Pomôcky pre tantra masáž

Čo je to tantrická masáž a aké pomôcky sa počas tantrické masáže používajú? Čítajte ďalej a dozviete sa všetko podstatné, čo by ste mali o tantrické masáži vedieť. Tantrická masáž sa pre vás môže stať nezabudnuteľným zážitkom.


Tantrická masáž je určená ženám, mužom a tiež párom

Tantrická masáž sa pre vás môže stať veľmi nevšedným a silným zážitkom. Tento typ masáže ľudia popisujú ako veľmi uvoľňujúce zmyselnú a naplňujúce energiou. Cieľom tantrické masáže je úplná relaxácia tela a harmonizácia energie. Počas tantrické masáže sa užívajú jemné, láskyplné dotyky, ktoré slúžia k uvoľneniu energie. Keď sa rozhodnete vyskúšať tantrickú masáž, zažijete počas nej veľa pocitov. Niekto opisuje tantrickú masáž predovšetkým ako veľmi vzrušujúce, pre iné je táto masáž skôr relaxačné. Odborníci na tantrickú masáž využívajú klasické prvky masáže s tantrické - taoistických technikami. Počas tohto veľmi intímneho rituálu dochádza k rozprúdenie energie. Táto jedinečná masáž prináša celému telu vzrušenie a nehu. Tantrická masáž vyžaduje aj použitie pomôcok.

Pomôcky pre tantra masáž

Počas tantrické masáže sa môžu používať napr teplej masážne oleje. Pomocou týchto olejov sa potom masíruje celé telo a aj joni a lingam. Joni a lingam v sanskrte označuje ženské a mužské pohlavné orgány. Tantrická masáž tak využíva aromatické oleje k jemným a dynamickým pohybom. Okrem aromatických olejov sa môžu používať aj oleja vyživujúce. Tantrickú masáž môžete navštíviť sami alebo sa tiež môžete zúčastniť kurzov tantrických masáží. Na týchto kurzoch zistíte, ako si správne pre tantrickú masáž nachystať miestnosť a ako pracovať s ďalšími pomôckami. Okrem olejov sa k tantrickej masáži používajú aj vejáre, kože a pierka. Pomôcky k tantrickej masáži sa tiež dajú zakúpiť na internete. K dostaniu je napr veľké množstvo pierok v rôznych farbách a veľkostiach. K tantrické masáži sa ďalej môžu používať tiež žinky. K tomu, aby bola tantrická masáž dokonalá, poslúži aj vhodná atmosféra, ku ktorej poslúži hudba. Keď sa dozviete všetky dôležité informácie o tantrické masáži, budete môcť túto intímnu masáž vyskúšať na svojom partnerovi.

Aké sú účinky tantrické masáže

Tento jedinečný typ masáže má na ľudské telo rad priaznivých účinkov. Tantrická masáž dokonale uvoľňuje telo a tiež myseľ. Oproti iným typom masáží táto masáž sa venuje aj miestam, ako je oblasť panvového dna, vonkajšie pohlavné orgány, triesla, zadok, kostrč a prsia. Tantrická masáž vám prinesie celkové psychické uvoľnenie a tiež uvoľnenie emócií. Tento typ masáže vám pomôže získať bližší vzťah k vlastnému telu a tiež sa naučíte svoje telo lepšie vnímať. Chcete zvýšiť životnú energiu? Tak teda vyskúšajte tantrickú masáž. Tantrická masáž pomáha vo chvíli, keď ľudia bojujú s fyzickými, psychickými alebo emočnými blokmi. Tantrická masáž má vplyv na odstránenie negatívnych energií a emócií. Vďaka tantrickej masáži môžete vo svojom živote nastoliť vnútornú pohodu a hlboký pocit šťastia. Tiež vás možno zaujme to, že tantrická masáž zvyšuje chuť na sex u oboch partnerov. Pre vášho partnera tak môže byť tantrická masáž zaujímavým prekvapením.

Pomôcky pre tantra masáž


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky