza do úplného uvoľnenia a harmónie intímneho života. Naopak sex je o priamom pohlavnom styku a orálnom sexe. Sex sám o sebe, málo komu prinesie úplnej vzrušenie a uvoľnenie, ako erotika.

Relaxačná masáž

Je masáž, pri ktorej sa dostávame do úplného duševného i psychického uvoľnenia. Touto masážou môžete tiež svoje telo i myseľ úplne uzdraviť. Ak ju budete podstupovať pravidelne, máte istotu v tom, že budete v pohode a budete svoj život brať tak, ako plynie. Táto jedinečná masáž je veľmi blízka erotické masáži, ale bez erotických podtext. Touto masážou sa vám uvoľní stuhnuté svaly a odbúra psychické napätie. Ak si pri relaxačnej masáži necháte masírovať chodidlá, môžete tým ovplyvniť funkciu vnútorných orgánov. Tepanie chrbta ovplyvňujete činnosť srdca. Táto masáž privádza telo i dušu do úplnej harmónie a Vy sa tak cítite oveľa lepšie.

Akákoľvek masáž či už erotická, alebo relaxačné dokáže každého z nás uvoľniť a navodiť do veľmi dobrej nálady. Vyrovnáva emócie do rovnováhy a podvedome nás učí vnímať sám seba a svojho partnera. Preto by sme silu masážou nemali nikdy podceňovať.

Relaxačné a erotické masáže


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky