Pomôcky k erotickým masážam

Erotická masáž je príjemným spôsobom ako začať romantický večer. Je potrebné sa na ňu dobre pripraviť, mať po ruke potrebné pomôcky a partnera, ktorého budete masírovať. Potom už Vás čaká len krásne strávená chvíľa.


Erotické masáže patrí k veľmi obľúbenému druhu masáží. Erotická masáž je vzrušujúce, je upokojujúce, utužuje vzťahy medzi partnermi, obohacuje sexuálny život, je zábavná, je plná nehy a hlavne plná erotiky. Komu by sa nepáčila erotická masáž? Aby bola vykonaná dobre a kvalitne, je potrebné sa na ňu dôsledne pripraviť. Bez olejčeka a ďalších pomôcok by erotická masáž nikdy nemohla byť až tak erotickú, ako sa od nej očakáva. Nechajte si poradiť, ako sa na túto sexuálnu predohru pripraviť, aby ste svojmu partnerovi zaistili naozaj mimoriadny sexuálny zážitok.

Erotické masážne pomôcky

Erotická masáž sa rozhodne nesmie zaobísť bez erotických masážnych olejov. Jedine tie spoločne s Vašimi erotickými dotykmi dokážu prebudiť zmysly masírovaného a vzbudiť v ňom túžbu po neskutočnom sexe. Erotické masážne pomôcky nespočívajú iba v masážnych olejíčcích, ktorých je celá rada a vy si môžete vyberať podľa vôňu, podľa zloženia, podľa veľkosti, atď K erotickým masážnym pomôckam patrí tiež masážna podložka, masážne loptičky, vibrátory, dilda a ďalšie erotické pomôcky, ktorými môžete svoj náprotivok dráždiť a masírovať.

Erotické masážne oleje

Najčastejšie používanými masážnymi pomôckami sú predsa len erotické masážne olejčeky. Erotické olejčeky sa nanášajú na telo, a vtíravým pohybom rúk sa rozmazávajú po celom tele, po brušku, po prsiach, po stehnách, po lýtkach a po intímnych partiách. Vďaka erotickým masážnym olejom nie je pokožka nijako vysušená, je hodvábna a klzká a masér alebo masérka tak môže pohodlne masírovať celé telo, kĺzať po ňom nielen rukami, ale aj celým svojim telom. Fantázii sa pri erotickej masáži skutočne nekladú. Erotické masážne oleje sú vyrábané v príjemných vôňach. Krásne vonia, aj krásne vyzerajú. Už ich samotná vôňa dokáže navodiť erotickú atmosféru a vzrušiť partnera.

Účinky erotických masážnych pomôcok

Účinky masážnych pomôcok poznajú všetky kultúry sveta. Účinky erotických masážnych pomôcok ale poznajú iba tí, ktorí sa tomuto druhu masáže radi oddávajú. Vedľa masážnych olejčekov môžete pre masáž partnera použiť rôzne erotické pomôcky. Základom by mala byť masážna podložka, však nie je nutnosťou. Erotické masážne pomôcky ponúkajú široký sortiment od rôznych olejov, mastí, až cez drobné erotické pomôcky, ako sú štipce, krúžky po vibrátory alebo dilda. Erotická masáž môže zahŕňať aj masáž prostaty u muža, ku ktorej je potrebné ďalšie erotické masážne pomôcky, čo je dildo alebo vibrátor, ktoré je priamo uspôsobené masáži prostaty. Nielenže dokáže priviesť muža k orgazmu, ale tiež je veľmi efektívny prevenciou pred ochorením prostaty. Ak by si na masáž prostaty muž zvykol a nebránil sa jej, môže sa jednať o veľmi sexuálne vzrušujúce masáž s preventívnymi účinkami proti ochoreniu.

Kde si zakúpiť erotické pomôcky k masážam

Erotické masážne pomôcky sa od klasických masážnych pomôcok líšia. Zmyslom erotických masážnych pomôcok je predovšetkým dráždiť a stimulovať pohlavné orgány a taká masáž slúži ako sexuálna predohra. Erotické masážne pomôcky si môžete zakúpiť buď v kamennom sexshope, ak ale máte radi diskrétnosť, potom si ich objednajte cez e-shop, kde si môžete všetky masážne pomôcky dôkladne prezrieť, vďaka ich popisu sa s nimi aj bližšie zoznámiť a nechať si ich doručiť na Vami zvolenú adresu vo veľmi nenápadnom balení. Základné technika erotické masáže sa od klasickej masáže nelíši. Aj táto masáž je založená na hladenie, hnetenie, trenie a roztieranie. Líši sa však pomôcky, ktoré sa k erotické masáži používajú. Ak teda chcete dopriať svojmu partnerovi alebo partnerke erotickú masáž, potom sa vybavte masážnymi olejmi, a pozrite sa do e-shopu, aké ďalšie pomôcky by ste určite pri erotické masáži užili. Správny výber pomôcok zaistí maximálnu zmyselnosť masáže.

Pomôcky k erotickým masážam


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky